Forum » Myślenice

POLECIE JAKAS KRAWCOWĄ

  • 19 mar 2015

    Widać kamil nosisz i regularnie pierzesz suknie ślubne, skoro masz tak tak wyrobioną opinię, bo materiały na rzeczy pozostałe klienci moi kupują sobie sami, więc trochę się mieszasz w zeznaniach. Oczywiście przekazuj swe opinie gdzie Ci się żywnie podoba. Efekt końcowy jest widać taki, że klientów mam wystarczająco dużo, ale opinii nie muszę wystawiać sobie tutaj, bo ludzie docierają do mnie sami. Jakoś kamil ucichł dopóki temat znów nie wyskoczył na pierwszą stronę. Pisz co Ci się żywnie podoba, tylko najpierw się zastanów czy piszesz o odzieży codziennej czy o sukniach ślubnych bo Ci się chyba nie zastanawiasz. Uczciwe i miłe byłoby gdyby się to w logiczną całość zgadzało.

    4 5 Cytuj
  • 20 mar 2015

    KOKOS mogę prosić namiar?

    3 Cytuj
  • 21 maj 2015

    witam. ponawiam temat...poszukuję godną polecenia krawcową najlepiej w myślenicach na drobne poprawki

    1 Cytuj
  • 19 paź 2015

    hej, mam pytanie, czy namiary na Panią Haline z Pcimia to: Talaga Halina Usługi Krawieckie
    Pcim, 32-432, woj. małopolskie
    Ulica: 839
    Telefon: 12 274 81 55
    ?

    2 5 Cytuj
  • 19 paź 2015
    gosc2 napisał/a:

    hej, mam pytanie, czy namiary na Pali,,,,,,,,,dne z Pcimia to: Taa Ha Usługi Krawieckie
    Pcim, 32-432, woj. małopolskie
    Ulica: 8,,,,,,
    Telefon: 12 2,,,,,, 55
    ?

    Jak nie wiesz czy masz dobre dane adresowe z telefonem to zadzwoń , od razu będziesz wiedzieć , a nie rób tu reklamy .

    2 2 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Chyba po to jest to forum zeby znaleźć tego czego sie szuka! jak ktos poleca kogos, to super byłoby podac jakiekolwiek namiary na tą osobe...a pani Halin z Pcimia moze byc w cholere...

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2016

    Dobre mam doświadczenia z salonem Elizabeth Passion (stronka salonu elizabethpassion.com). Ja u nich kupowałam w Krakowie przy ul. Długiej, a tak swoją drogą to się niedawno dowiedziałam, że moja koleżanka jeszcze ze studiów też u nich kupowała swoją suknię, tylko że w salonie w Gdyni. Moja jest klasyczna, atłasowa, w bardzo tradycyjnej formie, dość długa, taka jak sobie wymarzyłam. Czas oczekiwania na gotową suknię to w moim wypadku wyniosło lekko ponad 3 miesiące, więc nie tak najdłużej.

    Cytuj
  • Def Ibrylator 7 kwi 2016

    "Polecie" to jakaś nowa pora roku ? Zapewne zaraz przed "przedzimią".

    1 1 Cytuj
  • 10 mar 2017

    zna ktoś jakaś dobrą krawcową z Myślenic, która mogłaby uszyć elegancki kostium ciążowy??

    1 Cytuj
  • 12 mar 2017

    Temat ożył po roku znów :))))

    Cytuj
  • 4 maj 2017

    Jeżeli temat ożył to ja mam pytanie :) Macie jakieś dane kontaktowe do tej Pani z rogu Jagiellońiej i Słonecznej?

    2 Cytuj
  • 5 maj 2017

    A kogoś do skrócenia marynarki? A dokładnie rękawy w marynarce.

    3 Cytuj
  • kinolka kinolka 8 sie 2017

    tkos zna krawcowa w Dobczycach prosze o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje :)

    1 Cytuj
  • 27 lis 2017

    można dostać numer telefonu do pani krawcowej z lubnia Zosi Prośniak?

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2020

    kryptoreklama po 3-ch latach :-))) NIE KLIKAJCIE bo pewnie zaciągniecie wirusa

    1 Cytuj

Odpowiedz