Forum » Myślenice

Myślenicka kapela HellHaven

  • Pablo 24 cze 2012

    Jak można wyczytać również w tym portalu niemiecka wytwórnia płytowa w naszej małej społeczności dostrzegła ogromny potencjał kapeli HallHaven.

    Osobiście zbyt mało czasu poświęcam temu co dzieje się w naszej mieścinie i żałuję bo jak widać coś ciekawego jednak zaczyna się tutaj dziać !!!

    Wielkie uznanie bo trochę posłuchałem ich muzyki i wszystkim fanom nico cięższych brzmień polecam zaznajomienie się z tym materiałem... :-)

    Jeszcze raz gratuluję chłopaki !!! Tak trzymać !!!!</div>

    Ja z niecierpliwością czekam na info gdzie będzie Was można posłuchać w realu. Może jakiś mały koncercik w plenerze ?

    3 4 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Muzyka, instrumenty do przyjęcia Wokalista cienki głosik jak świerszcza nad stawem

    6 6 Cytuj
  • 24 cze 2012

    [quote=gość: kaszana] Muzyka, instrumenty do przyjęcia Wokalista cienki głosik jak świerszcza nad stawem [/quote]

    Zaśpiewaj lepiej...

    2 8 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Rzecz w tym, że wówczas wygryzłbym wokalistę, a tego losu mu nie życzę

    5 4 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Zbierze kumpli i zaśpiewa w chórku;)

    2 1 Cytuj
  • 24 cze 2012

    [quote=Pablo] Jak można wyczytać również w tym portalu niemiecka wytwórnia płytowa w naszej małej społeczności dostrzegła ogromny potencjał kapeli HallHaven.
    <div></div>
    <div>Osobiście zbyt mało czasu poświęcam temu co dzieje się w naszej mieścinie i żałuję bo jak widać coś ciekawego jednak zaczyna się tutaj dziać !!!
    <div>Wielkie uznanie bo trochę posłuchałem ich muzyki i wszystkim fanom nico cięższych brzmień polecam zaznajomienie się z tym materiałem... :-)</div>
    <div></div>
    <div>Jeszcze raz gratuluję chłopaki !!! Tak trzymać !!!!</div>
    <div></div>
    <div>Ja z niecierpliwością czekam na info gdzie będzie Was można posłuchać w realu. Może jakiś mały koncercik w plenerze ?</div>
    <div></div>
    </div> [/quote]
    dni myślenic to najlepsza okazja by pokazać się szerszej publice, tylko czy mer ich będzie chciał puścić?

    2 1 Cytuj
  • Hell Haven 24 cze 2012

    [quote=gość: frozen]
    dni myślenic to najlepsza okazja by pokazać się szerszej publice, tylko czy mer ich będzie chciał puścić? [/quote]

    Byłoby świetnie. A jeszcze lepiej by było, gdyby miasto zorganizowało w jeden dzień po prostu koncert lokalnych kapel. W taki sposób mogliby wesprzeć rodzimą scenę muzyczną. My, FameFatal, The Bastard, Maneking, Inna Perspektywa... jest tego trochę. Jest w czym wybierać. Impreza byłaby przednia, dodając fakt, że byłby to dobry gest w stronę zespołów, które bądź co bądź promują dobry wizerunek miasta (w którym notabene poza DM nie ma już gdzie zagrać !!).

    14 1 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Dobrze grane, nie wiem czy tylko mnie wydaje się, że brzmi jak Coma. Poza tym - grajcie dalej - jest dobrze.

    2 4 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Byliście chyba kilka lat temu na przeglądzie w MDKu prawda? Z tego co pamiętam jeśli niczego nie pomieszałem to strasznie mi sie podobało. Trzymajcie się

    4 3 Cytuj

Odpowiedz