Forum » Myślenice

co sie stalo z eksklsuzywnym salonem samochodowym w Jaworniku?

  • 9 sty 2013

    prosze o odpowiedz.mieli super autka

    7 18 Cytuj
  • 9 sty 2013

    spytaj się "szmalca" z Myślenic

    24 2 Cytuj
  • 9 sty 2013

    jakiego "szmalca"? to jakis koles ze sklepu miesnego ,czy co?

    31 7 Cytuj
  • 9 sty 2013

    Dobre "czlczesku" :)))

    26 2 Cytuj
  • 9 sty 2013

    dalej nic nie rozumiem o co wam chodzi z tym szalcem czy słonina.prosze o konkrety .tam teraz bedzie jakis sklep miesny ? gdzie stały te super autka

    21 7 Cytuj
  • 9 sty 2013
    człczesku napisał/a:

    dalej nic nie rozumiem o co wam chodzi z tym szalcem czy słonina.prosze o konkrety .tam teraz bedzie jakis sklep miesny ? gdzie stały te super autka

    Tak, będą tam ekskluzywne wyroby najlepszych firm wędliniarskich z całej Małopolski. Sklep będzie się nazywał SZMALEC. Planowe otwarcie 1.04.2013

    33 3 Cytuj
  • 9 sty 2013

    a to rozumiem.szkoda , bo jak jezdzilem busem do krakowa to zawsze milo bylo sobie popatrzyc na super samochody.

    14 7 Cytuj
  • 9 sty 2013

    Przeniósł się do bęczarki

    5 15 Cytuj
  • 9 sty 2013

    Ale w Bęczarce to sprzedają same trupy a nie fury marzeń

    20 7 Cytuj
  • 9 sty 2013
    ziomal1 napisał/a:

    spytaj się "szmalca" z Myślenic

    człczesku napisał/a:

    jakiego "szmalca"? to jakis koles ze sklepu miesnego ,czy co?

    taki_gość napisał/a:

    człczesku napisał/a:dalej nic nie rozumiem o co wam chodzi z tym szalcem czy słonina.prosze o konkrety .tam teraz bedzie jakis sklep miesny ? gdzie stały te super autkaTak, będą tam ekskluzywne wyroby najlepszych firm wędliniarskich z całej Małopolski. Sklep będzie się nazywał SZMALEC. Planowe otwarcie 1.04.2013

    człczesku napisał/a:

    a to rozumiem.szkoda , bo jak jezdzilem busem do krakowa to zawsze milo bylo sobie popatrzyc na super samochody.

    http://imageshack.us/photo/my-images/560/20090607101218japierdolk.jpg/

    20 10 Cytuj
  • 9 sty 2013

    kryzys dopadł też i bogaczy

    16 7 Cytuj
  • 11 sty 2013

    Salon samochodowy, o którym mówisz ( Firmy C&C Chodykin ) z Jawornika, niestety z uwagi na likwidacje stacji benzynowej i restauracji Kurka ( ten sam właściciel ) przeniósł się parę kilometrów dalej - w stronę Krakowa - na plac w Bęczarce. Zjazd tak jak do restauracji ,, Krakowiacy i Górale''. Samochody równie ekskluzywne a i większy wybór:)

    5 28 Cytuj
  • 11 sty 2013

    jaką likwidacje stacji?wez ty człowieku ogarnij myśli.stacja jest i była tak samo jak restauracja.

    20 2 Cytuj
  • 11 sty 2013

    przecież stacja kurka należy do lotosu , a nie do jakiegos sz.

    12 4 Cytuj
  • 11 sty 2013

    jechałem dzisiaj busem do krakowa i widziałem ten auto komis na bęczarce , sprzedaja tam same syfskie auta ,a nie super samochody

    14 9 Cytuj
  • 11 sty 2013

    EUREKA . Już sie dowiedziałem kto to jest "szmalec" kolega mi powiedział ,że to taki Pan co zajmuje sie wyrobami ze szmolcu

    19 4 Cytuj
  • 11 sty 2013

    ...albo taki Pan u którego po prostu liczy się tylko szmalec (czyli jak podaje słownik języka polskiego - potocznie: pieniądze).

    19 5 Cytuj
  • 15 sty 2013

    byłem ostatnio w tym niby super autohausjania w bęczarce i oglądalem te niby super auta z salonu chodykin i oczom nie mogłem uwierzyć co za trupy i graty tam sprzedaja.

    21 4 Cytuj
  • 15 sty 2013

    a i po drugiej stronie zakopianki otwożyli filie autohasujanie i tam też trupy stoja , anie lambo , ferarri czy audi r8

    12 5 Cytuj
  • Czesiek 17 sty 2013
    człczesku napisał/a:

    a i po drugiej stronie zakopianki otwożyli filie autohasujanie i tam też trupy stoja , anie lambo , ferarri czy audi r8

    No faktycznie po twojej wypowiedzi można stwierdzić że jesteś znakomitym znawcą samochodów :) tylko zapomniałeś że ferarri jak to napisałeś piszę się FERRARI :). Powiedz na którym przystanku wysiadłeś jak jechałeś tam busem sobie autka pooglądać :)............???????????

    2 14 Cytuj
  • 18 sty 2013

    tak napisałem bo kpie sobie i tyle , a ty to pewnie od tego "szmolcza" bahahaahh

    17 10 Cytuj
  • Czesiek 18 sty 2013

    kpina to masz pewnie na 2 imię :) właśnie że nie jestem od "szmolcza" . Drażnią mnie tacy ludzie jak ty <śmiech> ..... nie będę z tobą pisał bo żeby dorównać twojemu poziomowi musiał bym położyć się na ziemi. Za 3 godziny leci dobranocka oglądnij sobie i do łóżeczka :)

    7 16 Cytuj
  • 29 lis 2013

    Witam, ten że gość zamiast wynajmować postanowił kupić dużą działkę w strefie przemysłowej jawornika-obok mota-engil, orlen,okna z krakowa i nowo budowanego salonu meblowego i buduje salon samochodowy, będzie zdecydowanie większy niż ten koło lotosu ,a i miesjce lepiej widoczne i łatwiej dojechać. Ale co będzie sprzedawał to nie wiem....bynajmniej Jawornik staje się potężniejszy od myślenic, patrząc na ilość inwestycji nie sposób ich na ten moment zliczyć,a jeśli takie firmy jak eurovia przenoszą biura z krakowa to chyba dobrze wróży.

    2 17 Cytuj
  • 30 lis 2013

    Drogi EDKU Z JAWORNIKA.

    Jak nie jestes pewny tego co opowiadasz to lepiej sie nie wypowiadaj. Ten gościu który był koło lotosa to nie ten co buduje salon. nie myl osob i nie rozpowiadaj głupot.
    JANIA AUTOHAUS buduje Salon Samochodów używanych. A koło Lotosa był Pan Hodykin.

    10 7 Cytuj
  • mateusz nowakowski 3 lut 2014

    Antoni gdzie jest teraz twój komis z samochodami ?

    2 6 Cytuj

Odpowiedz