Forum » Myślenice

Co dobrego w Myślenicach?

  • 11 mar 2013

    Tylko narzekamy i narzekamy. Może pora na porcję pozytywnych wiadomości!

    Pierwsza jest taka - coraz więcej miejsc na płatnych parkingach.

    1 1 Cytuj
  • Ryszard Zaleski 11 mar 2013

    na przejściach dla pieszych tez ostatnio coś luźniej

    2 1 Cytuj
  • 11 mar 2013

    Podoba mi się częstotliwość kursowania busiarzy i poprawiająca się jakość w busach.

    1 1 Cytuj
  • 11 mar 2013

    Musze jeszcze napomknac o bardzo dobrych zmianach jesli chodzi o rozladowanie korkow w okolicach tesco. Normalnie mozna przebiegac tam przez jezdnie a nie jak w nowym jorku czy chicago. Podoba mi sie takze dbalosc o czystosc ja chodnikach. Cos cudownego.

    1 1 Cytuj
  • 11 mar 2013

    Jesli chodzi tutaj o Myslenice to sa one doskonalom przestrzenia do prowadzenia biznesu. Mam wielu znajomych z kturymi spotykam sie w akuaparku (Krakow) i tam lezymy sobie w jakuzi i sporo rozmawiamy na temat biznesu. Wielu snuje dalekosiezne plany zwionzane z Myslenicami. Widza oni tutaj miejsce wypoczynku i dobrej zabawy dla mieszkancow Krakowa.

    Kazdy ma tylko jeden problem czyli brak odpowiedniego transportu miedzy tymi miastami. Gdyby tylko istnial bus do Krakowa ktory korsowalby znacznie duzej to wszystko byloby lepsze.

    2 7 Cytuj
  • 11 mar 2013

    @pafnucy- czy Ty specjalnie robisz te błędy, czy piszesz serio? Czytam już kolejny Twój post i w każdym byki. Chłopie, ogarnij się trochę. Przecież są przeglądarki podkreślające błędy, a jeśli rozgryzienie takowej jest dla Ciebie wyzwaniem to przy kolejnym spotkaniu ze znajomymi "w akuaparku(Krakow)" leżąc w "jakuzi" zamiast rozmawiać sporo na temat biznesu weź w dłonie swe słownik i czytaj...duuużo czytaj. Nie powinno zaszkodzić.

    7 Cytuj
  • 22 mar 2013

    Warto pochwalić:
    Skate Park
    Budowę ścieżki rowerowej
    Pump Track
    Budowa biblioteki
    Przebudowa wysypiska
    Nowe chodniki
    Działalność Damiana Nalepy (NWR) jak i również Tomasza Kubika (Zooteka) jeśli chodzi o imprezy masowe w Myślenicach,

    2 1 Cytuj

Odpowiedz