Forum » Myślenice

Dopłata do zamiany ogrzewania z węglowego na gaz

  • ania 11 sty 2013

    słyszeliście o tym? gdzie o takie dopłaty można się starać? w zeszłym roku nie zdążyłam doprowadzić gazu, ale może w tym roku się uda. Dobre i parę złotych.

    3 4 Cytuj
  • 11 sty 2013

    a kto ma ci niby dopłacic ś. mikołaj czy może ostry?bahahah.w życu trza za wszystko płacić

    5 1 Cytuj
  • 11 sty 2013
    anula napisał/a:

    słyszeliście o tym? gdzie o takie dopłaty można się starać? w zeszłym roku nie zdążyłam doprowadzić gazu, ale może w tym roku się uda. Dobre i parę złotych.

    to jet tak samo jak z tym
    Konferencja Tuska. - cudotwórca przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu.
    - A tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem - chwali się Tusk.
    Głos z sali:
    - Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni!!!!!!!!!!!!
    Premier niezrażony peroruje dalej:
    - A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady czteropasmowej!
    Tenże głos z sali:
    - Ale tam kuzwa nie ma żadnej autostrady!!!!!!
    Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkurzony krzyczy:
    - A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał!!!!!!!!!!

    8 4 Cytuj
  • 12 sty 2013
    anula napisał/a:

    słyszeliście o tym? gdzie o takie dopłaty można się starać? w zeszłym roku nie zdążyłam doprowadzić gazu, ale może w tym roku się uda. Dobre i parę złotych.

    Anula przejdź się do UM lub UG i dowiedz się na miejscu jakie są zasady i jakie wymogi trzeba spełnić. Pieniądze można też uzyskać od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.
    Na stronach myślenickiego Um nic nie znalazłam, ale w Krakowie wygląda to tak:
    http://www.administrator24.info/artykul/id4038,w-krakowie-nowe-zasady-dotacji-wymiany-piecow-weglowych

    1 1 Cytuj
  • 12 sty 2013

    Tak dotacje do pieców, a co potem z rachunkami? Mam piec na węgiel i drugi na gaz.
    Oczywiście z powodów ekonomicznych używam węglowego. Marzy się włączenie pieca gazowego bo to i wygoda i ekologia, ale już nie ekonomicznie. Znam firmę w Myślenicach która kiedyś otrzymała dotację na zmianę pieca węglowego na olej opałowy. Teraz piękny piec z lśniącymi rurami stoi. Jeżeli kogoś stać na rachunki za grzanie gazem to polecam ogrzewanie gazem w innym przypadku radziłbym dobrze się zastanowić co będzie potem.

    2 Cytuj
  • 12 sty 2013

    Dotacje są po to aby zarabiali na nich ci co je wymyślili i czasami życia braknie aby zwróciły się koszty,cudów nie ma.Aaa rury lśnią pięknie ,doradcy żyją super tylko firma zdycha.I o to chodziło ,ile pasożytów pożywiło sie na tym organizmie.LUDZIE PALĄ WĘGLEM BO NAJTANIEJ A NIE DLATEGO ŻE CHCĄ NISZCZYĆ ŚRODOWISKO.Gdy gaz będzie tańszy sami wymienią piece bez czyichś zas....ych dotacji które aby komuś dać innym trzeba zabrać a i tak po drodze połowę ukradną.

    2 Cytuj
  • 12 sty 2013

    Tylko naiwni na takie działania się nabierają.
    No chyba, że można dostać dotację 100% a palić węglem?

    4 Cytuj
  • 13 sty 2013
    aaa napisał/a:

    Tylko naiwni na takie działania się nabierają.
    No chyba, że można dostać dotację 100% a palić węglem?

    ha,ha ,tu się podpisuje obiema rękami:)

    3 Cytuj
  • 13 sty 2013

    Ruskie zakręcą gaz i co wtedy?Człowieczku dbaj o środowisko ale nikt o Ciebie w tym kraju nie dba...

    5 1 Cytuj

Odpowiedz