Forum » Myślenice

Gdzie można okleić samochód?

  • 24 gru 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Juz się dowiedziałem, żeby uzyskać efekt wizualny, na folię nakłada się powłokę ceramiczną. W dużym skrócie folia nie jest idealnie gładka, auto będzie się bardziej brudzić, będzie na niej znać to, czego nie znać na zwykłym lakierze.

    aż takim detalista nie jestem, fakt że sam sobie poleruję auta i sam sobie nakładam ceramikę. Mam też auta oklejone częściowo i ceramikę kładłem na całość. Nie chodziło mi o idealny odcień ale właśnie o właściwości niebrudzące. Może pozostań na 1 etapie. Daj do dobrego oklejenia i dalej dbaj dobrym quick detailerem albo porzelackiem. W zupełności wystarczy jako dodatkowe zabezpieczenie.
    Co to za auto, że tak na bogato chcesz zabezpieczyć? Jakaś Mazda pomalowana wodnoekologicznym szajsem? Przy obecnych lakierach to trzeba już uważać podczas samego przygotowania pod folię i ceramikę.

    1 2 Cytuj
  • 25 gru 2020

    Założę folię na cały samochód, bez ceramiki. W autofolia za usługę 13 tys, na bogato? Czy ja wiem ? Zwróci się przy sprzedaży auta. Dzwiny trend się wytworzył, ale rynek wtórny zaczyna zwracać uwagę na takie rzeczy. Poprzedni samochód żony zabezpieczyłem częściowo folią i całość ceramika, bylem zachwycony, samochód myłem czystą wodą na myjce bezdotykowej.

    Cytuj

Odpowiedz