Forum » Myślenice

Gdzie zamówić rolety okienne?

  • 31 sty 2014

    Ja kupuję tylko u sprawdzonych sprzedawców, a właściwie sprzedawcy - Roletex.

    12 Cytuj
  • 11 lis 2014

    Może przejrzyj sobie produkty ze stronki creadest.com.pl/

    1 2 Cytuj
  • 19 maj 2015

    Hmm... To przecież proste. Wystarczy udać się do Castoramy http://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/dekoracja-okna/rolety.html Mają masę rolet.

    2 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Ja zamawiam czasem w ROLETEXIE w Dobczycach i polecam.

    1 10 Cytuj
  • 26 maj 2015

    Polecam firme ROLET-CENTER rolety dzień noc w kasecie aluminiowej z aluminiowymi prowadnicami około 160zł za sztuke duży wybór i pomiar i montaż gratis jak ci sie spieszy to w dwa dni zrobia, sami robia wszystko. 607916425 pytać o Tomka doradzi i będziecie zadowoleni.

    2 7 Cytuj
  • 14 gru 2015

    Z czystym sumieniem, mogę polecić firmę AKANT w Łodzi. Bogaty wybór asortymentu, a co najważniejsze konkurencyjne ceny! Salon otworzył się w tym roku, na rynku istnieje 15 lat. PEŁEN PROFESJONALIZM. Znajduje się na ulicy Kolumny 239

    1 4 Cytuj
  • Aga Michalska 30 maj 2016

    Roletex ma dobre rozwiązania. Na ich stronie można sobie sprawdzić co i jak.

    7 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Ja rownież zamawiałam rolety w sklepie internetowym. Nie wiem czemu ale sklepy stacjonarne w Przemyślu mają całkiem wysokie ceny. Poza tym załeżało mi konkretnie na określonym kolorze a nie byłam w stanie znaleźć tego odcienia. W sieci był większy wybór. Kupilam w sklepie, który poleciłła mi znajoma. Konkretnie w Lotari.pl . Kupiłam rolety w kasecie czyli na prowadnicach ( musielibyście sami zobaczyć sobie na stronie jak to wygląda). Tkanin na rolety mają tam nieskończenie wiele, zresztą jest opcja aby sobie zaprojektować swoją roletę aczkolwiek ja skorzystałam z gotowego wzoru. Jakość rolet bardzo dobra, mocny materiał. Troche sie na początku obawiałam bo wiadomo,że to zakup przez internet ale wszystko było na szczęście ok.

    Cytuj
  • 9 lip 2016

    ROLETEX

    1 7 Cytuj
  • 28 lis 2016

    różne rodzaje osłon znajdziesz na rolety-akant.pl. Wszystko robią pod wymiar i masz możliwość wyboru tkaniny i koloru wszystkich dodatków.

    Cytuj
  • 22 lut 2017

    Rolety z Dako sa bardzo dobrej jakości

    2 Cytuj
  • 2 mar 2017

    Najlepiej i najtaniej na internecie.

    1 Cytuj
  • 8 wrz 2017

    Mam plisy w nietypowym wariancie otwierania, takim lekko ukośnym. Produkty dobierałem na ekspozycji bezpośrednio w Wynn, a później od ręki montaż. Pracownik dojeżdżał do mnie z próbkami nawet o 18:00, bez żadnych problemów. Moim zdaniem całkiem niezła propozycja. Jestem ogólnie zadowolony.

    2 Cytuj
  • 3 paź 2017

    Kolego dzordzz. W internecie szwagier kupił bo przecież się zna. W dużym skrócie ... poszły do kosza i nikt mu nie pomógł. Ja bym polecił firmę którą szwagier znalazł po tym incydencie. W Zawadzie przy kościele jest Firma która się zajmuje produkcją i montażem rolet, plis,moskitier. Szwagier mówi że znalazł ich właśnie na Miasto Info. Od tego czasu już siedmiu znajomych tam dzwoniło i są zadowoleni z posiadanych rolet.

    2 Cytuj
  • 3 paź 2017

    Ta firma to ROLET CENTER. A jeszcze telefon 509130302 lub 503129924. Przyjeżdżają mierzą i montują Gratis. wystarczy zadzwonić.

    1 1 Cytuj
  • 3 paź 2017

    Kolego dzordzz. W internecie szwagier kupił bo przecież się zna. W dużym skrócie ... poszły do kosza i nikt mu nie pomógł. Ja bym polecił firmę którą szwagier znalazł po tym incydencie. W Zawadzie przy kościele jest Firma która się zajmuje produkcją i montażem rolet, plis,moskitier. Szwagier mówi że znalazł ich właśnie na Miasto Info. Od tego czasu już siedmiu znajomych tam dzwoniło i są zadowoleni z posiadanych rolet.

    1 2 Cytuj
  • 4 paź 2017

    Ja zamawiałem w SKALMAR w Czarnochowicach koło Wieliczki. Też przyjechali i zamontowali. Polecam

    1 1 Cytuj
  • 15 paź 2017
    Kulturka napisał/a:

    Roletex Dobczyce mają też niezłe ceny na bramy z systemem Cama, plisy itp. obsługa ok

    Ale wykonawstwo mają marne, mam moskitiery od nich i wypadają z okien przy różnicy temperatur. Po prostu byle jaki montaż.

    2 1 Cytuj
  • 29 paź 2017
    pio napisał/a:

    Polecam Dom-Serwis. Mam takie doświadczenie - zamówiłem w Domserwisie rolety wewnętrzne płócienne do okien plastikowych w kolorze złoty dąb. Cena wysoka ( za 4 okna ok. 600-700 zł - już dokładnie nie pamiętam) troszkę mi się dużo wydawało. Po roku stwierdziłem że potrzebuję jeszcze 7 ale zacząłem szukać tanie i znalazłem na 3-go maja. Zamówiłem i też działają ale różnica w jakości materiałów i wykończenia kosmiczna - jak roleta posidzi otwarta w kasecie to się po rozwinięciu "rozprostowuje" jakiś czas, listwy maskujące sam plastik (w tych pierwszych aluminiowe) sznurki obciążniki jakieś takie szmatławe. Jakbym miał ponownie wybierać to dopłaciłbym do tych Domserwisowych.

    NIE POLECAM firmy DOM-SERWIS KUPIŁEM U NICH DRZWI GERDY KTÓRE SIĘ POKRZYWIŁY SPUCHŁY ,SĄ METALOWE ALE W ŚRODKU COS BYŁO Z DREWNA KTÓRE SIĘ ODKSZTAŁCIŁO.DRZWI NIE BYŁY JESZCZE ZAMONTOWANE.OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 30 paź 2017

    Zareklamuj! Masz 2 lata rękojmi.

    1 Cytuj
  • 30 paź 2017

    zglosilem oszustwo na plebanskiej

    2 Cytuj
  • 8 lis 2017

    Zamówiłam bramę garażową w ROLETEXie i było wszystko ok. Teraz zamówiłam rolety zewnętrzne i niestety już gorzej. Czas oczekiwania miał wynieść do 2 tygodni a ja czekałam 2,5 miesiąca! Dzwoniąc z pytaniem kiedy zamontują rolety dostawałam odpowiedź "zaraz oddzwonimy", niestety mijały kolejne dni i telefonu nie było...i tak zwodzili przez 2 miesiące bez żadnych konkretów. Mało tego...wycenili rolety na pewną sumę, a przy montażu okazało się że jest do zapłaty o 400zł więcej!!! Bardzo niesłowna firma i nieuczciwa!!! Nie polecam i na pewno już nie zamówię u nich nic!!! I nikomu tego nie polecam!!!

    4 1 Cytuj
  • 25 maj 2018

    Ja mam od nich i rolety zewnętrzne i wewnętrzne i bramę i jest wszystko ok. Nie ma się do czego przyczepić. Trafiliśmy do Roletexu 2 lata temu i tak po kolei kupowaliśmy. Zaczęliśmy od bramy. Cena u mnie była z wyceny. Może coś dodatkowo zamawiałaś? A może to nie jest taka firma o której ja mówię?

    2 Cytuj

Odpowiedz