Forum » Myślenice

REWOLUCYJNA pizzernia w Myślenicach

  • 10 mar 2013

    Od duzszego czasu mysle nad wlasnym biznesem. Przyszed mi do glowy pomysl zeby otworzyc pizzernie. Ale to bedzie PIZZERNIA JAKIEJ JESZCZE NIE BYLO W TYM MIESCIE. Chodzi o to, ze beda w niej odgrzewane mrozone pizze ktore mozna kupic w supermarketach (np w biedronce).

    Jakie sa wasze prognozy dla tego biznesu? Wydaje mi sie ze to dobry pomysl poniewasz kazdy bedzie sam wybieral sobie pizze do jedzenia i bedzie mogl ja zjesc ze smakiem wiedzac doskonale co je. Inne pizzernie i tak robia z mrozonego ciasta i nie ma wiekszej roznicy.

    Pozdrawiam Pafnucy

    12 48 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Najpierw naucz się pisać, później myśl o własnym biznesie. Więc proponuję najpierw zakupić słownik:
    http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/5275/wielki-slownik-ortograficzny-pwn-z-zasadami-pisowni-i-interpunkcji-z-cdrom.html

    23 11 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Witaj, wydaje mi się, że to całkiem dobry pomysł- sam bardzo często chodząc po Myślenicach mam ochotę zjeść dobrą prawdziwą Włoską pizze! Marzy mi się Pizza Guseppe, będzie ona dostępna?

    14 17 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Jak jestes taki cwaniak to mi pokaz bledy gdzie zrobilem!

    Czy przyjdziesz do pizzerni kiedy bedzie mozna poczytac w niej slownik? JAkie lubisz slowniki? Jaka lubisz pizze?

    7 20 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Ponawiam pytanie odnośnie pizzy giuseppe

    10 8 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Rowerek myslisz ze to dobry pomysl? Pizza bylaby naprawde szybko bo w rozgrzanych piekarnikach trwaloby to kilka minut. Byloby duzo sosow i asortyment bylby naprawde duzy bo mozna w Myslenicach kupic wiele pizzow bo jest tutaj duzo sklepow.

    Cena pizzy bylaby jakies 2 albo 3 zlote wyrzsza niz cena sklepowa. Do tego mozna byloby zamowic sobie cole albo pepsi lub fante. Sprajt tez by byl i inne napoje.

    5 23 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Właśnie wydaje mi się, że to bardzo dobry pomysł- tak szczerze się przyznam, że jestem ogromnym smakoszem warzyw gotowanych na parze, można by je jako dodatek do pizzy giuseppe dawać.

    11 9 Cytuj
  • 10 mar 2013

    pizzernia - tu jest błąd

    19 5 Cytuj
  • 10 mar 2013

    A może by włączyć do menu gotowane ziemniaki .Np kupuje worek ziemniaków w Biedronce a Ty mi je ugotujesz i omaścisz za te 3zł .Następnie ja je zjem - to byłby czad !

    44 2 Cytuj
  • 10 mar 2013

    jakbym jusz mial biznes to bym ci odgrzal ziemniaki za 3zl i dalbym omaste za zloty piedziesiat. Moglbys tez kupic sobie parowki i ugotowalbym ci za 2zl. Byloby?

    7 17 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Wrzucić gotową pizze do piekarnika chyba każdy potrafi . Nie jestem zwolennikiem tych "podeszw" ale może większość lubi to będzie do Ciebie wpadać :/
    Przeważnie pizze je się raz za czas ( zawsze są wyjątki) więc już wole zjeść dobrą pizze z pizzerii a nie z foli mrożoną

    14 3 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Ciesze sie ze otwarcie przedstawiasz swoje stanowisko. Tutaj nie chodzi o dobra pizze jedzonom w podnioslej atmosferze jak z amerykanskich filmow. Raczej mam na mysli szybkie jedzonko ktore wcinasz spieszac do pracy lub czekajac na busa. Jednaczwarta takiej pizzy kosztowalaby nawet 2zl. Wydaje mi sie ze to kuszonca propozycja.
    Na dobra pizze to jezdze z dziecmi naszym Seatem Altea XL kupionym w salonie do Krakowa. Tam jemy naprawde dobra pizze w pizza hat. To chyba najlepsza pizzernia w okolicy. Ale przeciez nie chce otwierac czegos takiego bo to nie ma sensu w Myslenicach,.

    6 18 Cytuj
  • 10 mar 2013

    aaaa no jak SEATEM ALTEA XL KUPIONYM W SALONIE to zmienia postać rzeczy....

    20 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Tak kupilem w salonie poniewasz lubie nowe samochody a mam duzom rodzine. Prowadze juz biznes w Krakowie ale chcialbym tez jakos pomuc ludziom z MYslenic. Dlatego pytam o wasze odczucia.
    Boli mnie zlosliwosc poniewasz do nikond ona nie prowadzi. Spojrz w lustro czlowieku i powiedz sobie ile dales Myslenica. Ja bym chcial dac im jedzenie i radosc ludziom ktorzy ciezko pracuja i nie maja lekko.

    8 11 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Faktycznie masz racje. Nie dałem dużo, ale mogę Ci pomUc we Ftorek z ortografii.

    22 3 Cytuj
  • 10 mar 2013

    chyba zle mnie zrozumiales. Ja nie mowilem do ciebie ale do kazdego z osobna. Tak bardziej ogulnie.
    Wiem ze moja ortografia jest bardzo kjepska ale nic na to nie poradze. Jestem dyzlektykiem i dysortografikiem. Bardzo was przepraszam.

    3 13 Cytuj
  • ania 10 mar 2013

    Masakreska, masakra i groteska ;)

    Tak, wpadala bym na tę pizzę w każda niedzielę, bo od poniedziałku do soboty jestem na diecie, w niedzielę natomiast chętnie zjadła bym coś zdrowego i pozywnego.
    Niestety nie wiem czy mnie ugoscisz, przyjeżdżam starym fiatem.

    16 2 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Też jestem dysortografikiem ale Twoje słownictwo nawet mnie przeraża!

    16 3 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Anula to ze cie niestac na dobre auto nie oznacza ze nie mozesz sobie zjesc dobrej pizzy. Musialas sie bardzo zaniedbac skoro potszebujesz djety. Chetnie bym ci cos doradzil ale podejrzewam ze nie znam stosownej metodey dla osoby na twoim szczeblu ewolucyjnym.

    Mrmattheo nie buj sie. Ortografja nie jest juz taka wazna. Przeciez rozumiesz co ja pisze.

    5 15 Cytuj
  • Basia 10 mar 2013

    jaja sobie robicie;)szkoda forum zasmiecać

    15 4 Cytuj
  • 10 mar 2013

    Bardzo mnie cieszy to, ze sa konkrety i wprost powiedziane ze bedzie to tania odmrazana pizza a nie Kurczak w buce zwany kebabem

    6 8 Cytuj
  • 10 mar 2013

    A delicje serowe z Tesco była by możliwość podgrzać za drobną opłatą ?

    3 5 Cytuj
  • ania 10 mar 2013
    pafnucy napisał/a:

    Anula to ze cie niestac na dobre auto nie oznacza ze nie mozesz sobie zjesc dobrej pizzy. Musialas sie bardzo zaniedbac skoro potszebujesz djety. Chetnie bym ci cos doradzil ale podejrzewam ze nie znam stosownej metodey dla osoby na twoim szczeblu ewolucyjnym.

    Mrmattheo nie buj sie. Ortografja nie jest juz taka wazna. Przeciez rozumiesz co ja pisze.

    To w takim razie nie dam się zaprosić

    6 2 Cytuj
  • 11 mar 2013

    [cytat=pafnucy]jakbym jusz mial biznes to bym ci odgrzal ziemniaki za 3zl i dalbym omaste za zloty piedziesiat. Moglbys tez kupic sobie parowki i ugotowalbym ci za 2zl. Byloby?[/cytazai
    zainwestuj jednak najpierw w ten slownik, o ktorym pisal Einstein,bardziej Ci sie przyda.

    6 4 Cytuj
  • 11 mar 2013

    Pafnucy, moje psy gardzą jarzynami, to może byśmy taki biznes zawarli, że bym ci co jakiś czas dostarczał te niespożyte warzywa, ty byś je dorzucał na pizze tesco, żeby twoi goście większy wypas mieli?
    Warzywa najwyższej jakości, ekologiczne, innych psom nie daję.

    6 6 Cytuj

Odpowiedz