Forum » Myślenice

Upał w mieście.

  • 17 lip 2009

    Boże jak goracą, czy całe miasto płonie? Nie cierpię takich upałów, nie cierpię Hiszpanii.

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    Eee tam,przesadzasz Cyngus.Ja nie przepadam za zimą,ale jakoś ją znoszę.
    Pomyśl,że w zimie wszystkie te cudowne krągłości,których teraz jest pod dostatkiem,będą pochowane pod płaszczami i kurtkami.
    I wtedy zatęsknisz za latem. ;)
    Pozdrawiam,Kaper

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    Nie o taki skrajności mi chodz, to znaczy myślę o zimie. A krągłości , no co ja mam napisać.... żona czyta:-)

    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    :D Jak zwykle! Leje -źle, smarzy- źle, Wiem najlepiej takie 23 stopnie ale cóż z dwojga złego ja tak jak Kaper wlę w te stronę;)

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    Przecież Twoja żona też ma krągłości!To oglądaj! :D (osobiście nie widziałem,chociaż kto wie,może się znamy?)
    A z drugiej strony pewnie też ogląda się za facetami.
    Umiarkowanie,oczywiście. ;)

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    No takich rzeczy to ja Ci Kaper nie napisze.

    Moja żona, za innymi facetami hhmmm... muszę ją spytać, oj będzie rozmowa:-)

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    Lubię krągłości, szczególnie latem.

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    Ja sie zastanawiam czy Wam gorąco , a Wy tu sie rozmarzacie(trudne słowo).

    Pytanie do kobiet, też lubicie krągłości? Np. opalony adonis( tak ze 130kg) na zarabiu pod budą z kebabem.

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    Mniam podobno nie jesteśmy takimi wzrokowcami jak mężczyźni ale...teraz ja się przez ciebie rozmarzyłam i jeszce mi cieplej niż było :D :D :D to na samą myśl o adonisie

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    A pisałem że adonis w stringach?

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    No to teraz już na pewno nie będę mogła skupić się na pracy;)

    Cytuj
  • 18 lip 2009

    Eee tam, latem to sie swinki pocą. Chodza takie pozniej w spoconych pod pachami koszulkach i oblizuja krecone lody z wafelka. ;) A Wy tu o Adonisach. :) A na Zarabiu to powiem ze niektore "krąglosci" to calkiem apetyczne, mniam, mniam. I nie chodzi mi wcale o suchawy kebab z wspomnianej budki.
    Opalony sloncem, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • adzygmunt 18 lip 2009

    Opalone krągłości najlepiej na czekoladkę - lubię, byle nie wyciekał z nich tłuszcz!!!

    Cytuj
  • 18 lip 2009

    Adzygmunt-z drugiej strony,wychudzone szkieletory wzorowane na innych szkieletorach z wybiegów,to też nic pięknego.
    Wszystko z umiarem.

    Cytuj
  • adzygmunt 18 lip 2009

    Oczywiście nie na tych z ... sz... Kiel(e)c'czyzny !!!

    Cytuj
  • 18 lip 2009

    Już na biologii uczyli że dziewczynki mają krąglejsze kształty. Jasno z tego wynika że miłosnicy anorektyczek nie chodzili do szkoły.

    Edyta, no masz amerykański gust:-)

    Cytuj
  • 18 lip 2009

    Ja też jestem za krąglejszymi kształtami.Szkieletory i wieszaki tylko na wybieg!

    Cytuj
  • 18 lip 2009

    A tak na marginesie to w te upały chłodzimy się nad Rabą,tylko przeszkadzaja te wyrośnięte trawska.

    Cytuj
  • 19 lip 2009

    Z nich robi się spódniczki hawajskie, a mężczyźni mogą zaplatać koszyki.

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    Tylko trzeba uwazac Cygnus by przy tym zachwycie dla "kraglosci", w tym uplecionym koszyczku na Wielkanoc nie pojawil sie dzidzius zamiast kroliczka. :)
    Bezpiecznie, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    Miałem na myśli koszyki takie duże , nie tyle do noszenia jajek czy kiełbasek co dużo większej ilości towaru, np. trawę dla królika czy innego bydła.

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    A ja słyszałam że Raba jest brudna. Czy to prawda ?

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 20 lip 2009

    no w gruncie rzecyz to jakas superczysta nie jest...

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    co roku jest brudna;)

    Cytuj
  • 20 lip 2009

    [quote=andrzej_golota]no w gruncie rzecyz to jakas superczysta nie jest...[/quote]
    Może dlatego że są w gruncie rzeczy (i w wodzie też) :P

    Cytuj

Odpowiedz