Forum » Myślenice

Myślenice w "Interwencji" czyli sprawa zakładu pogrzebowego...

  • 25 lip 2012

    Witajcie. Pewnie wielu z wan widziało dziś w "Interwencji" sprawę Myślenic a raczej działającego przy szpitalu zakładu pogrzebowego "Korona". Nie do pomyślenia, że tak można w chwilach żałoby i smutku obedrzeć ludzi z pieniędzy. I oczywiście nikt o niczym nie wie. . . Porażka, a przecież z usług tej firmy korzysta bardzo dużo ludzi.

    55 6 Cytuj
  • 25 lip 2012

    nie słyszałem a mogę wiedzieć kiedy powtórka o ile sie orientujesz?

    21 3 Cytuj
  • 25 lip 2012

    Ciekawa sprawa,sąd swoje a starosta i dyrektor udają greków.

    49 6 Cytuj
  • 25 lip 2012

    Jedna wielka banda oszustów i ściemniaczy. Trzeba zabrać się za nich bo kpią sobie z ludzi, wykorzystując okres szoku i żałoby. Władza daje przyzwolenie bo władza coś z tego procederu musi dostać w kieszeń.

    44 8 Cytuj
  • 25 lip 2012

    jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, to prawda stara jak świat,wszyscy mają z tego korzyść ,szpital za darmo też pomieszczeń nie wynajmuje....

    40 5 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Mam nadzieję że nareszcie ktoś się tym zajmie chyba już dość przymykania oczu na działalność tego Pana Cały świat będzie kojarzył Myślenice z aferą łódzką a przecież tu mieszka tylu dobrych i porządnych ludzi. Czekamy Panie starosto na decyzje Nawiasem mówiąc zachował się Pan skandalicznie . Wiedział Pan o wszystkim i nie podjął żadnej reakcji
    A dzisiaj Starosta i Dyrektor świętują otwarcie wyremontowanego oddziału gdzie ordynatorem jest szwagier dyrektora

    30 5 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Myślę że to dopiero wierzchołek góry lodowej.Najwyższy już czas przyjrzeć się Panu Dyrektorowi Szpitala oraz Panu Starośćie ,sprawdżić wszystkie przetargi jakie były w myślenickim szpitalu oraz zwrócić uwagę jak pan dyrektor znęca się nad swoimi pracownikami z uśmiechem na twarzy.Liczne sprawy sądowe z panem dyrektorem to chyba już nie przypadek.

    29 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    O ja p....ę, to się nie dzieje. Co za sitwa!

    25 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    [quote=gość: oburzona] Mam nadzieję że nareszcie ktoś się tym zajmie chyba już dość przymykania oczu na działalność tego Pana Cały świat będzie kojarzył Myślenice z aferą łódzką [/quote]
    Z tego co pamiętam to w "aferze łódzkiej" chodziło jeszcze o to, że pracownicy szpitala i pogotowia "pomagali" pacjentom szpitala zejść z tego świata a właściciel zakładu pogrzebowego płacił im za każdego dostarczonego trupa. Cieszcie się że w Myślenicach chodzi tylko o pospolite naciąganie na kasę a nikt nikogo nie zabija jak w Łodzi... No chyba, że się mylę ???

    8 7 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Właśnie obejrzalem ten film. Jestem w szoku zachowaniem starosty i dyrektora szpitala.
    Jaka pycha, cyniczne uśmieszki, SZOK. Masakra, że tacy ludzie zajmują takie stołki.
    Myślenice - wstyd i hańba - burmistrz, starosta, dyrektor szpitala, dyrektor dróg powiatowych,
    (małe litery celowe) - to grupa bezkarnych ludzi.
    Biedne to społeczeństwo.

    43 3 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Ten materiał redakcja powinna zamieścić na stronie głównej!!!!

    43 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Jeśli tak są organizowane przetargi w szpitalu to CBA juz dawno powinno tam wkroczyć. Zakład pogrzebowy działa na terenie szpitala, bierze nie słusznie pieniądze od pogrążonych w smutku ludzi, a dyrektor szpitala ze starostą z uśmiechem na twarzy udają że nie wiedzą o co chodzi.
    Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Prawda stara jak świat. Tylko kto, komu, i ile?

    27 5 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Oczywiście jak zawsze władza o niczym, nie wiedziała???
    Oni naprawdę uważają nas za idiotów i chyba mają rację bo kto jak nie idiota wybiera kolejny raz tych samych ludzi wiedząc co robili wcześniej?
    Na CBA itp raczej nie liczcie,PO nie jest raczej za ściganiem przedsiębiorców chyba że reprezentują "wrogą " opcje polityczną .

    24 3 Cytuj
  • 26 lip 2012

    hmm pewnie redakcja nie wstawi tego i tak na główną bo wolą sie nie narażać "władzy" i ten wątek pewnie też jakimś dziwnym trafem zostanie usunięty :P
    heh

    13 5 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Osobiście korzystałam z usług tej firmy i nie moge powiedzieć żeby wykorzystywali czy oszukiwali pogrążonych w żalu.....
    Dają rozliczenia a poza tym wcześniej można zapytać o koszt , nikt tam na siłe nikogo nie przetrzymuje. Wydaje mi sie że to sa typowe zagrywki konkurencji!!!!!

    10 41 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Jeżeli tacy uczciwi to za co właściciel dostał wyrok ?

    25 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Ja to bym raczej zainteresowała sie podejściem i kosztami jakie pobierają na plebani i co w zamian za to jest zwłaszcza jak sie nie da tyle co oczekują !!!!!!!!!!!!!!!
    JEDNA WIELKA KPINA !!!!!!!!!!!!!!!

    18 12 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Program jest dowodem na to że UCZCIWI LUDZIE NIE MAJĄ CZEGO SZUKAĆ W POLITYCE.Sąd mówi że było oszustwo a polityk nie,dyrektor przez lata nie widzi działąjącego za płotem zakładu pogrzebowego i mimo wyroku nie widzi w całej sprawie niczego złego.Powie ktoś że dyrektor szpitala to nie stanowisko polityczne.Gó...no prawda,bez poparcia politycznego nie można dostać u nas nawet stanowiska sprzątaczki w urzędzie a nie dyrektorskiego stołka.Niech ktoś z forumowiczów oświeci mnie jak nazwać obecny system sprawowania władzy bo się trochę pogubiłem?
    Zgoda że może być to zagranie konkurencji ale to niczego nie zmienia,gdyby wszystko było zgodne z prawem konkurencja mogłaby im skoczyć więc dobrze że konkurencja piętnuje takie sprawy jeżeli inni tego nie widzą.
    W całej sprawie ciekawe jest jeszcze jedno-GDZIE SĄ LOKALNE MEDIA ŻE NIE WIZĄ LOKALNYCH PATOLOGII A POKAZUJE TO OGÓLNOPOLSKA STACJA TV?
    Pisze się o pier...ach kto gdzie przeciął wstęgę,jak to wszystko pięknie działa a nie widzi rzeczy o których większość dobrze wie?To chyba nie przypadek?Widać żę u nas i dziennikarstwo(z małymi wyjątkami) schodzi powoli na psy.

    21 5 Cytuj
  • 26 lip 2012

    [quote=gość: M....] Osobiście korzystałam z usług tej firmy i nie moge powiedzieć żeby wykorzystywali czy oszukiwali pogrążonych w żalu.....
    Dają rozliczenia a poza tym wcześniej można zapytać o koszt , nikt tam na siłe nikogo nie przetrzymuje. Wydaje mi sie że to sa typowe zagrywki konkurencji!!!!! [/quote]
    Przecież w reportażu widać że to złodziejska firma ,okradli ponad 200 osób.Na dodatek działająca nielegalnie na terenie szpitala.

    21 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    o ja pitole... niezle klocki. Nie wiedzialem ze mozna byc tak bezczelnym i w taki sposob jeszcze sie do tego odnosic. jak to mowi stare przyslowie... jak zlapia cie za reke na kradziezy, mow ze to nie twoja reka...

    21 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Wiem że nie lubicie tego portalu i zamieszczanych tam wypowiedzi ale czy góra nie przyzwala na takie zachowania.Jak trzeba być zaślepionym aby nie widzieć świata dookoła?
    Przecież to dom wariatów.
    http://niezalezna.pl/31304-bedzie-fikal-w-ryj-dostanie

    4 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Co wy chcecie od biednego dyrektora albo starosty robią co mogą i jak umieją żeby pomgać obywatelom a w kościele stoją przed głównym ołtarzem

    9 14 Cytuj
  • 26 lip 2012

    stoją przed ołtarzem,tylko diabła mają za skórą z takimi wielkimi rogami.

    15 4 Cytuj
  • 26 lip 2012

    Czy dyrektora już zamkli?Czy dalej na wolnośći?

    16 5 Cytuj

Odpowiedz