Forum » Myślenice

OBUDZICIE SIĘ

  • tom 17 wrz 2012

    "To jest końców początkiem wszystkiego , owoc po to spada by dobre rosło drzewo ."
    Paweł Kukiz 2012

    10 13 Cytuj
  • 17 wrz 2012

    kto umarł ? wąsy mioł ?

    7 9 Cytuj
  • 17 wrz 2012

    Ja się budzę 5.30. Do roboty wstaje.

    12 6 Cytuj
  • 18 wrz 2012
    AnnaMyśleniczanka napisał/a:

    www.zmieleni.pl

    Już dawno podpisałem. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z ideą tej akcji i do przyłączenia się.

    8 2 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    Kolejny niedoceniony nieco zdegenerowany pisenkarzyna bierze się za politykę. Będzie śpiewająco. Tym bardziej, że pomysł o jednomandatowych okręgów wyborczych już od dawna jest tylko omawiany. Partie sobie na to nie pozwolą. Więc to tylko populizm Kukiza i chęć zwrócenia na sobie uwagi. Jak się nie ma co śpiewać, to w politykę.

    7 12 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    Wole pospać

    6 4 Cytuj
  • tom 27 wrz 2012

    kolego Ottoman to kto ma to tym mówić ? akcja bardzo ważna a do ludzi trzeba jakoś przemówić nie koniecznie z ambony : )

    2 3 Cytuj
  • 27 wrz 2012

    Cursedman. A cóż pan Kukiz sobą prezentuje? Jakiż jest jego dorobek? Mierny i jak na razie nie widać żeby w tek kwestii coś pozytywnego się wydarzyło. I co robią skończeni "artyści" ? Idą w skandale, otwarte spory na forach i jak w przypadku tego pana - w politykę. Już elity Solidarności cieszą się, że mają wielkiego sprzymierzeńca. Jak Solidarność będzie szła z takimi "wielkimi" to jej współczuję.

    1 2 Cytuj
  • paulinka 28 wrz 2012

    ja już wstałam, dziękuję za przepowiednie. to niesamowite, wchodzę na forum patrze a tu temat "obudzicie się" a ja obudziłam się kilka minut wcześniej. skąd wiedziałeś ze tak będzie?

    3 4 Cytuj

Odpowiedz