Forum » Myślenice

Bysinka wylała

  • 23 cze 2009

    Dolne też ucierpiało, San wylał, przez chwilę w ogóle nie było przejazdu. MASAKRA

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Znowu nadciąga burza.

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Znowu leje:(((. To może być ciężka noc dla służb:(((

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Mam nadziej ze drugi raz mi ogrodu i domu nie zaleje w nocy. Zastanawia mnie natomiast czy władze zdecyduja sie na Dni Myslenic w sytuacji gdy bedzie tak duza raba. zasadniczo nie obawiam sie o to że wyleje a bardziej o pijanych ludzi, którym różne rzeczy wpadaja do glowy:/ np kąpiel w rabie

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    [quote]Mam nadziej ze drugi raz mi ogrodu i domu nie zaleje w nocy. Zastanawia mnie natomiast czy władze zdecyduja sie na Dni Myslenic w sytuacji gdy bedzie tak duza raba. zasadniczo nie obawiam sie o to że wyleje a bardziej o pijanych ludzi, którym różne rzeczy wpadaja do glowy:/ np kąpiel w rabie [/quote]
    O ile plaża trawiasta nie będzie cała w błocie i w ogóle uda się zorganizować DM.

    Cytuj
  • Mieczysław Nowak 23 cze 2009

    Kilka... zdjęć:
    http://mietnow.futuro.info.pl/

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Cały parking podziemny pod Carrefourem (dawny Albert) został zalany razem z autami ! ! !

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Jak Cydron? Mam nadzieję że suchy?

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 23 cze 2009

    cydron jest jak arka noego napedzana zywcem

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Na Ujejskiego i Kazimierza po Spontiusz też była masakra."Rzeczką" San płynęło co tylko mogło:butelki,kanistry,śmieci.Koparka wyciągnęła z zatkanego przepustu kawałek ogrodzenia.Szokuje tylko fakt że kiedy idzie większa woda to ludzie wyrzucają swoje śmieci do potoka jakby nie mieli koszy.SYF!!!

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Też widziałem jak Bysinką płyneły worki ze śmieciami. Takie rzeczy to tylko w Polsce ;) WSTYD !!!

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    To chyba od II wojny najwieksza woda w Bysince. Gratuluję mietnowowi fachowości w rzemiośle fotograficznym.

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    kilka dni temu była ostra dyskusja o ,, wieśniakach " - dziś chyba jednostki osp z okolicznych wsi ratujący myślenice wam nie przeszkadzały

    1 Cytuj
  • 23 cze 2009

    a nie bierzecie pod uwage ze plynace worki to efekt tego ze woda zabierala wszystko co sie dalo? watpie aby ktos w momencie kiedy woda zalewa dobytek, wrzucal jeszcze smieci do rzeczki...

    Cytuj
  • 23 cze 2009

    Śmieci to niestety efekt długofalowy. Ludzie wrzucają co się da. Najwięcej jest chyba butelek. Woda była na tyle silna, że przenosiła nawet sporej wielkości drewniane klocki...

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    na TVP INFO było o powodzi w Myślenicach!

    http://www.tvp.info/wiadomosci/polska/podtopienia-i-zalania-na-poludniu/podtopiona-malopolska

    tutaj- tylko micoś nie śmiga :P

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Nnnn- Straż miała Baaaardzo dużo roboty. Uwierz mi takich jak Ty było setki. M-ce pomagały jednostki z poza myślenić (trzemeśnia i inne) Nie dziw się że do Ciebie nie dojechali (w rmf słyszałem że w samych Myślenicach strażacy wyruszali ponad 300 razy do zalań itp.)

    bart i F15H3R już wcześniej wspominałem o DM. Jeżeli będzie padać do piątku (a tak zapowiadali w pogodzie) to raczej wątpie żeby DM zostały zorganizowane...wyobraź sobie powódź na zarabiu, słoń zalany woda a metr dalej ludzi słuchającyh lombardu :) nie ma szans...

    Dawoozo- Również w RMFie wspominali o powodzi w Myślenicach

    gggg- daj sobie już spokój...

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Jestem strazakiem ochotnikiem z gornego przedmiescia.Dopiero co wrocilismy bo dzialania zostaly zawieszone na noc. Jutro czeka nas masa roboty. Straż nie odpowiadala na wezwania. Ktos wczesniej pisal ze nie przyjechali a miala po kostki wody. To jest nic! pomopowalismy pomieszczenia gdzie woda siegala 1,5 metra. Od poczatku praca i ratowanie czego sie da. Niektorzy tego nie doceniaja. Dla informacji. Ściagniete zostaly wszystkie jednostki z gminy myslenice i z sasiadujacych gmin. Z Krakowa przyjechala kompania obwodowa. Jesli jest ktos zainteresowany ile to jest ludzi i sprzetu to prosze poczytac.

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Prośby moje zostały wysłuchane:)Dziekuje burmistrzowi ,że obyło sie bez oficjalnych listów:)

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Jedyny plus tej wody to czystość jaka nastała na drodze 3 Maja - chyba nigdy tak czysto nie było, poza oczywiście kamykami które naniosła woda, ale ogólnie nie ma żadnych śmieci i mułu. Koryto rzeki i brzegi też są czyste...

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    DNI MYŚLENIC ODWOŁANE !! !! !! !! !!
    informacja pewna

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    kurde może jednak nie odwołają jak tak będzie jak teraz to może zdoła się to obsuszyc.. jest jakaś szansa?

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    kurde może jednak nie odwołają.. może zdązy sie to obsuszyc.. jest jakaś szansa że zmienią decyzje?

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Akurat mieszkam koło rzeczki i wrzucanie śmieci do niej to nie pierwszy raz.Jest tak bardzo często,niezależnie od poziomu wody!Potem chodzę i zbieram ten syf sprzed mojego domu!!!

    Cytuj
  • 24 cze 2009

    Ma ktoś zdjęcia z parkingu koło Carrefoura? Podobno był cały zalany wczoraj

    Cytuj

Odpowiedz