Forum » Myślenice

Akcja POCZTÓWKA

  • 9 lut 2013

    Witam wszystkich, czytam tak sobie te wypowiedzi i wniosek jest jeden: najlepiej jak nic się nie dzieje bo w tym konkretnym przypadku jeżeli Logos wyda kartki na ten wielki Myślenicki rynek i sprzeda 200 czy 400 sztuk kioskarzom po jakieś 1 zł za sztukę, bo w kioskach są po 1-1,50 zł, odliczymy koszty produkcji tej ilości zalewającej Myślenice to zyski z tego będą tak ogromne że ciężko aż sobie wyobrazić tą wielką kasę. Szlag mnie trafia jak chcąc kupić cokolwiek o Myślenicach w kioskach jest tego jedno wielkie g...no. Myślę że goście z Logosa mają dobry pomysł i w pełni ich popieram ale wielu od razu widzi w tym wielkie pieniądze, przekręty i wszystko co najgorsze. Jeżeli nawet zrobią na tym "wielką kasę" to chwała im za to, bo to świadczy o przedsiębiorczości a sądząc po tym co widziałem bo osobiście miałem okazję korzystać z ich usług to jest to jedna z drukarni która wygląda tak że inni mogą tylko brać przykład. Tak, za chwilę ktoś napisze że jest to reklama, i będzie miał zupełną rację bo to trzeba reklamować żeby turyści będąc w Myślenicach nie kupowali kartek z Krakowem.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

    9 Cytuj

Odpowiedz