Forum » Myślenice

Zbiórka elektrośmieci

  • 9 gru 2012

    Co sądzicie o organizowanej przez Zakład utylizacji zbiórce elektrośmieci? Według mni eto super pomysł, pozbędę się kilku gratów:)

    2 8 Cytuj
  • ania 10 gru 2012
    janekjj napisał/a:

    Co sądzicie o organizowanej przez Zakład utylizacji zbiórce elektrośmieci? Według mni eto super pomysł, pozbędę się kilku gratów:)

    ja tam nie wiem czy taki super, ostatnio oddałam pralkę na skupie i dostałam 39 zl

    5 1 Cytuj
  • 10 gru 2012

    świetny pomysł

    2 2 Cytuj
  • 11 gru 2012
    anula napisał/a:

    janekjj napisał/a:Co sądzicie o organizowanej przez Zakład utylizacji zbiórce elektrośmieci? Według mni eto super pomysł, pozbędę się kilku gratów:)ja tam nie wiem czy taki super, ostatnio oddałam pralkę na skupie i dostałam 39 zl

    Ile??? Gdzie tyle Ci niby dali??? NIe ma takiej opcji nawet. Kiedyś pytałem na kazimierza i mi powiedzieli że moge przywieźć ale nic nie odstane. A tak to dałem dzisiaj ZUO i dostałem dwa piękne kwiatki :):)

    5 Cytuj
  • M G 11 gru 2012

    Jak zawieziesz na skup złomu starą pralkę w której jest sporo metalowych częćsi to pare dobrych złotych dostaniesz , za stare radio czy telewizor raczej słobo jakąś kasę od kogoś wytargać.

    2 1 Cytuj
  • ania 12 gru 2012
    janekjj napisał/a:

    anula napisał/a:janekjj napisał/a:Co sądzicie o organizowanej przez Zakład utylizacji zbiórce elektrośmieci? Według mni eto super pomysł, pozbędę się kilku gratów:)ja tam nie wiem czy taki super, ostatnio oddałam pralkę na skupie i dostałam 39 zlIle??? Gdzie tyle Ci niby dali??? NIe ma takiej opcji nawet. Kiedyś pytałem na kazimierza i mi powiedzieli że moge przywieźć ale nic nie odstane. A tak to dałem dzisiaj ZUO i dostałem dwa piękne kwiatki :):)

    Na kazimierza wielkiego na przeciw łypika

    4 Cytuj
  • ania 12 gru 2012
    zwieprzony napisał/a:

    Jak zawieziesz na skup złomu starą pralkę w której jest sporo metalowych częćsi to pare dobrych złotych dostaniesz , za stare radio czy telewizor raczej słobo jakąś kasę od kogoś wytargać.

    kobieta przede mną przyniosła jakiegoś robota kuchennego, suszarkę do włosów lokówkę i coś jeszcze, i też dostała za to kasę,

    2 Cytuj
  • Marcin 12 gru 2012

    gdzie to dokładnie jest ? na kazimierza jadąc od centrum za mostem w prawo? też muszę się pozbyć paru sprzętów:)

    1 Cytuj
  • ania 12 gru 2012

    za mostem w prawo chyba trzeci wjazd, dokładnie na przeciwko sklepu spożywczego.
    dostałam kalendarz i z ciekawości zadzwoniłam, kupują wszystko co działało na prąd

    3 Cytuj
  • 14 gru 2012

    lepiej płacą na partyzantów 22 metal punkt ja dostałam 50 zł za pralke

    4 4 Cytuj
  • ania 14 gru 2012
    kadry24 napisał/a:

    lepiej płacą na partyzantów 22 metal punkt ja dostałam 50 zł za pralke

    a ja 160 za wirówkę koło marimexu, litości.......żenada, zaraz ogłoszą się wszyskie miejscowe skupy

    7 3 Cytuj
  • 16 gru 2012

    Chętnie przyjmę złom komputerowy. :)

    1 Cytuj
  • 21 gru 2012

    oddam dekoder polsatu

    1 Cytuj
  • 24 sie 2022

    Oddam SPRZET ELEKTRONICZNY .... TV...DVD...ITD MOJ TERL..662592911 MYŚLENICE

    1 Cytuj
  • 24 sie 2022
    Felis napisał/a:

    oddam dekoder polsatu

    A ja oddam paszport Polsatu:)

    2 Cytuj
  • Sylwester 30 gru 2022

    Ja z chęcią przyjmę sprzęt komputerowy

    1 Cytuj
  • 30 gru 2022

    Jakby co zawsze na wiosnę jest akcja w Casto, LM, Obi- roślinka za elektrosmiec.

    1 Cytuj
  • mknp@o2.pl 30 gru 2022
    masqar napisał/a:

    Ja z chęcią przyjmę sprzęt komputerowy

    no ja akurat poluję na rtx 3070 ti, gdyby ktoś miał takiego sprawnego elektrośmiecia, to chętnie przyjmę :)

    Jeśli jakiś faktyczny elektrośmieć, to do paczkomatów można oddać

    Cytuj

Odpowiedz