Forum » Myślenice

POLECIE JAKAS KRAWCOWĄ

  • 12 mar 2013

    A pomijając suknie ślubne, balowe itp.
    Chodzi o zwężenie kurtki skórzanej, co sądzicie o p. Łętocha, ma pracownie na przeciwko końskiego targu?

    1 Cytuj
  • 26 maj 2013

    Szukam krawcowej która uszyje mi suknię ślubną identyczną jak na zdjęciu znacie może kogoś?

    1 1 Cytuj
  • 6 paź 2013

    Polecam krawcową która mieści się na ulicy równoległej do szpitalnej ( reklama to zielone nożyczki). Przesuper pani, zawsze uśmiechnięta i miła, która robi przeróbki w tempie ekspresowym, bardzo dokładna i przede wszystkim nie droga. Ja korzystałam z jej usług już kilka razy i za każdym razem nie miałam żadnych zastrzeżeń. POLECAM!!

    6 Cytuj
  • 7 paź 2013

    ja polecam krawcową na osiedlu 1000-lecia za pralnią Tip-Top. Bardzo dobrze szyje. Jestem z jej usług bardzo zadowolona.

    3 5 Cytuj
  • 16 lis 2013

    Ktoś może poleci krawcową która umiejętnie zwęży marynarke męską ?

    Cytuj
  • 16 lis 2013

    [quote=gość: freedi][quote=muza] Pani Malina -ul. róg Jagiellońskiej i Słonecznej, świetnie wykonuje wszelkiego rodzaju przeróbki,ale i dobrze szyje, rzetelna, ceny bardzo przystępne POLECAM!!!!A co do kobity z naprzeciwko gimnazjum nr 1 to porażka w każdym calu [/quote]

    UWAGA REKLAMA :)[/quote]

    to nie jest reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylkoPOŻĄDNA Pani krawcowa specjalizująca się w przeróbkach, opamiętaj się freedi z tą krytyką

    4 Cytuj
  • 17 lis 2013

    Jeśli chodzi o suknie ślubne i wieczorowe, to najlepszą w powiecie krawcową jest Pani Halina z Pcimia. Znam bardzo dużo klientów, którzy byli bardzo zadowoleni. Jeździ po najlepsze włoskie tkaniny do hurtowni na Śląsk, ma kobieta styl i talent do tej pracy, ciężko o termin, ale satysfakcja gwarantowana !!! Naprawdę polecam !

    1 Cytuj
  • 17 lis 2013

    POlecam krawcowa na Berka Joselewicza( za Konikiem) z Salonu Ślubnego.

    1 Cytuj
  • 21 sty 2014

    Czy ma ktoś numer telefonu do Pani Haliny z Pcimia? :)

    4 Cytuj
  • 21 sty 2014

    Również chciałabym uszyć ze zdjęć zdobioną suknię ślubną. Która Pani Krawcowa jest najlepsza?

    2 Cytuj
  • 24 sty 2014
    Gość napisał/a:

    Również chciałabym uszyć ze zdjęć zdobioną suknię ślubną. Która Pani Krawcowa jest najlepsza?

    Salon sukien ślubnych Isabella ;) w stronę CPN Orlen;)

    Cytuj
  • 24 sty 2014

    Czy ktoś może się wypowiedzieć o Pani Halinie z Pcimia?

    1 Cytuj
  • 27 sty 2014
    Gość napisał/a:

    Czy ktoś może się wypowiedzieć o Pani Halinie z Pcimia?

    witam

    ja szyłam suknie u Pani Haliny i jetem bardo zadowolona.terminy duże i lepiej wczesniej dzwonic i sie umawiac,a jesli chodzi o samo szycie to poltorej tygodnia i sukienka byla gotowa.Wyglądała jak ze zdjęcia które jej pokazałam.Pani Halinka umie doradzić i wszystko dobrać żeby wszystko było idealne no i oczywiście ma swój patent na to żeb sukienka bez ramiączek trzymała sie na miejscu:)u mnie tak było że nawet nie musiałam poprawiac bo wszystko było na miejscu a to wazne bo znam pare osob ktorym gorset ''frówał w tancu'':)))co do ceny to nie jest to najtansza krawcowa bo ja zaplacilam 2600 zł ale bylo warto .

    1 2 Cytuj
  • 27 sty 2014

    Ja polecam panie z salonu obok zoologicznego.

    4 Cytuj
  • 17 lut 2014

    a ta pani zofia z lubnia? dobrze szyje? jak cenowo?

    2 Cytuj
  • 18 lut 2014

    marzena_jak_marzenie 04.09.2012 - 18:54
    gość: elena napisał/a:
    Polecam gorąco krawcową !!! Szyje suknie ślubne na miarę, boskie sukienki na każdą uroczystość, bluzki, żakiety co tylko chcesz:) Sama sprawdziłam na sobie:) Pani ta (z reszta bardzo sympatyczna) mieszka przy ul. 3 Maja jadąc w kierunku Bysiny.(Firma AS moda) po prawej stronie. Polecam raz jeszcze!!!
    Zgadzam się. Jak chodzi o suknie ślubne to wiem z doświadczenia, że tylko tam. Moja kuzynka tam zamawiała, a potem jeszcze koleżanka z Krakowa. Bo ceny ma niższe niż w myślenickich salonach a szyje takie suknie, za jakie w Krakowie ludzie płacą nawet 3 do 5 tysięcy. Poza tym robi szybko, dobrze doradza i zna się na rzeczy a nie opowiada bzdur żeby coś wcisnąć klientowi. A do jednej sukienki dołożyła jeszcze welon gratis. A ciotka też zamawiała tam komplet na wesele kuzynki i też była zadowolona. Więc polecam.

    Nie wiem czy sensem tego forum jest tworzenie takiej autoreklamy.... Noo ale cóż - osobiście mam zupełnie inne zdanie o tej krawcowej i jej metodach szycia sukni ślubnych, a także o cenach tych sukienek, ale ludzie mają różne gusty. Wydaje mi się jednak, że sensem tego forum nie jest autoreklama - proponuję zamieścić ogłoszenie, a nie tworzyć reklamę na forum.

    5 5 Cytuj
  • 18 lut 2014

    Kazdy moze wyrazic swoje zdanie, wiadomo autoreklama chcac nie chcac sie wkrada..no ale coz. Można sie przekonac na własnej skórze, czasami niestety bolesnie. Zreszta ilu ludzi tyle gustów i preferencji..jednemu odpowiada, drugiemu nie..życie..

    1 2 Cytuj
  • 18 lut 2014

    A ja osobiście odpowiem Wam tak. Każdy może wyrazić swoje zdanie tak jak piszecie, każdy może pisać, co chce, możecie oceniać i zastanawiać się i gdybać czy też "autoreklamę" napisałam, czy ktoś mi napisał. Czytam na swój temat nie jeden raz takie bzdury, że śmiać mi się chce.

    kamil pisze...
    "Nie wiem czy sensem tego forum jest tworzenie takiej autoreklamy.... Noo ale cóż - osobiście mam zupełnie inne zdanie o tej krawcowej i jej metodach szycia sukni ślubnych, a także o cenach tych sukienek, ale ludzie mają różne gusty." - Wolno Ci "kamil" mieć inne zdanie, aczkolwiek Twój komentarz nic zupełnie nie wnosi.

    Każdemu zdarza się klient niezadowolony- mnie także, jednak najwięcej mam tych których poczta pantoflowa do mnie przyciąga, a ona jest najlepszą formą reklamy- więc widać są zadowoleni. Czasem klientka niezadowolona to taka która przychodzi po odbiór sukni ślubnej bez portfela np (nie myślałam, że mnie coś takiego spotka) a potem wystawia w internecie komentarze w stylu "nie polecam tej pani " "suknie są źle uszyte"- kto był, ten wie i ma opinię, bez względu na to czy "kamilu" jesteś moją niezadowoloną klientką czy niezdrową konkurencją.Bo jeśli ktoś wychodzi ode mnie to z reguły zadowolony, a cenę za usługę zna wcześniej- jeśli cena mu nie odpowiada- zawsze może kupić w sklepie "wszystko po 4 złote", ja nikogo do korzystania z moich usług nie zmuszam.

    8 7 Cytuj
  • 18 kwi 2014

    Potrzebuje namiary na dobra krawcowa ktora szyje sukienki wieczorowe

    Cytuj
  • 23 maj 2014

    Ma ktoś nr do Pani Haliny z Pcimia ? albo Pani Marii ze Stróży ?

    2 2 Cytuj
  • 5 sty 2015

    Gdzie polecacie SZYCIE NA MIARĘ SUKNI ŚLUBNEJ w Myślenicach i okolicach??

    Cytuj
  • 5 sty 2015
    Mania_ napisał/a:

    ja polecam krawcową na osiedlu 1000-lecia za pralnią Tip-Top. Bardzo dobrze szyje. Jestem z jej usług bardzo zadowolona.

    Jak taka ta pani dobra? wszywa zamki ,i skraca spodnie to polecam niech uszyje suknie ślubna , to dopiero będą jaja.

    2 2 Cytuj
  • Mmmmmm oooooooooo 17 lut 2015

    Nowo otwarte Studio Krawieckie na Kazimierza Wielkiego. Młoda energiczna dziewczyna z pomysłem!!!! Polecam

    2 Cytuj
  • 19 mar 2015

    KOKOS mogę prosić namiar?

    1 Cytuj
  • 19 mar 2015
    ASmoda napisał/a:

    A ja osobiście odpowiem Wam tak. Każdy może wyrazić swoje zdanie tak jak piszecie, każdy może pisać, co chce, możecie oceniać i zastanawiać się i gdybać czy też "autoreklamę" napisałam, czy ktoś mi napisał. Czytam na swój temat nie jeden raz takie bzdury, że śmiać mi się chce.
    Każdemu zdarza się klient niezadowolony- mnie także, jednak najwięcej mam tych których poczta pantoflowa do mnie przyciąga, a ona jest najlepszą formą reklamy- więc widać są zadowoleni. Czasem klientka niezadowolona to taka która przychodzi po odbiór sukni ślubnej bez portfela np (nie myślałam, że mnie coś takiego spotka) a potem wystawia w internecie komentarze w stylu "nie polecam tej pani " "suknie są źle uszyte"- kto był, ten wie i ma opinię, bez względu na to czy "kamilu" jesteś moją niezadowoloną klientką czy niezdrową konkurencją.Bo jeśli ktoś wychodzi ode mnie to z reguły zadowolony, a cenę za usługę zna wcześniej- jeśli cena mu nie odpowiada- zawsze może kupić w sklepie "wszystko po 4 złote", ja nikogo do korzystania z moich usług nie zmuszam.

    Oczywiście zgadzam się z Panią - ale chyba nie w każdym przypadku podaje Pani cenę od razu - albo faktycznie od razu podawana cena jest o wiele, wiele, wiele niższa niż ta, którą podaje Pani przy odbiorze sukni. Także materiały, z których je Pani wykonuje odbiegają znacznie od jakości (co wychodzi już w trakcie noszenia, a co gorsza prania), która Pani deklaruje. Forum jest miejscem gdzie można przekazywać swe opinie - ja miałam możliwość korzystania z Pani usług i swoją opinię na ten temat przekazuję. Mam prawo mieć ją negatywną, gdyż uwarunkowane jest to przede wszystkim Pani dość specyficznymi metodami pracy i efektem końcowym. Niemniej jednak życzę Pani jeszcze więcej klientek - być może i inne osoby będą mieć możliwość wyrobienia sobie zdania o Pani usługach i polecenia Panią kolejny raz przez ,,pocztę pantoflową". Jeśli jednak sama Pani przyznaje, iż miewa niezadowolone klientki to może uczciwe i miłe byłoby nie spieranie się na forum tylko uszanowanie zdania i opinii także tych niezadowolonych klientek - za co serdecznie dziękuję . Wydaje mi się także, że prowadząc działalności mając kontakt z ludźmi należy być nastawionym na ewentualną krytykę.

    6 3 Cytuj

Odpowiedz