Forum » Myślenice

SPA w Myślenicach

  • 25 cze 2009

    Hejka... jak myślicie które SPA, albo jakaś sauna, moze cos innego... są najlepsze w Myślenicach?
    I co wogule jest.. bo tak: BASEN, Hotel KRAK, Hala widowiskowo-sportowa,...

    hm... ja osobiscie nie próbowałam jeszcze nic ale kolezanka mi mowila ze na nowej hali jest fajnie. Sauna ok i sala do aerobiku fajna:)

    1 Cytuj
  • 25 cze 2009

    Niestety ja tam jeszcze nie byłam ale kolega tam chodzi grać w piłkę i mówi, że jest świetnie. Super, że coś takiego powstało.

    1 Cytuj
  • 25 cze 2009

    W Myślenicach nie ma SPA, w nowej hali widowiskowo-sportowej jest jedynie odnowa biologiczna. Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 25 cze 2009

    Do SPA zalicza sie jacuzzi, sauna, równiez zabiegi piekegnacyjne na cialo... A to jest w Myslenicach:)

    Cytuj
  • 25 cze 2009

    jest www.california-myslenice.pl - i sami określają się jako odnowa bilogiczna, więc nie SPA.

    Swoją drogą interesuje mnie co to jest ta bieżnia podciśnieniem...

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    SPA rozumiane jako korzystanie z sauny, jaccuzi oraz zabiegów pielęgnacyjnych na ciało istnieje jedynie w mowie potocznej, odsyłam do definicji SPA, wellness i odnowy biologicznej.
    Bieżnia z podciśnieniem to połączenie treningu na bieżni, nastawionego na spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej z terapią próżniową, w czasie której monitorowana jest praca serca. Podczas treningu w kapsule zostaje wytworzone podciśnienie przy pomocy pompy próżniowej, co wywołuje silne ukrwienie dolnych części ciała.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Nom nazwijcie to jak chcecie.. ja ostatnio bylem w kraku, na saunie a potem na jacuzi. Za 8(!) os zaplacilismy 100zl(!) za 2h(!) dla mnie super. Strasznie ladnie. Bajerancko, światelka, i wogule. Polecam

    1 Cytuj
  • 26 cze 2009

    Ja lubie basen,.. tylkio mnie denerwuje bo nie lubie po innych na spoconym siadac i wogule. Jak to wyglada jak sama jestem z 5 chlopami.. eh.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    No walasnie w kraku masz wunajmowane prywatnie.. jak pokuj...

    Cytuj
  • 23 lip 2009

    ....

    Cytuj
  • 23 lip 2009

    [quote]....[/quote]
    Co to k**** za spam?

    Cytuj
  • Urszula Sadowińska- Pardyak 24 cze 2013

    skrót spa -sanus per aquam - "zdrowy dzięki wodzie" rzeczywiście sugeruje jakieś uzdrawiające źródła itp. Obecnie coraz częściej tego "tytułu" używają centra odnowy biologicznej, gabinety masażu itd. Ja polecam masaże ayurvedyjskie w Yogacentrum na Kilińskiego - bezcenne chwile odprężenia.

    3 Cytuj
  • 18 lut 2016

    Holistic Day Spa to miejsce w Myślenicach, gdzie się zrelaksujesz, zdobędziesz upragnioną sylwetkę, poprawisz kondycję skóry a także wykonasz manicure i pedicure. W ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów i rytuałów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, programów modelujących sylwetkę,oraz masaży.

    3 7 Cytuj
  • 8 kwi 2016

    Witam,
    na Pływalni Aquarius w Myślenicach od lutego działa świetna odnowa biologiczna, saunarium naprawdę na wysokim poziomie i w całkiem przystępnych cenach.... Więcej informacji:
    http://www.basen.myslenice.pl/index.php/sauna-nowa/
    POLECAM!!!!!!!!!!!!!

    3 2 Cytuj
  • ania 8 kwi 2016

    Pan(i) "wogule" rozmawia sama ze soba. Tak w ogóle to ta jednostka chorobowa chyba się jakoś nazywa

    3 4 Cytuj

Odpowiedz