Forum » Myślenice

DOJAZD NA UL BERGIELA

 • 22 lis 2012

  MOŻE TA SPRAWA JEST MAŁO ISTOTNA DLA WIĘKSZOŚCI MYŚLENICZAN ,ELE W ZWIĄZKU Z PRZYGODOWANIEM GROBÓW NA DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH (NIE DOTYCZY TO TYLKO TEGO OKRESU) ZAUWAŻYŁEM ŻE ABY DOJECHAĆ NA ULICĘ BERGIELA JADĄC OD UL DASZYŃSKIEGO TRZEBA OBJECHAĆ CAŁY RYNEK NAOKOŁO ,PO OTWARCIU RONDA PRZY STRAŻNICY ZMIENI TO TYLE ŻE MUSIMY JECHAĆ UL OGRODOWĄ . A SKORO UL. PARDYAKA JEST JEDNOKIERUNKOWA W STRONĘ NIEPODLEGŁOŚCI ,TO JEST DROGA PRZED PRZEDSZKOLEM TYLKO TRZEBA ZMIENIĆ KIERUNEK JAZDY ODWROTNY DO UL. PARDYAKA I NIE TRZEBANADKŁADAĆ TYLE DROGI, BO JADĄCY MIESZKAŃCY Z UL. BERGIELA DO CENTRUM NIC NIE TRACĄ A JADĄCY Z OBWODNICY UL. DASZYŃSKIEGO TYLKO ZYSKUJA CZEKAM NA DYSKUSJĘ MYŚLENICZANIN

  3 9 Cytuj
 • 23 lis 2012

  Po pierwsze wyłącz CAPS, po drugie przed wysłaniem wiadomości przeczytaj czy to co napisałeś ma szanse być zrozumiałe... A po trzecie domyślam się że mówisz o ul. Bergela (nie Bergiela! a tej nazwy użyłeś kilka razy więc literówka to raczej nie jest).

  Ad rem. Zapominasz że Pardyaka na odcinku od skrzyżowania z Ogrodową do Niepodległości - to główny wyjazd z jednokierunkowej biegnącej przez całe osiedle Tysiąclecia! Rozumiem gdyby szło o ciągi komunikacyjne pieszych, ale w przypadku ruchu kołowego to "nakładanie drogi" wg mnie jest naprawdę nie duże.

  6 1 Cytuj
 • 23 lis 2012

  Parkuj na Daszyńskiego. Ul.Bergela jest przede wszystkim drogą dojazdową dla mieszkańców tej ulicy, miejsca do parkowania tam po prostu NIE MA.Chyba, że jesteś inwalidą i nie możesz przejść paru schodów od frontu.

  4 Cytuj
 • 24 lis 2012

  Ogulnie dojazd od miesiaca czasu mieszkancow ul BERGELA to sarajewo i czeski film;

  4 4 Cytuj
 • Bartek Bartkowski 24 lis 2012
  klaudyn napisał/a:

  Ogulnie dojazd od miesiaca czasu mieszkancow ul BERGELA to sarajewo i czeski film;

  pisze się "ogólnie" :)

  2 3 Cytuj
 • 25 lis 2012

  dokladnie koszmar mozna zgubic kola albo utonac w blocie

  4 Cytuj

Odpowiedz