Forum » Myślenice

Nauki przedmałżeńskie w Myślenicach

 • 4 mar 2013

  Hej
  Mam pytanie wiecie może w jakich terminach odbywają się nauki przedmałżeńskie w Myślenicach?... I gdzie najlepiej na takie nauki się udać?...

  2 Cytuj
 • jeden język a dwoje uszu 9 mar 2013

  Ja osobiście z narzeczoną woleliśmy weekendowe. Wybraliśmy u Paulinów w Krakowie. Wiem że też takie bywały koło Wadowic w Radoczy.

  1 1 Cytuj
 • 10 mar 2013

  a czy w Myślenicach są one płatne tak jak w Krakowie?

  Cytuj
 • 10 mar 2013

  polecam KURS na MIŁOŚĆ !!! jest tak super że brak słów! prowadzi to m. in. ksiądz znany ze spowiadania pod galeria krakowską i to ten od szlachetnej paczki.

  naprawdę warto.

  1 Cytuj
 • 10 mar 2013

  Wszędzie są płatne, a opłaty niewiele się różnią.
  My z becnym już mężem braliśmy udział właśnie we wspomnianym wyżej Kursie na Miłość i na pewno możemy polecić go każdemu , zwłaszcza tym któzy podobnie jak my podchodzą do Kościoła jak do jeża. Kurs prowadzony jest w sposób taki, że absolutnie nie narzucają nikomu niczego, można się pośmiać, część 'świecką' prowadzi fajna para, a 2gi dzień właśnie ksiądz Wiosna-Stryczek. Kosztowało nas to o ile dobrze pamiętam 70 zł, tylko nie pamiętam czy od głowy czy od pary.:)

  1 1 Cytuj
 • 9 paź 2015

  mam pytanie jak to aktualnie wyglada z naukami przedmalzenskimi w naszym powiecie (nie koniecznie myslenice), gdzie polecacie zrobic je oraz zalatwic poradnie? sprawa wyglada tak ze bedziemy w polsce teraz tydzien i chcemy to zalatwic szybko i sprawnie. co polecacie??

  Cytuj

Odpowiedz