Forum » Myślenice

Borelioza a specjaliści w naszym mieście

  • 30 sty 2013

    Witam wszystkich forumowiczów. Zdecydowałam się założyć nowy wątek, gdyż od pewnego czasu borykam się z niemałym problemem jakim jest coraz bardziej popularna choroba zwana borelią. Czy ktoś z Was leczył tę chorobę u któregoś ze specjalistów w Myślenicach bądź okolicach? Czy jest znacie jakiegoś lekarza godnego polecenia? Każda wskazówka będzie dla mnie bardzo cenna, gdyż nie mam póki co najlepszych doświadczeń i czuje, że powinno coś się zmienić w dalszym diagnozowaniu mojej choroby i jej leczeniu.

    4 Cytuj
  • 31 sty 2013

    Witam Ja w pażdzierniku dowiedziałam się że choruję na boreliozę Leczę się na oddziale zakażnym w przychodni a nie u dermatologa Przez miesiąc bierzesz antybiotyk i po trzech miesiącach powtórka badania krwi ,właśnie czekam na wynik i prawdopodobnie znów antybiotyk

    3 Cytuj
  • 31 sty 2013

    Witam-polecam dr.Bień ordynatorka oddziału zakaźnego-tam leczy sie borelioze fachowo i skutecznie.jesli chcesz wiecej inf napisz na prow-ja lecze borelioze 3 rok-przechodzili ja wszyscy moi domownicy kazdy w innym stopniu nasilenia i przebiegu:0

    9 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 1 lut 2013
    miki napisał/a:

    Witam Ja w pażdzierniku dowiedziałam się że choruję na boreliozę Leczę się na oddziale zakażnym w przychodni a nie u dermatologa

    Dr. Gdula [dermatolog] świetnie leczy boreliozę. Pytanie tylko (tak jak zadałem w poście) od jak dawna się choruje. Mojego kumpla w szpitalu na zakaźnym nie mogli doleczyć przez pół roku. Mnie dr Gdula wyleczyła w miesiąc. Badania krwi profilaktycznie robię raz w roku od 5 lat i do tej pory brak śladu po Boreliozie.

    1 5 Cytuj
  • 23 sie 2016

    Witam, czy orientuje się ktoś czy ordynator oddziału zakaźnego w Myślenicach P. Maria Bień-Piegza przyjmuje gdzieś w Myślenicach prywatnie?? jaki jest ewentualny koszt wizyty??

    Cytuj
  • 23 sie 2016

    ewentualnie jakiś inny lekarz co zajmuje się leczeniem boreliozy.... proszę o jakieś informację... pilne

    Cytuj
  • Basia 23 sie 2016

    z tego co wiem w Myślenicach źle leczą boreliozę,Ja leczyłam się w Novaclinic ul. kamieńskiego.U dr Iwony Sumara.Znajomego mama się leczy w M-ach na zakażnym i jeszcze się nie wyleczyła,koleanka również tylko ona nie może antybiotyków doustnie

    ja leczyłam się 6 miesięcy średnio 4 antybiotyki +wątrobowe+dieta +osłona żołądka cięzko było ale się wyleczyłam

    4 Cytuj
  • 23 sie 2016

    a ta NOVACLINIK jest prywatna czy NFZ?? długie sa terminy oczekiwania na wizytę??

    Cytuj
  • Basia 23 sie 2016

    niestety jest prywatna ale naprawdę godna tych cen
    novaclinic.pl

    3 8 Cytuj
  • 24 sie 2016

    Dziękuję za informacje

    Cytuj

Odpowiedz