Forum » Myślenice

Gdzie kupie tanio węgiel

  • lukasz 1 lis 2012

    gdzie można w okolicy myślenic kupić tanio węgiel?

    5 12 Cytuj
  • 2 lis 2012

    Ceny węgla, w naszych okolicach nie odbiegają znacznie od siebie, gdy przymrozi jeszcze wrosną.
    Faktem jest, że niektórzy mający swoje auta ciężarowe wożą z kopalni i takiej ceny nigdzie już nie uzyskasz.

    3 10 Cytuj
  • 2 lis 2012

    ja zawsze kupuje w czerwcu i jest taniej o 60-70 zeta na tonie! także na przyszły rok zaopatrz się wcześniej i nie będzie problemu kupnem

    8 11 Cytuj
  • 3 lis 2012

    w kopalni : ) na lewo :P

    9 7 Cytuj
  • 13 lis 2012

    siema.a pytałeś z jakiej kopalni jest koło ciebie ten za 700zl?bo ten z allegro to ma kalorycznosc 24MJ czyli jest słaby.Porównuj ceny wegla z takiej samej kopalni a nie metodą ze orzech to orzech i tyle...ogarniam temat bo sam sprzedaje opał ;)

    2 1 Cytuj
  • 17 sty 2013

    Ja osobiscie kupuje węgiel w Raciborzu firma nazywa się SAB International, super jakość dowożą do domu, wszystko idzie gładko. Zawsze maja na stanie wszystko co potrzebuję, polecam

    2 9 Cytuj
  • 12 lut 2013

    NIE WIEM O JAKI GATUNEK WĘGLA CHODZI,ALE SUPER EKOGROSZEK MAJĄ U SUDRA W SIEPRAWIU,TRANSPORT DO 10KM GRATIS,MOŻNA PROSIĆ O ZAWORKOWANIE.NIE ROBI SIĘ SZLAKA Z NIEGO ,KOSTKĘ BIERZE Z TAMTĄD TEŚCIOWA I TEŻ JEST ZADOWOLONA I CENY SĄ KONKURENCYJNE Z INNYMI SKŁADAMI

    3 10 Cytuj
  • mateusz nowakowski 16 lut 2013

    Elka chyba coś kręcisz albo jestes pani która tam sprzedaje bo byłem tam u Sudra na składzie i maja eko grosze z piasta i kupiłem na próbe 50kg eko i dramat. nie spala sie i mega duzo białego popiołu.cena był wyzsza o 15zł niz w następnym składzie ok 300metrów dalej(nie znam nazwy)
    ps jak spytałem o kalorycznośc to powiedziała mi sympatyczna Pani ze piast ma...27mj a sprawdziłęm na necie i kopalnia podaje ze kalorycznośc 24mj wiec ktoś tu kręci ;) w myślenicach tez nie polece zadnego składu bo juz sprawdzałęm i sam juz nie wiem gdzie szukac. Moze ktoś poleci sprawdzony skład?

    5 4 Cytuj
  • 17 lut 2013

    na składzie u Sudra maja beznadziejny ekogroszek!!

    4 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 17 lut 2013

    potwierdzają sie moje słowa. Ktoś poleci sprawdzony skład w okolicy Myslenic?

    3 2 Cytuj
  • Dziki 18 lut 2013

    Tu można zadać sobie pytanie DOBRY czy TANI !
    Pamiętajmy nie można mieć 2 rzeczy na raz!
    Polecam skład w Kożmicach koło stacji benzynowej mają do wyboru, kto jaki chce albo tani albo dobry to juz wybiera klient!
    Też trzeba zwrócić uwage na fakt że eko-grzoszek jak i węgiel ma różną kaloryczność żle ustawiony piec może nie spalać go dobrze mimo to ze jest drogi:)
    Sam tam kupuje i znajomi też się tam zaopatrują i sa zadowoleni.

    3 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 18 lut 2013

    znalazłem w sułkowicach węgiel z kopalni wujek,mysłowice i juliusz(jesli dobrze pamiętam) kupiłem 2 worki eko i bede testował, dam znać jak sie pali.cena eko 800zł.dobra cena?

    2 1 Cytuj
  • 18 lut 2013

    najlepszy wegiel jest u Kreta!!

    6 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 19 lut 2013

    to moze napisz coś wiecej bo to swiadczy tylko i wyłącznie o tym ze robisz znajomemu reklame niejakiemy ''kretowi''... nawet nie wiedomo gdzie ten ''kret'' ma skład...

    2 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 19 lut 2013

    Tak jak kilka postów temu napisałem ze kupiłem 2worki eko z Sułkowic i robiłem próbę i powiem ze łądnie sie spalił na pył,były małe niedopałki ale nie ma co porównywać z tym eko z piast. lekko wilgotny był ten eko. zamówie 1tone bo myśle ze tyle mi wystarczy do konca zimy.

    2 Cytuj
  • 19 lut 2013

    Mogę z całą pewnością polecić MIKĘ. Ich węgiel pali się rewelacyjnie. Nie pamiętam teraz kaloryczności, ale rewelacja.

    8 9 Cytuj
  • 19 lut 2013
    marko napisał/a:

    Mogę z całą pewnością polecić MIKĘ. Ich węgiel pali się rewelacyjnie. Nie pamiętam teraz kaloryczności, ale rewelacja.

    hehe

    5 7 Cytuj
  • 19 lut 2013
    marko napisał/a:

    Mogę z całą pewnością polecić MIKĘ. Ich węgiel pali się rewelacyjnie. Nie pamiętam teraz kaloryczności, ale rewelacja.

    hehe

    srl90 napisał/a:

    nie polecam kreta :/

    hahahaah

    4 4 Cytuj
  • 20 lut 2013
    mateusz100 napisał/a:

    Elka chyba coś kręcisz albo jestes pani która tam sprzedaje bo byłem tam u Sudra na składzie i maja eko grosze z piasta i kupiłem na próbe 50kg eko i dramat. nie spala sie i mega duzo białego popiołu.cena był wyzsza o 15zł niz w następnym składzie ok 300metrów dalej(nie znam nazwy)
    ps jak spytałem o kalorycznośc to powiedziała mi sympatyczna Pani ze piast ma...27mj a sprawdziłęm na necie i kopalnia podaje ze kalorycznośc 24mj wiec ktoś tu kręci ;) w myślenicach tez nie polece zadnego składu bo juz sprawdzałęm i sam juz nie wiem gdzie szukac. Moze ktoś poleci sprawdzony skład?

    Haha ładna próba anty reklamy. Z tego co mi wiadomo(bo robie tam zakupy) na tym składzie nigdy nie sprzedawli ekogroszku z "Piasta" wiec nic dziwnego że znalazłes w necie sprzeczne informacje. A jeśli sie nie spala to widocznie masz źle ustawiony piec.

    2 2 Cytuj
  • 20 lut 2013
    mateusz100 napisał/a:

    Elka chyba coś kręcisz albo jestes pani która tam sprzedaje bo byłem tam u Sudra na składzie i maja eko grosze z piasta i kupiłem na próbe 50kg eko i dramat. nie spala sie i mega duzo białego popiołu.cena był wyzsza o 15zł niz w następnym składzie ok 300metrów dalej(nie znam nazwy)
    ps jak spytałem o kalorycznośc to powiedziała mi sympatyczna Pani ze piast ma...27mj a sprawdziłęm na necie i kopalnia podaje ze kalorycznośc 24mj wiec ktoś tu kręci ;) w myślenicach tez nie polece zadnego składu bo juz sprawdzałęm i sam juz nie wiem gdzie szukac. Moze ktoś poleci sprawdzony skład?

    Hmm ciekawe bo ja kupuję tam eko od 2 lat i też dopytywałem o różne rodzaje węgla i z tego co mi wiadomo z "Piasta" sprzedają tam tylko retopal, który jest słabszy i dużo tańszy niż eko groszek. wiec nic dziwnego że znalazłes w necie sprzeczne informacje. Ja kupuję mocniejsze eko (28 mj) ale z zupełnie innej kopalni i spala sie bardzo dobrze. Więc albo coś źle zrozumiałeś albo to ty próbujesz tu zrobić anty-reklame.

    1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 20 lut 2013

    eko z piasta nazywa sie ''retopal'' i powieddziałą mi ta Pani ze taki mają.mogła sie pomylić co do kaloryczności, tylko powtarzam co mi powiedzieli,nie bede chwalił tego co sie nie pali. co do ceny to mówie ze nie mają niskich, fajne masz rozumienie ze zle sie pali to zle ustawiony piec... tylko ze trafiłem wkoncu dobry eko i bez przestawienia pieca pali sie bardzo dobrze wiec wnioskuja sam
    Nie robie anty reklamy tylko mówie jak jest!.
    Wydaje mi sie ze wiekszośc tutaj to własciciele składów opału i kazdy chwali siebie..

    2 2 Cytuj
  • 22 lut 2013

    Prawda jest taka, że jeśli ktoś ma gdzieś sprawdzony węgiel to bez względu na mniej lub bardziej korzystne opinie i tak będzie kupował w tym samym miejscu. Na tego typu forach prawdy sie nie dowiemy.

    6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 22 lut 2013

    ale cieżko było coś znales dobrego. i przy zakupie trzeba sie zastanowice czy kupić tani opał czy dobry. nieraz juz chciałem zaoszczędzić pare zł na węglu i po przeliczeniu ten tani węgiel wychodził wiecej bo wiecej sie go spaliło i trzeba było dokupić jeszcze.

    2 Cytuj
  • 22 lut 2013

    Ale co śmiesznego napisałem? Konkurencja tu widzę panoszy się. Ja używam tego węgla od kilku lat i mój znajomy również. Zgodnie uważamy go za no.1

    Zamiast pisać ha ha ha, może napiszecie co jest NOK?

    1 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 23 lut 2013

    ale ja nic ci kolego nie mówie, Jak najbardziej na tym składzie mogą mieć bardzo dobry węgiel,
    napisz coś o węglu z tego skłądu.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz