Forum » Myślenice

Kuchnia orientalna w Myślenicach

 • 4 kwi 2017

  A czy gdzieś w Myślenicach można kupić sushi?

  2 Cytuj
 • 4 kwi 2017
  Rita 21 napisał/a:

  Kucharz z restauracji "pod blachą" powinien zjeść chińską na zamkowej 1 w Krakowie i poznać smak kuchni orientalnej.Jak dla mnie to ani wygląd ani smak nie przypomina potraw wietnamsko-chińskich.Mięso spalone,przesolone i brak przypraw chińskich.Takiego kurczaka jak podają w tej restauracji można w domu przyrządzić.Sorki,ale ja nie z tego przysłowia "DOBRA ŚWINIA WSZYSTKO ZJE"

  zgadzam się z opinią..jedzenie wstrętne, nie doprawione ,nie wiem co ludzie w nim widzą, a ten pomarańczowy sos do ryżu-ohyda!

  5 Cytuj
 • 4 kwi 2017
  LOREN napisał/a:

  zgadzam się z opinią..jedzenie wstrętne, nie doprawione ,nie wiem co ludzie w nim widzą, a ten pomarańczowy sos do ryżu-ohyda!

  Również podpisuję się pod tym komentarzem! Jedzenie jest nie smaczne. Byłam tylko raz, ale już na pewno nie wrócę. Może nie z kuchni orientalnej, ale bardzo polecam knajpę Il Camino przy starej cegielni. Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa i klimat. Pozdrawiam!

  8 Cytuj
 • 5 kwi 2017

  Zamkowa 1, chodzi wam konkretnie o Hoang Hai? Czyli ten bar tutaj: http://hoanghai.pl/index/index.php?lokal=1 ??
  Nie byłem tam jeszcze - patrząc po zdjęciach wygląda apetycznie.

  Byliśmy ostatnio na sushi i jako przystawkę podali nam mniej więcej takie sałatki: http://www.oyakata.com.pl/ksiega-mistrza-oyakata/kuchnia-japonska/najsmaczniejsze-proste-salatki-kuchni-japonskiej
  Ludzie ale to było smaczne....
  Chociaż teściowa marudziła, że musi jeść surową rybę :)

  3 3 Cytuj
 • Andrzej 5 kwi 2017

  Ciekawe, czy smakowało by to matce dziewczyny?

  SCNR.

  2 Cytuj

Odpowiedz