Forum » Myślenice

Wyjazd z ul. Rzemieślniczej na Słoneczną

  • 28 lut 2013

    Witam chciałem poruszyć temat wyjazdu z ul. rzemieślniczej na ul. słoneczną. To jakiś koszmar!.Wyjazd w kierunku ul Kazimierza Wielkiego, po pierwsze samochody parkujące na chodniku ul Słonecznej ograniczają widoczność prawie do zera ( wyjeżdża się na czuja), po drugie przejście dla pieszych z dworca busów, ludzie idą i na nic nie patrzą najlepiej prosto pod koła.
    I stąd moje pytanie? Czy w końcu ktoś to znaczy urzędnicy coś z tym zrobią, bo tylko w tedy się coś robi jak dojdzie do jakiejś tragedii.

    24 4 Cytuj
  • 28 lut 2013

    Problem nie dotyczy tylko ulicy Rzemieślniczej, ale również gen. Okulickiego i Armii Krajowej. Z tym, że na Rzemieślniczej jest najgorzej przez przejście dla pieszych. Ja podczas natężonego ruchu jadę naokoło, przez rondo i Kazimierza Wielkiego. Szkoda czasu i nerwów.

    14 3 Cytuj
  • 28 lut 2013

    Przesadzacie. Dzisiaj jechałem i naprawdę nie ma dramatu. Typowe skrzyżowanie w mieście, z natężonym ruchem.
    Dobrą radą będzie zostawić samochód na obrzeżach: dole lub górne przedmieście, tudzież Polanka czy Osieczany i do miasta spacerkiem... obejdzie się bez nerwów a umiejętności kierującego nie będą wystawione po raz kolejny na próbę.

    9 16 Cytuj
  • 28 lut 2013

    myślisz,że wszyscy są ze wsi?

    8 4 Cytuj
  • 1 mar 2013

    najlepiej rondo zrobić :))) jakoś jeżdżę tamtędy kilka razy dziennie i jakoś problemu nie widzę...ot nieraz trzeba chwilkę poczekać. Jeśli to skrzyżowanie sprawia komuś kłopot to gratuluję zdanego egzaminu na prawko.hej

    8 3 Cytuj
  • zoombi wiola 1 mar 2013
    nosferatos napisał/a:

    Przesadzacie. Dzisiaj jechałem i naprawdę nie ma dramatu. Typowe skrzyżowanie w mieście, z natężonym ruchem. Dobrą radą będzie zostawić samochód na obrzeżach: dole lub górne przedmieście, tudzież Polanka czy Osieczany i do miasta spacerkiem... obejdzie się bez nerwów a umiejętności kierującego nie będą wystawione po raz kolejny na próbę.

    taki mongoł jak ty nie obrażając mongołów tylu sytuacji na tym skrzyżowaniu nie Widzisz Żałosne dobrze że ktoś to RUSZYŁ pan srebrną Fabią która zasłania to Teś tego z kiosku z gazetami SM punkty dla MIESZKAŃCÓW ZA TAKIE NIUSY KTO MA RACJĘ POWINNY BYĆ BONIFIKATY W PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI A PO PREMIACH DLA SM ALBO LIKWIDACJA PANIE MACIEJU CHYBA WIADOMO

    1 7 Cytuj
  • 1 mar 2013

    to nie obrażaj i używaj przecinków, bo tego mongoł z pewnością nie zrozumie.

    KSENON napisał/a:

    najlepiej rondo zrobić :))) jakoś jeżdżę tamtędy kilka razy dziennie i jakoś problemu nie widzę...ot nieraz trzeba chwilkę poczekać. Jeśli to skrzyżowanie sprawia komuś kłopot to gratuluję zdanego egzaminu na prawko.hej

    racja!

    pierro napisał/a:

    myślisz,że wszyscy są ze wsi?

    a nie?
    http://www.youtube.com/watch?v=a_I94dWg0p0
    i skrzyżowania się boi... brawo! wszyscy robiliście prawo jazdy u Kalety? :)

    3 2 Cytuj
  • 3 mar 2013

    tragedia tam to małoletnie gimbusy które wskakują na drogę bez rozglądania

    1 Cytuj

Odpowiedz