Forum » Myślenice

Gdzie zamówić rolety okienne?

  • 4 lip 2012

    Przymierzam się do zakupu rolet okiennych, proszę o informację - gdzie najlepiej takie rolety zakupić? Poszukuję sprawdzonych firm.

    9 7 Cytuj
  • 4 lip 2012

    najlepiej w mięsnym. Ewentualnie sprawdż w Rosmanie. Sory za taką odpowiedz ale wszyscy tu o wszystko pytaja a potem sie tylko obsmarowywuje firmy. Chcesz kupic rolety to zrob sobie spacer po myslenicach, otworz panorame firm, zamow pomiar i wycene i sama zdecyduj gdize jest najtaniej , gdzie doradzono, gdzie bylo najmijeli i najszybciej. Na tym forum niezalogowani tacy jak ja bedą Ci tylko pisać takie odpowiedzi. Tak wiec kochana rusz glowa a nie pytaj na forum znanym z wylewania pomyj na kazda firme o jakiej ktos tylko wspomni. Pozdrawiam

    28 20 Cytuj
  • 4 lip 2012

    Doradxco!!!
    Jak wiesz forum służy właśnie po to aby każdy mógł zamieścić tu swoją opinię, swoje spostrzeżenia, dzięki temu można uniknąć fatalnych pomyłek, a jeśli masz z tym problem to nie czytaj i nie odpisuj na tego typu pytania, nie marnuj swojego cennego czasu.

    12 15 Cytuj
  • 4 lip 2012

    pomierz i wal w internet-warto

    4 2 Cytuj
  • 4 lip 2012

    [quote=Anja] Przymierzam się do zakupu rolet okiennych, proszę o informację - gdzie najlepiej takie rolety zakupić? Poszukuję sprawdzonych firm. [/quote]
    roletex

    2 15 Cytuj
  • 4 lip 2012

    w internecie masz polowe taniej

    3 2 Cytuj
  • 4 lip 2012

    Polecam Dom-Serwis. Mam takie doświadczenie - zamówiłem w Domserwisie rolety wewnętrzne płócienne do okien plastikowych w kolorze złoty dąb. Cena wysoka ( za 4 okna ok. 600-700 zł - już dokładnie nie pamiętam) troszkę mi się dużo wydawało. Po roku stwierdziłem że potrzebuję jeszcze 7 ale zacząłem szukać tanie i znalazłem na 3-go maja. Zamówiłem i też działają ale różnica w jakości materiałów i wykończenia kosmiczna - jak roleta posidzi otwarta w kasecie to się po rozwinięciu "rozprostowuje" jakiś czas, listwy maskujące sam plastik (w tych pierwszych aluminiowe) sznurki obciążniki jakieś takie szmatławe. Jakbym miał ponownie wybierać to dopłaciłbym do tych Domserwisowych.

    3 4 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Ja znalazłam ogłoszenie na tablicy w na rynku. Zadzwoniłam, przyszedł pan - pomierzył okna, pokazał próbniki kolorów materiału. dopasowałam do koloru ścian, i od razu mogłam zobaczyć jak będzie wyglądał materiał na zasłoniętym oknie. Jakość rolet pierwsza klasa, a zapłaciłam za cztery okna (osiem kwater) 400zł

    14 2 Cytuj
  • 5 lip 2012

    [quote=gość: pies z podbitym okiem] w internecie masz polowe taniej [/quote]
    w internecie robią z najtańszych materiałów w garażu za domem ''na sztukę'' docinają materiał nożykiem do tapet a potem się ludzie dziwią że się snuje . materiał kolorystycznie na zdjęciu podobny do dobrego, ale nawet koło niego nie leżał. no ale jak mówią: biedny płaci dwa razy

    7 4 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Ten koleś z ogłoszeń na tablicach odnośnie rolet bierze materiał bezpośrednio od producenta, dlatego tak tanio. Czekałem parę dni na rolety, facet wpadł, założył, zapłaciłem i nara:)

    8 2 Cytuj
  • 18 cze 2013

    ja mam firmy portos i jestem zadowolona

    1 6 Cytuj
  • 19 cze 2013

    może zapytaj w roletex - dobczyce

    3 11 Cytuj
  • Justyna 26 cze 2013

    Witam, polecam firmę MONTER z Dobczyc. Pan bardzo szybko realizuje zamówienie w ciągu tygodnia miałam roletki na oknie. Mam je już rok i nic się z nimi nie dzieje. Z tego co pamiętam ma duży wybór materiałów i można negocjować ceny..

    3 5 Cytuj
  • 15 lip 2013

    Roletex Dobczyce mają też niezłe ceny na bramy z systemem Cama, plisy itp. obsługa ok

    1 13 Cytuj
  • Anna 16 lip 2013

    pytaj KARNISZE A-MO-REK w Zawadzie. Pomiar i wycena bezpłatna... dojazd i dowóz do klienta też!

    6 10 Cytuj
  • Anna 16 lip 2013

    Najlepiej to porównaj ceny... zobaczysz, że tam mają najtaniej! a ja jestem bardzo zadowolona z karniszy... rolet i moskitier... współpracują także z salonem firan - i jeszcze dostałam rabat na firaneczki :) szybko i sprawnie... a Pan był tak miły, że mogę o nich pisać i pisać :)

    3 10 Cytuj
  • 16 lip 2013
    ANUSIA85 napisał/a:

    Najlepiej to porównaj ceny... zobaczysz, że tam mają najtaniej! a ja jestem bardzo zadowolona z karniszy... rolet i moskitier... współpracują także z salonem firan - i jeszcze dostałam rabat na firaneczki :) szybko i sprawnie... a Pan był tak miły, że mogę o nich pisać i pisać :)

    Uważaj bo żona tego Pana będzie zazdrosna chyba że to ty

    14 1 Cytuj
  • 16 lip 2013

    Anaa a masz jakis kontakt do tego pana z ogloszen z tablicy na rynku

    1 2 Cytuj
  • 17 lip 2013

    Zmierz i zamów przez internet... montaż jest prosty. A tam wybierz po prostu wg ceny i tego co Ci się podoba... tak naprawdę większość rolet to mechanizmy i tkaniny kilku producentów.

    1 3 Cytuj
  • Anna 17 lip 2013
    alapatala napisał/a:

    ANUSIA85 napisał/a:Najlepiej to porównaj ceny... zobaczysz, że tam mają najtaniej! a ja jestem bardzo zadowolona z karniszy... rolet i moskitier... współpracują także z salonem firan - i jeszcze dostałam rabat na firaneczki :) szybko i sprawnie... a Pan był tak miły, że mogę o nich pisać i pisać :)Uważaj bo żona tego Pana będzie zazdrosna chyba że to ty

    niestety nie :) no szkoda, że żonaci... bo jest kilku Tych Miłych Panów :)

    3 8 Cytuj
  • 7 wrz 2013

    To gdzie zamówić rolety to mały problem, ważne żeby wybrać odpowiednie. Ja jestem zwolennikiem dzień/noc.

    2 Cytuj
  • 29 paź 2013

    Najlepiej sprawdzić kilka firm. Dowiedzieć się szczegółów współpracy. Najlepiej gdyby każdy coś doradził od siebie. Ja mogę polecić firmę Debastor z pod Łodzi. Bardzo mili Panowie i profesjonalnie podchodzą do wykonywanych usług. Po dziś dzień jestem zadowolona ze swoich rolet. :)

    Cytuj
  • 8 sty 2014

    Polecam firme UNIWERS z Dobczyc. Pan przyjechał,wymierzył,wycenił i doradził. Miał bardzo duzy wybór tkanin. Roletki miałam już w ciągu kilku dni.

    7 Cytuj
  • mateusz nowakowski 9 sty 2014

    Ja rok temu zakładałem rolety.Znajomy mi polecił firmę z Wieliczki ''SKALMAR''. Porównałem ceny innych sprzedawców i tam wyszło taniej bo sami produkują. Jak coś to w googlach znajdziesz adres.Bo ja już nie mam numeru do nich.

    5 Cytuj
  • 9 sty 2014

    Omijajcie szerokim łukiem oszusta o (prawdopodobnie) imieniu Wojtek. Ogłaszał się miedzy innymi na miasto-info. U mnie zamontował niekompletnie rolety, byle szybciej, wziął kasę, po zwróceniu uwagi ze brakuje kilku elementów, obiecał ze doniesie i tyle go widzieli. Nie można się dodzwonić. Jak zobaczycie ogłoszenie z numerem 888 883 ... to uważajcie. Taki wysoki, łysy, pryszczaty.

    7 2 Cytuj

Odpowiedz