Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 22 lip 2009

    Co sądzicie o solarium w Myślenicach, jakie polecacie,jaka obsługa (moja znajoma była kiedyś na jednym z solarium w Myślenicach, ale nie była zadowolona, bo jak się opalała, znajomi chyba jednej pani obsługującej kukali jej z nad drzwi. Dlatego pytam jakie miejsca polecacie, już takie sprawdzone.

    1 Cytuj
  • 22 lip 2009

    Solarium Helios- obsługa super, 1,20 za minutę leżące, stojące 1,00 zł, lampy OK. Natomiast odkryłam nowe solarium nad sklepem "Rybka" w pobliżu starego osiedla. Jest tam fryzjer,ale i również solarium- jest super, lampy extra, dla początkujących jednak polecam seans do 10 min, bo lampy są mocne ;)

    1 1 Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 22 lip 2009

    http://hellhousetattoo.pl/sunset/index.html
    minuta za 90gr, mocne lampy, mila obsluga.
    zreszta zobaczcie strone i powiedzcie co myslicie

    1 1 Cytuj
  • 22 lip 2009

    Rewelacyjne solarium jest na Rzemieślniczej, nie pamiętam numeru, ale tam jest też studio tatuażu, tipsy i żel na naturalnej płytce paznokcia - POLECAM!!! Na przeciwko Galerii Lisa.

    1 4 Cytuj
  • 22 lip 2009

    Tu jest temat o najtańszym i najlepszym solarium w Myślenicach:
    http://www.miasto-info.pl/forum/temat256

    pozdrawiam, Fisher

    1 1 Cytuj
  • 6 sie 2009

    Polecam solarium w Heliosie, tak sympatyczna Czarnulka tam obsługuje o chrypkowatym głosie, pozdrowienia dla niej;*

    2 Cytuj
  • 12 sie 2009

    Tak dużo zależy od obsługi, nie ma to jak pogodne usposobienie do klienta.

    3 1 Cytuj
  • 12 sie 2009

    Mamy lato nie lepiej poopalać się na słonku?

    3 1 Cytuj
  • 12 sie 2009

    Tylko jakie to lato jest, w tyg praca, a rzadko który weekend ostatnio jest słoneczny i sprzyjajacy opalaniu czyli gorący - niewiele takich było tego lata

    1 1 Cytuj
  • 12 sie 2009

    A ja tylko dla tej czarnulki chodzę się wygrzewać na lampki. Z niej to już taka czekoladka opalona jakby z karaibów wróciła ;)

    2 Cytuj
  • 12 sie 2009

    Koleś-teraz jesteś oszołomiony.Ciekawe jak ta twoja"czarnulka"będzie wygladała po solarze za kilka lat.Zapewniam,że odechce ci się smarzyć.Dziwię się,jak dziewczynom młodym nie szkoda cery!!!

    1 1 Cytuj
  • 8 wrz 2009

    Ale co? Która czarnulka? Ta gruba? Czy ta grubsza? :D
    Noo faktycznie obsługa w solarium to najważniejsza rzecz!! Hahaha narta

    1 2 Cytuj
  • 15 wrz 2009

    Polecam solarium koło starego alberta lampy mega mocne :)

    3 2 Cytuj
  • 18 gru 2009

    Pytanie...minęły trzy miesiące i zbliża się Sylwester - które solarium w Myślenicach polecacie? Obsługa mnie nie interesuje chodzi mi o łóżka

    2 Cytuj
  • 18 gru 2009

    Kochani! Apeluję do Was! Nie korzystajcie z solarium póki jeszcze Wasza skóra jest zdrowa. Światło słoneczne wywołuje opaleniznę nie bez powodu. Skóra, wytwarzając melaninę (brązowy barwnik), broni się przed skutkami niszczenia DNA i ryzykiem nowotworu i tylko na skutek tego powstaje opalenizna. Może to da Wam coś do myślenia: http://www.stylistka.pl/zabilo-ja-solarium/ Alternatywą jest samoopalacz - jeśli jest dobrej jakości daje rewelacyjne efekty lub opalanie natryskowe - piękna opalenizna po 1 seansie jedyny minus - nie utrzymuje się zbyt długo, ale ogromną zaletą jest, to że nie niszczy skóry. Wiem, że tego typu zabieg w Myślenicach można wykonać przy ul. Rzemieślniczej, chyba studio paznokcia i tatuażu, jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
    Pozdrawiam serdecznie

    2 Cytuj
  • 20 gru 2009

    a kogoś od tipsów możecie polecic?

    2 Cytuj
  • 20 gru 2009

    Ej babury kobieta jest ladna kiedy jest naturalna a nie tipsy solaria powiekszanie kopiejek eeee

    1 2 Cytuj
  • 20 gru 2009

    niestety kiedy się nie ma czasu na malowanie sobie paznokci co drugi dzien i odzywianie ich odpowiednio to tipsy sa jedynym ratunkiem.

    2 Cytuj
  • 28 gru 2009

    czyli gdzie warto iść?

    2 Cytuj
  • 29 gru 2009

    Podobno w Polance mialo powstac jakies solarium lampy pierwsza klasa;) tylko opinia publiczna sie nie zgodzila

    3 Cytuj
  • lalala 29 gru 2009

    Polecam prace na polku w lecie :) to jest lepsze niż solarka !! a nie płacić za coś co można mieć za darmo ;d !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie płacić komuś za coś takiego eheh!!

    1 1 Cytuj
  • 4 sty 2010

    A ja sobie cenie solarium leżące nad byłym sklepem Wojas w Rynku. Tanio bo 0,80 gr za minutę i łóżeczko Ergoline. Obsługa zawsze miła i z usług fryzjerskich zawsze taniej mozna skorzystać.

    1 3 Cytuj
  • 11 mar 2010

    Gdzie teraz jest najlepsze solarium w Myslenicach?

    3 Cytuj
  • 11 mar 2010

    Na zarabiu, na plaży leżąc na słońcu (wiosna niedługo) A tak poważnie to nie wiem pozmieniało się troszkę ale szukaj a znajdziesz ;)
    peace

    2 Cytuj

Odpowiedz