Forum » Myślenice

Co myślicie o zdjeciach z katastrofy smolenskiej ,które są w sieci?

  • 17 paź 2012

    ja tam nie mam nic przeciwko.a wy?

    4 17 Cytuj
  • mirek@ 17 paź 2012

    przeciwko czemu jestes? moze najpierw sprecuzuj prosze swoje poglady :)

    5 3 Cytuj
  • 17 paź 2012

    Ja myślę ze ten temat nie ma nic wspólnego z Myślenicami, ba! Nie ma nic wspólnego z okolicą, nie ma również nic wspólnego z tym forum więc odpowiedź jest prosta: AMPUTOWAĆ!

    21 6 Cytuj
  • 17 paź 2012

    Można by je zamieścić na FOTOSTART.

    3 13 Cytuj
  • 17 paź 2012

    czy to jeszcze ludzie? mam na myśli tych, co tu wypisują te brednie...

    5 8 Cytuj
  • 17 paź 2012

    Nie polecam oglądanie tych zdjęć,nic drastycznego w nich niema,ale to nie są zdjęcia do publicznej publikacji.

    9 3 Cytuj
  • 18 paź 2012

    Ciekawe czy to nie robota Macierewicza albo Kaczyńskiego?

    7 6 Cytuj
  • 18 paź 2012

    Są ludzie, którzy kochają grzebać w brudach, zwłokach, wywlekać nieszczęścia i katastrofy na wirzch i bez tego nie mogą żyć.
    Na słowo katastrofa i Smoleńsk dostaję torsji i czyszczenia.
    Inni lubią zapach krwi, odkopywanie grobów i dzielenie skóry na zmarłych.
    Podziwiam ich za potrzebę ciągłej adrenaliny, która takim daje napęd i chęć i cel życia. Ja tak nie potrafię dlatego uważam to za swoja wadę.

    8 8 Cytuj
  • 18 paź 2012

    Oczywiście Myśleniczanin ten temat nie ma nic wspólnego z Myślenicami,Polską ,z niczym -to tylko wymysł chorych z nienawiści ludzi PiS.
    Jak długo można żyć historią -Katyniem,zbrodniami komunistycznymi zbrodniami popełnionymi na Polakach po wkroczeniu Sowietów w 1939 czy tuz po zakończeniu wojny?
    Przecież oficjalnie Katyń przez kilkadziesiąt lat też był wymysłem chorych z nienawiści wrogów najlepszego z ustrojów.Jak daleko posunęła sie polityka nienawiści że ludziom przeszkadzają np. zdjęcia zakatowanych zwierząt a nie przeszkadzają celowo przez kogoś wrzucone drastyczne zdjęcia z katastrofy smoleńskiej?Jak daleko można jeszcze posunąć sie w poniżaniu dużej części społeczeństwa tylko dlatego że ma inne zdanie od oficjalnej wersji? A co będzie gdy po latach(jak z Katyniem) okaże się że" oszołomy" miały rację?Że nie żaden zamach ale celowe działania były przyczyną katastrofy?Ta katastrofa była na rękę wielu.
    Powoli okazuje się że pewne fakty z raportu MAK nigdy nie miały miejsca,że Polaczkom można wszystko wcisnąć więc ni dziwmy sie że mamy "polskie obozy zagłady" czy za "zbrodnie na Żydach" będziemy przepraszać do końca świata.

    11 2 Cytuj
  • 18 paź 2012

    Pesymisto, zwolnij, poczytaj jescze raz mój post, przeczytaj swój i przemyśl "co autor miał na myśli". Nerwowe zachowania uwalniają czyny lub słowa nieadekwatne do sytuacji. Trzymajmy fason, Pesymisto. Przynajmniej my dwaj...

    7 4 Cytuj
  • 18 paź 2012

    Czasami poniosą nerwy bo przeżyłem trochę lat ale takiego sk...stwa jak teraz nie widziałem.
    Czy o to chodziło gdy walczono z tamtym systemem aby teraz kopać rowy nie do przebycia,opluwać się wzajemnie.Nigdy nie byłem w żadnej partii a przeżyłem trochę lat nawet wtedy gdy ponoć musiało się należeć(gó...wno prawda)ale to co wyprawia sie teraz.Gdyby nie internet to jaki byłby wybór -słuszna linia partii i nic więcej.Cenzurę w dawnych czasach można było ominąc i czasami obejrzeć czy przeczytać coś wartościowego a teraz głupie żarty o Ukrainkach i wypowiedzi śliniącego się profesora od owadów jako autorytety i ci co mają inne zdanie jako oszołomy
    Wiem że dla większości tutaj jestem" Pisowcem" co najbardziej mnie bawi bo nigdy nie byłem w żadnej partii ale też nie po drodze mi z Rychami,Zdzichami i gośćmi w żółtych kurtkach ciągnącymi samolot .Już samo to mnie śmieszy że ktoś dawniej gdy był w PIS był zacofanym,ciemnym oszołomem a teraz gdy przeszedł do naszych robi za autorytet w mediach(zobacz Giertych,Kluzik że nie wspomnę o Sikorskim czy słynnym Profesorze z Łodzi)
    "Wiemy że to matoł.idiota, złodziej sk...syn(niepotrzebne skreślić)ale to nasz matoł,idiota złodziej itd."

    14 5 Cytuj
  • 18 paź 2012

    Oj., Oj pesymista.
    Dobrze, że to tylko twoje zdanie.

    4 10 Cytuj
  • 18 paź 2012

    Ma ktoś może link do tych zdjęć ?

    3 6 Cytuj
  • 18 paź 2012

    Co myślicie o zdjeciach z katastrofy smolenskiej ,które są w sieci?

    Ja jak tak sobie siąde i myśle, to te zdjęcia, właśnie te zdjęcia, z tej katastrofy, te konkretne zdjęcia,
    to one są brzydkie.

    7 5 Cytuj
  • 19 paź 2012

    Wypłynęły "przypadkowo" następne zdjęcia.Rosjanie wiedzą że nie istnieje żadna granica ,dostali od" Polaków "sygnał po 10 kwietnia że mogą robić co chcą i robią.
    Sami się nie szanujemy więc trudno wymagać szacunku od innych ,co jeszcze się wydarzy?
    I niektórzy uważają sie za nowoczesnych ,tolerancyjnych europejczyków a widzę że ich to bawi.

    4 5 Cytuj
  • ania 19 paź 2012

    jakoś nikt nie ubolewa nad co rusz puszczanymi filmami z oświęcimia, jak "przewalają" setki zmasakrowanych ciał. Temat trudny dla rodzin ofiar tej katastrofy, rozumiem ich ból.
    Nie szalejmy znowu z powodu tych zdjęć

    7 2 Cytuj
  • 19 paź 2012

    Relatywizm moralny,nie szalejmy z powodu paru zdjęć.
    Od wieków narody kierują się szacunkiem dla zmarłych tylko nasze nowoczesne społeczeństwo w imieniu zasad wpojonych głównie przez media uważa że nie dotyczy to zmarłych z PiS i Ich zwolenników.Czy w pseudo poprawności politycznej niektórzy ynteligenci nie zabrnęli za daleko(albo nie oglądali ostatnio wiadomości)i nie zauważyli że akurat przestawiono w trym temacie wajchę i powinno ich oburzać opublikowanie zdjęć?
    Gdyby sprawa dotyczyła skatowanego pieska ale byłoby oburzenie

    5 2 Cytuj
  • ania 19 paź 2012

    wiesz pesymista, jesteś tu jedyny, który wiąże sprawę zdjęć z polityką, a ból po stracie najbliższych jest apolityczny, są tylko niektórzy pragnący ugrać coś przy okazji Bez względu z jakiej opcji politycznej są).
    Dlaczego są rodziny, które ani raz, powtarzam ani raz, nie zabrały głosu w tej sprawie, czy ich tragedia jest mniejsza, cierpią mniej?

    3 3 Cytuj
  • 19 paź 2012

    "Dlaczego są rodziny, które ani raz, powtarzam ani raz, nie zabrały głosu w tej sprawie, czy ich tragedia jest mniejsza, cierpią mniej?"
    A może odpowiedź jest w Twoim pytaniu?
    A co to jest jak nie polityka?Czy to dzieje się przypadkowo?W Rosji nic nie jest przypadkowe.
    A co można ugrać przy okazji?

    2 3 Cytuj
  • 19 paź 2012
    pesymista napisał/a:

    Wypłynęły "przypadkowo" następne zdjęcia.Rosjanie wiedzą że nie istnieje żadna granica ,dostali od" Polaków "sygnał po 10 kwietnia że mogą robić co chcą i robią.
    Sami się nie szanujemy więc trudno wymagać szacunku od innych ,co jeszcze się wydarzy?
    I niektórzy uważają sie za nowoczesnych ,tolerancyjnych europejczyków a widzę że ich to bawi.

    Coś mi sie wydaje, że twój tok rozumowania idzie w kierunku, że gdyby Rosjanie nie dostali od Polaków sygnału, że mogą robić co chcą,
    to wyrzekli by się swoich przyzwyczajeń i nie robili by co chcą.
    Cholernie chłopie jesteś naiwny, że Rosjanom można coś narzucić.
    Wielcy to próbowali i co? i nic

    4 3 Cytuj
  • 19 paź 2012
    pesymista napisał/a:

    "Dlaczego są rodziny, które ani raz, powtarzam ani raz, nie zabrały głosu w tej sprawie, czy ich tragedia jest mniejsza, cierpią mniej?"
    A może odpowiedź jest w Twoim pytaniu?
    A co to jest jak nie polityka?Czy to dzieje się przypadkowo?W Rosji nic nie jest przypadkowe.
    A co można ugrać przy okazji?

    Wygląda na to, że zazdrościsz tym rodzinom ich udziału w wypadku;
    i gdy ty miałbyś taką okazję,
    wypowiadał byś się na prawo i lewo a twoja twarz była by uwieczniona we wszystkich kanałach
    a ile byś sie nagadał, to twoje.

    2 5 Cytuj
  • 19 paź 2012

    Wiecie towarzyszu ,rozumiecie szkoda dyskutować z tymi oszołomami czego oni chcą?
    Chcą jakiejś prawdy,a co to jest prawda?Podaliśmy im jak było a oni jeszcze czegoś chcą,rodziny towarzyszy siedzą cicho tylko jakieś oszołomy ciągle coś im nie pasuje?

    1 3 Cytuj
  • 19 paź 2012
    pesymista napisał/a:

    Wiecie towarzyszu ,rozumiecie szkoda dyskutować z tymi oszołomami czego oni chcą?
    Chcą jakiejś prawdy,a co to jest prawda?Podaliśmy im jak było a oni jeszcze czegoś chcą,rodziny towarzyszy siedzą cicho tylko jakieś oszołomy ciągle coś im nie pasuje?

    Oj, tak wkoło Macieju.
    To jest tak mój przyjacielu, jak ze zdradom małżeńską, dowiadujesz się, że żona nie wróciła na noc.Mówi że grała w brydża i tym razem wygrała. W końcu to nie pierwszy raz.
    Ale ty drążysz temat, aż do bólu. Dowiadujesz się szczegółów i szczególików. Zaczyna cię zżerać od środka to coś, nie śpisz, budzisz się mokry, nie dajesz sobie z tym rady, chaos i mętlik w głowie, nie wytrzymujesz napięcia, jak ona to mogła zrobić.Strzelasz sobie w łeb.
    Zona po pół roku znalazła sobie nowego partnera z którym żyje już 20 lat ciągle grając w brydża i jest szczęśliwa.
    Czy ty po śmierci, bardziej świadomy i zaznajomiony ze wszystkimi detalami jesteś bardziej szczęśliwy i uspokojony?
    Czy ta prawda była ci potrzebna?

    3 8 Cytuj
  • 19 paź 2012

    Coś w temacie
    http://wpolityce.pl/artykuly/38805-urocze-minister-sikorski-chwali-sie-pierwszym-polskim-dreamlinerem-tym-samym-przy-ktorym-pracowal-prof-binienda
    ale to żaden profesor według naszych,MAK to ma profesorów ale o tym pisał już Fakt dużo wcześniej
    http://www.fakt.pl/Prof-Wieslaw-Binienda-budowal-Boeinga-787-Dreamliner-Prof-Wieslaw-Binienda-to-ekspert-NASA-Wieslaw-Binienda-opracowal-analize-katastrofy-smolenskiej,artykuly,159835,1.html
    Ale w Ameryce to są zacofani, u nas gość z takimi kwalifikacjami byłby bezrobotny w przeciwieństwie do naszych ekspertów lotniczych wypowiadających się w mediach.

    1 4 Cytuj
  • 21 paź 2012

    mACIAREWICZ WYKRYŁ wszystko he he

    2 5 Cytuj

Odpowiedz