Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 15 lut 2015

    Droga muzo,skąd ty wiesz co się dzieje a co się nie dzieje na hali sportowej przecież trasa spacerów z twoim psem dotyczy tylko rynku i okolic ulicy Słowackiego.A jeśli chodzi o zarobki tamtejszych pracowników to pilnuj swojej listy płac.

    10 13 Cytuj
  • 16 lut 2015

    Witam
    Czy ktoś wie dlaczego wywożą na lawetach sprzęt ze składowiska?? Czyżby komornik....

    13 Cytuj
  • 22 lut 2015

    W piątek wieczorem sprzęt powrócił na składowisko,
    ok 3 w nocy straże gasiły tam pożar, ciekawe co się tam spaliło, może ktoś z Was wie ?

    6 Cytuj
  • 23 lut 2015

    To troche nie powazne. Tyle sie dzieje a my nic nie wiemy? Co na to wladze?

    3 Cytuj
  • 20 cze 2015

    Jako że sezon na grilla rozpoczęty to czy dalej obowiązuje słynny zakaz
    http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3170292,zakaz-grilla-nad-raba,id,t.html#nav0
    i jak sie ma do obowiązujących przepisów bo znalazłam coś takiego
    http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/793478,gdzie-mozna-a-gdzie-nie-mozna-grillowac.html

    1 Cytuj
  • Pablo 20 cze 2015

    Nie wiem jak się to ma do przepisów ale kultury ludziom brakuje... Byłem nad Rabą ze 2 tygodnie temu i widziałem jak ktoś rozpalił ognisko z mokrego drewna. Zasmrodził tym samym ok 50 rodzin które tam też były... Powiem szczerze, że powinienem wstać i zalać im to ognisko, bo ci ludzie nie mieli za grosz wyobraźni. Z drugiej strony uważam, ze to nie do końca jest dobre zakazywać zupełnie tego procederu. Kulturalny człowiek wie, ze należy się z tym odsunąć tak, aby nikomu nie przeszkadzać. Poza tym jak ma grila z własnym węglem (suche, nie cuchnące paliwo) to w niczym naprawdę mi to by nie przeszkadzało...

    1 3 Cytuj
  • Andrzej 21 cze 2015
    Pablo napisał/a:

    Poza tym jak ma grila z własnym węglem (suche, nie cuchnące paliwo) to w niczym naprawdę mi to by nie przeszkadzało...

    Dopóki tłuszcz z kiełbasy i boczku nie zacznie kapać na ten węgiel.

    2 Cytuj

Odpowiedz