Forum » Myślenice

Czujnik czadu

  • 11 gru 2012

    Czy można gdzieś w Myślenicach kupić czujnik czadu. W Internecie jest tego mnóstwo ale czy w sklepach w Myślenicach spotkaliście się z tym urządzeniem???

    5 3 Cytuj
  • lukasz 11 gru 2012

    a po co Ci ten czujnik

    8 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 11 gru 2012

    lepiej żeby się nie przydał, ale różnie bywa http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-syn-znalazl-martwych-rodzicow-najprawdopodobniej-sie-zaczadz,nId,718445

    ja mam i śpię spokojnie, zwłaszcza że trzydzieści kilka lat temu bardzo mało brakowało, a byłoby po chłopie :)

    6 Cytuj
  • lukasz 11 gru 2012

    lepiej zadbac o prawidlowy stan wszystkich urzadzen itd.

    3 2 Cytuj
  • 12 gru 2012

    Oczywiście że lepiej zadbać o stan... a dodatkowo mieć czujnik. Kupiony przez internet sprawuje się bardzo dobrze. Jeszcze jakiś czas temu w Myślenicach się nie spotkałem - ale widuję w marketach budowlanych, więc może sklepy elektryczne, budowlane lub z instalacjami CO?

    A co do samego czunika to uwaga na cofki z komina (np podczas silnego wiatru) lub używanie lakieru do włosów itp. Ale lepszy fałszywy alarm niż cicha śmierć.

    3 Cytuj
  • 12 gru 2012

    Myslenice ul. Słowackiego 95 obok CB ROAD

    4 Cytuj
  • 12 gru 2012

    Można kupić w Myślenicach, dokładnie tam gdzie wspomniał darek123 kupiłem w tym roku u chłopaków w sklepie z alarmami na Słowackiego 63 (adres z paragonu, po lewej stronie za światłami w kierunku Dobczyc jadąc od centrum, obok garniturów BYTOM OUTLET)

    3 Cytuj
  • 12 gru 2012

    Sklep z tym podobną aparaturą na terenie RPGK, ulica Drogowców - tam kupiliśmy czujnik Kide z wyświetlaczem, jakieś 120 zł jeśli dobrze pamiętam, jak dobrze poszukasz to w necie kupisz za 'stówę' razem z wysyłką.

    2 Cytuj
  • 13 gru 2012

    Serdecznie dziękuję za podpowiedzi w temacie :)

    1 Cytuj

Odpowiedz