Forum » Myślenice

Kawiarnie w Myślenicach

  • 2 lip 2009

    Witam. Które kawiarnie najbardziej Wam się podobają? Mi 7-ka, ale ostatnio otwarli rewelacyjną kawiarnię, koło KEBABA TURCJI, wchodzi się do tego szklanego pomieszczenia - rewelacja. Pyszne lody, desery, kawy, naleśniki z bitą śmietaną. Dopiero co otworzyli, jeszcze nie ma wszystkiego wprowadzonego - ale warto zajrzeć chociażby dla uroku - klimat świetny.

    1 2 Cytuj
  • 3 lip 2009

    proszę o odpowiedź - był ktoś w tej kawiarni koło kebaba? podobno się rozkręcają ale są pyszne rzeczy i lody chyb carte dore te co się kupuje na gałki.
    jakie są jeszcze inne kawiarnie do polecenia?

    1 2 Cytuj
  • 3 lip 2009

    albo nawiedzony...:D:D:D

    1 Cytuj
  • 3 lip 2009

    jeżel chcesz się nabawić nietrawności,ewentualnie bigunki. to polecam tą kawiarnio-szklarnie.

    2 2 Cytuj
  • 3 lip 2009

    Byłam w tej szklarni i powiem wam że powinni ją przerobić na kwiaciarnie bo klimat jest tam odpowiedni.

    2 Cytuj
  • 4 lip 2009

    lepiej zrezygnować z tej kawiarni i pozwolić wchodzić tam z kebabami!! możne w środku jest ładnie ale co z tego jak i tak najlepsze lody to w 7-ce i u Dziadkowca!!!

    1 4 Cytuj
  • 4 lip 2009

    [quote=nusiek]Witam. Które kawiarnie najbardziej Wam się podobają? Mi 7-ka, ale ostatnio otwarli rewelacyjną kawiarnię, koło KEBABA TURCJI, wchodzi się do tego szklanego pomieszczenia - rewelacja. Pyszne lody, desery, kawy, naleśniki z bitą śmietaną. Dopiero co otworzyli, jeszcze nie ma wszystkiego wprowadzonego - ale warto zajrzeć chociażby dla uroku - klimat świetny.[/quote]

    widzę ze reklama nowej kawiarni działa na forum:):)

    2 Cytuj
  • 5 lip 2009

    Racja all.
    Nusiek szczęśliwy jakby pierwszy raz w życiu lody jadł.

    3 Cytuj
  • 5 lip 2009

    ta kawiarnia w turcji to nic specjalnego, proponowalbym im zajecie sie kebabami i zrobienie wiekszego lokalu do nich. Zajmowanie sie cukiernictwem, w przypadku gdy nie ma sie o tym pojecia (wlasciciele turcji) jest zenujace. Niech zostawia to innym, ktorzy znaja sie na tym lepiej. Jakos kawiarnianego zarelka, bardzo przecietna.

    1 Cytuj
  • 5 lip 2009

    ten chlopaczek z kawiarenki powinien wrocic i robic kebaby bo on robil najlepsze a nie kawe z expresu ktorego ewidentnie obslugiwac nie umie! a lody z maszyny bleeee. chyba mineli sie z powolaniem wlasciele turcji.

    3 Cytuj
  • 5 lip 2009

    popieram zaaaaaal!! powinni zrobić tam kebaba bo strasznie ciasno a w zimie jak się nie da siedzieć na zewnątrz będzie jeszcze gorzej>

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Oczywiście przesadzacie - robicie antyreklame kawiarni.

    Kawiarnia bardzo fajna - wygodne fotele. Z przysmaków polecam naleśniki francuskie, koktajle, kawy i lody.

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Podzielam opinie kolegi "kark"
    Kawiarenka jak na początek jest niczego sobie i pozwolę sobie stwierdzić że jeśli tylko właściciel nie odpuści i dalej będzie tak inwestował w nią to za jakiś rok będzie to kawiarnia nr. jeden w Myślenicach zobaczycie.

    1 Cytuj
  • 8 lip 2009

    Fajny wystrój w tej kawiarence.Najbardziej podobają mi się te lampki w kształcie drzewek.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Ci wyzej co źle pisali o kawiarni zapewne są z tego samego IP.
    Kawiarnia super, wystrój na prawdę super i popieram karka, głowę i gościa.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    To temat podobny do "Myślenickie sklepy". Można dokopac konkurencji lub/i zrobić sobie reklame.

    I co ciekawe 95% wpisów należy do gości.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    kawiarnia super wystrój super lampeczki super ale co z tego jak nic tam poza wystrojem nie ma super! gostek kawe robi pół godziny , mota się po tej kawiarni a szkoda bo dobre kebaby robił! nie wiem jak własciciele mogli pozwolić sobie na tak drastyczne posunięcie bo ani kawiarnia nie super ani kebaby nie takie jak kiedyś.

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Załóżcie konta to pogadamy.

    1 Cytuj
  • 9 lip 2009

    to się chyba nasza droga pani profesor czyt.NUSIEK nie spodziewała ze po swojej reklamie super kawiarenki takie opinie wpłyna!!! a mówią ze reklama dzwignią handlu!

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Ale łoco ci to chodzi?Gazdzino,całej wsi odpowiada,a Wom nie?

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    [quote]to się chyba nasza droga pani profesor czyt.NUSIEK nie spodziewała ze po swojej reklamie super kawiarenki takie opinie wpłyna!!! a mówią ze reklama dzwignią handlu! [/quote]
    Mawiaja też że "nieważne co mówią, byleby mówili".

    Ktoś będzie chciał sprawdzić czy rzeczywiście jest tak rewelacyjnie/fatalnie i przyjdzie do kawiarni.

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 9 lip 2009

    [quote]kawiarnia super wystrój super lampeczki super ale co z tego jak nic tam poza wystrojem nie ma super! gostek kawe robi pół godziny , mota się po tej kawiarni a szkoda bo dobre kebaby robił! nie wiem jak własciciele mogli pozwolić sobie na tak drastyczne posunięcie bo ani kawiarnia nie super ani kebaby nie takie jak kiedyś. [/quote]
    zgadzam sie w zupelnosci...co najlepsze nie zauwazylem momentu kiedy otwarli, ale napis ze kawiarnia na duzej, bialej kartce papieru, po prostu zenujacy...

    Cytuj
  • 9 lip 2009

    Młodzież może tego nie pamiętać,ale dawno dawno temu,w tym miejscu była kawiarnia.Jeśli mnie pamięć nie myli,to nazywała się "Na pieńku".
    Możliwe,że właściciele przypomnieli sobie o tym i chcą spróbować jeszcze raz.

    Cytuj
  • 11 lip 2009

    [quote=Kaper]Młodzież może tego nie pamiętać,ale dawno dawno temu,w tym miejscu była kawiarnia.Jeśli mnie pamięć nie myli,to nazywała się "Na pieńku".
    Możliwe,że właściciele przypomnieli sobie o tym i chcą spróbować jeszcze raz.[/quote]
    Ja pamiętam że kiedyś była tam gdzie teraz są lody (a wcześniej jeszcze spożywczy) naprzeciwko kwiaciarni.

    Cytuj
  • Luiza 11 lip 2009

    Dzięki za informację, napewno tam zajrzę ;-)

    Cytuj

Odpowiedz