Forum » Myślenice

żywe choinki, gdzie kupię?

  • Ewa 6 gru 2012

    Witam,
    Chciałabym się dowiedzieć gdzie w Myślenicach można kupić żywą choinkę na święta?
    Pierwszy rok chcę zainwestować w żywą choinkę i znajomi mi polecali choinki u rodziny Lechów na ujejskiego bo kupują tam od lat i są bardzo zadowoleni. Co wy byście mi polecili? :)

    1 5 Cytuj
  • 7 gru 2012

    w Borzęcie gościu ma szkółkę leśną

    1 1 Cytuj
  • 7 gru 2012

    za cmentarzem jak się jedzie na polankę jest duży wybór tam gdzie przechowalnia owoców

    1 1 Cytuj
  • 7 gru 2012

    Ja również polecam na Ujejskiego-w zeszłym roku jak się wcześniej zamówiło to nawet przywieźli
    można tez wybrać ich choinkę pod Janem -podpisać i czekać jak przywiozą:))Można tez kupić u Szpakiewicza w ogrodniczym.W Krakowie się nie opłaca..na reklamach jest że cena niska....ale choinki tez a czym wyzsze tym droższe no i transport:)

    Cytuj
  • 7 gru 2012

    w centrum ogrodniczym Amarylis w Osieczanach podobno dowiozą na terenie Myślenic gratis

    1 1 Cytuj
  • 7 gru 2012

    Ktoś ma orientację jakie ceny, gdzie najkorzystniej? Mnie interesuje choinka o wysokości ok. 1,5 m.

    Cytuj
  • Lukasz 7 gru 2012

    Polecam na Ujejskiego, kupuję tam od lat i nigdy się nie zawiodłem. Szybko i profesjonalna obsługa. Choinki pierwsza klasa, osobiście brałem choinki w donicach i ciętą jodłe.Jeżeli bedziesz potrzebowała to dowiozą, dla mnie to było bardzo ważne, bo nie miałem transportu!!

    Cytuj
  • 7 gru 2012

    Można do mnie napisać prywatnie e-maila na PW żeby nie robić tu reklamy. Jakie są ceny?

    Cytuj

Odpowiedz