Forum » Myślenice

Gdzie zorganizowanie komuni

  • 14 sty 2013

    Nie ma miejsca w domu, to wiadomo, szukać należy, tylko gdzie? możecie polecić jakieś warte uwagi miejsce/lokal/restaurację gdzie można zorganizować komunię?
    Pozdrawiam

    3 4 Cytuj
  • 14 sty 2013

    w kościele

    11 7 Cytuj
  • 14 sty 2013

    też pozdrawiam:)

    3 4 Cytuj
  • gosia77 14 sty 2013

    Serdecznie polecam zorganizowanie takiej imprezy W HOTELU PARK ,robiłam tam 2 razy chrzciny dla swoich dzieci i jestem bardzo zadowolona z obsługi co najważniejsze z jedzenia oraz koszt 80 zł za osobe w tamtym roku! Cena zależy od menu oczywiście ! Lokal klimatyzowany itp POLECAM:)

    2 7 Cytuj
  • Basia 14 sty 2013

    A ja robiłam w Dallasie w Borzęcie.Miła obsługa jedzenie pyszne,tanio ale nie wiem czy jeszcze istnieje bo tam jakoś pusto teraz jak przejeżdżam tamtędy.Polecam

    2 8 Cytuj
  • 14 sty 2013

    Ja polecam ci restauracje Carmen w Dobczycach naprzeciwko marketu Jan na ul.Mostowej

    1 4 Cytuj
  • 14 sty 2013

    Jeśli w tym roku ma być Komunia to specjalnego wyboru już nie będzie. Rezerwacje ciekawszych miejsc już dawno są zrobione.

    3 2 Cytuj
  • 18 sty 2013

    Także polecam hotel PARK. Smaczne jedzenie i fajna lokalizacja.

    1 1 Cytuj
  • 27 paź 2016

    A ja polecam młodego kucharza z Nowej Wsi ,wszystko przygotuje podadzą kelnerki ,posprzątają .Wszystko we własnym domu . Ja za komunie synka dałam 70 zł od osoby firma nazywa się perfectfood

    3 5 Cytuj
  • Sebastian Czernecki 4 lis 2018

    ja polecam w domu,rosół i kotlet z kapustą a nie cyrki i cuda na kiju jakby to wesele było

    16 3 Cytuj
  • 20 mar 2019

    Może połączyć kilka komunii zamówić salę w EUFORII

    1 1 Cytuj

Odpowiedz