Forum » Myślenice

Nauki przedmałżeńskie w Myślenicach

  • 4 mar 2013

    Hej
    Mam pytanie wiecie może w jakich terminach odbywają się nauki przedmałżeńskie w Myślenicach?... I gdzie najlepiej na takie nauki się udać?...

    2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 9 mar 2013

    Ja osobiście z narzeczoną woleliśmy weekendowe. Wybraliśmy u Paulinów w Krakowie. Wiem że też takie bywały koło Wadowic w Radoczy.

    1 1 Cytuj
  • 10 mar 2013

    a czy w Myślenicach są one płatne tak jak w Krakowie?

    Cytuj
  • 10 mar 2013

    polecam KURS na MIŁOŚĆ !!! jest tak super że brak słów! prowadzi to m. in. ksiądz znany ze spowiadania pod galeria krakowską i to ten od szlachetnej paczki.

    naprawdę warto.

    1 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Wszędzie są płatne, a opłaty niewiele się różnią.
    My z becnym już mężem braliśmy udział właśnie we wspomnianym wyżej Kursie na Miłość i na pewno możemy polecić go każdemu , zwłaszcza tym któzy podobnie jak my podchodzą do Kościoła jak do jeża. Kurs prowadzony jest w sposób taki, że absolutnie nie narzucają nikomu niczego, można się pośmiać, część 'świecką' prowadzi fajna para, a 2gi dzień właśnie ksiądz Wiosna-Stryczek. Kosztowało nas to o ile dobrze pamiętam 70 zł, tylko nie pamiętam czy od głowy czy od pary.:)

    1 1 Cytuj
  • 9 paź 2015

    mam pytanie jak to aktualnie wyglada z naukami przedmalzenskimi w naszym powiecie (nie koniecznie myslenice), gdzie polecacie zrobic je oraz zalatwic poradnie? sprawa wyglada tak ze bedziemy w polsce teraz tydzien i chcemy to zalatwic szybko i sprawnie. co polecacie??

    Cytuj

Odpowiedz