Forum » Myślenice

Akt wandalizmu

  • 14 lut 2013

    Witam założyłem ten temat pownieważ na przeciwko sklepu konik doszło teraz do aktu wandalizmu. Mianowicie pewnien mężczyzna przyszedł z siekierką i "wyciupał" małe drzewko. Drzewko to leży teraz koło pojemnika na piasek a ten "pan" odszedł w nieznanym kierunku ...

    8 6 Cytuj
  • 14 lut 2013

    to straszne ...

    21 1 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 14 lut 2013

    prawdziwy obywatel zadzwonilby po policje albo powstrzymal tego pana a ty co zrobiles zeby ratowac nasze miasto od wandali?

    17 6 Cytuj
  • 14 lut 2013

    sklep konik nie kojarzę można wiedzieć na jakiej to ulicy?

    2 10 Cytuj
  • 14 lut 2013

    myśleniczanin a co ja mogłem zrobić gdy to zauważyłem on już poszedł a drzewo lezało już

    10 2 Cytuj
  • 14 lut 2013

    gonić go!

    12 5 Cytuj
  • 14 lut 2013

    Kto o zdrowych zmysłach goni faceta z siekiera ?

    37 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 15 lut 2013
    Bamber1995 napisał/a:

    myśleniczanin a co ja mogłem zrobić gdy to zauważyłem on już poszedł a drzewo lezało już

    Straszny z Pana hipokryta. Niby na forum chce przestrzegać przed aktem wandalizmu, a jak przychodzi co do czego - nie robi nic. Jak z resztą większość społeczeństwa. Nie ważne, że zobaczył go Pan po fakcie. Trzeba było dzwonić na Policję. Mamy monitoring, złapali by go zanim by doszedł do domu. Ale jasne - lepiej w realu machnąć palcem, a w internecie przestrzegać i tworzyć akcje społeczne.

    To coś w stylu ratowania afryki przed głodem poprzez klikanie "lubię to" pod zdjęciami dzieci.

    7 5 Cytuj
  • 15 lut 2013

    Skoro był z siekierą to zapewne znany co poniektórym mieszkającym w śródmieściu Jurek szalony, wesoły chłopek roztropek

    3 3 Cytuj
  • 15 lut 2013

    Zrobić wielką demobilizację ... pozabierać siekiery.

    3 3 Cytuj
  • 16 lut 2013
    Bamber1995 napisał/a:

    Witam założyłem ten temat pownieważ na przeciwko sklepu konik doszło teraz do aktu wandalizmu. Mianowicie pewnien mężczyzna przyszedł z siekierką i "wyciupał" małe drzewko. Drzewko to leży teraz koło pojemnika na piasek a ten "pan" odszedł w nieznanym kierunku ...

    W którym to dokładnie miejscu to wezme "esioka z przyczepką " i przyjade po to drzewo :D

    12 2 Cytuj
  • 17 lut 2013

    straszne...

    Cytuj

Odpowiedz