Forum » Myślenice

Ogłoszenie o wniskach odszkodowawczych za służebność przesyłu

  • 12 lip 2012

    Zastałem dziś w skrzynce na listy ogłoszenie o naborze wniosków odszkodowawczych za służebność przesyłu. Podpisane tylko "Myślenice ul. Jagiellońska 11 pok. nr 8" i numer telefonu. Więcej żadnych danych. Myślicie, że to jakaś akcja naciągaczy, czy może jest w tym jakiś konkret? Wie ktoś coś na ten temat?

    1 2 Cytuj
  • 12 lip 2012

    albo żart albo naciągactwo. A co sie mieści pod tym adresem?

    1 1 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Dziś nie miałem czasu sprawdzić, a myślałem, że ktoś inny jest zorientowany.

    1 Cytuj
  • 12 lip 2012

    jest to nowy budynek na Jagiellońskiej w którym jest diagnostyka czyli pobieranie badań i z krwi i wymazów ,jest tam punkt z obsługą aparatów słuchowych ,poradnia dla kobiet ,szkola rodzenia a na piętrze biuro

    3 Cytuj
  • 12 lip 2012

    nie daj się oszukać, to naciągacze, od każdego pobierają 300zł opłaty wstępnej , a i tak zakłady przeprowadziły zasiedzenie słupów umieszczonych na działkach, które były posadowione ponad 30 temu

    9 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Bardzo proszę o informację o co chodzi z tym przesyłem ,jeśli jest Pan zorjętowany ,

    1 2 Cytuj
  • 12 lip 2012

    [quote=gość: prawnikkkk] nie daj się oszukać, to naciągacze, od każdego pobierają 300zł opłaty wstępnej , a i tak zakłady przeprowadziły zasiedzenie słupów umieszczonych na działkach, które były posadowione ponad 30 temu [/quote]
    Skoro sprawa tak wygląda, to dzięki za ostrzeżenie. Mam nadzieje, że innym też się przyda.

    5 Cytuj
  • 13 lip 2012

    Owi naciągacze próbują wyperswadować, że posiadając słup przysługuje Ci odszkodowanie od zakładu energetycznego za powierzchnie na której jest posadowiony jak i za straty, które przynosi jego posiadanie na działce. Czyli naciągnąć na koszta sądowe, żeby potem zostało stwierdzone, że zakład przeprowadził zasiedzenie i nici z pieniędzy za odszkodowanie. W skrócie.
    pozdrawiam,
    M.

    8 Cytuj
  • Robert Sikora 16 lip 2012

    NIE ZNAM TEJ FIRMY ALE ------- SĄ TAKIE KTÓRE NIE BIORĄ PRZEDPŁAT A BIORĄ OD 20 DO 40 % Z UZYSKANEGO ODSZKODOWANIA.CO DO ZASIEDZENIA , NIE JEST TO TAKIE OCZYWISTE PONIEWAŻ DO BODAJŻE 89 R SIEĆ BYŁA WŁASNOŚCIĄ SKARBU PAŃSTWA A NIE TAURONU, WIĘC GDZIE TE 30 LAT.POZA TYM W SEJMIE JEST TERAZ NA TAPECIE NOWA USTAWA DOTYCZĄCA WŁAŚNIE PRAW WŁASNOŚCI I ODSZKODOWAŃ ALE NIE WIEM NA JAKIM ETAPIE.

    2 4 Cytuj
  • 19 lis 2012

    Masz racje Seba... ja też znam taką kancelarię. Wygrali juz dla mnie i moich znajomych 3 sprawy. Kancelaria nie pobiera opłat wstepnych tylko 30% od sprawy wygranej.

    2 4 Cytuj
  • Robert Sikora 26 lis 2012

    DO KATARZYNY 196.TEMAT ZNAM DOSYĆ DOBRZE BO SAM SIĘ DO TEGO PRZYMIERZAM.MOGĘ PROSIĆ O NAMIARY NA TWOJĄ :) SPRAWDZONĄ KANCELARIĘ.CHCIAŁBYM PORÓWNAĆ DO INNYCH I WOLAŁBYM KOGOŚ SPRAWDZONEGO

    1 2 Cytuj
  • 27 lis 2012

    Do katarzyny196. Bardzo prosze o namiary ponieważ firma która urzędowała w Myślenicach na ul. Jagielońskiej pobrała ode mnie opłatę wstępną i się zmyła. Jednym słowem oszuści.

    3 1 Cytuj
  • 1 mar 2016

    Trzeba podpisywać umowę z prawnikiem , mieć ponad 100 mb mediów przy cenach gruntów od 200 zł w górę , poniżej tej ilości lub ceny może się nie opłacać .
    Im wyższa wartość lub dłuższy przesył tym drożej . Liczy się także szerokość pasa od 2 do 70 m .
    Wycena szacunkowa płatana sms 603 0610 48 .
    Prawnik bezpośredni , wyniki polubowne i sądowe do wglądu - także z Krakowa. .

    3 Cytuj

Odpowiedz