Forum » Myślenice

"Trudne sprawy" w Myślenicach

 • 12 mar 2013

  Czy któryś z odcinków tego programu rozgrywał się w Myślenicach i czy ktoś zna bohaterów?

  2 9 Cytuj
 • 12 mar 2013

  Podobno w myślenickim szpitalu był kręcony jeden z odcinków. Głównym bohaterem była Pani sprzątająca. Tematem odcinka były nadgryzione parówki które podawano pacjentom.

  7 5 Cytuj
 • 12 mar 2013

  Wszystkie odcinki "Trudnych Spraw/Dlaczego Ja?" są tak naprawdę kręcone we Wrocławiu. Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie. Po co Ci to? Zobaczysz znak z napisem "Myślenice", pochwalisz się znajomym a następnego dnia już nie będziesz nawet o tym pamiętał.

  2 5 Cytuj
 • 12 mar 2013

  Jeśli spotykam kogoś i ta osoba mi mówi, że ogląda tego typu paradokumenty to już wiem, ze jesteśmy na innym poziomie intelektualnym :) Bez obrazy ale normalni tego nie oglądają.... chyba, że się mylę.... :) :)

  13 4 Cytuj
 • mcniczan 12 mar 2013

  @małcinkowa: Nie trzeba tutaj takiego napuszenia. Wyrokując o czyjejś inteligencji tylko na podstawie tego, iż ogląda jakiś paradokumentalny serial, jest co najmniej niewłaściwe, a rzekłbym nawet: głupie. Pozdrawiam serdecznie i liczę, że moja wiadomość nie zostanie poczytana za atak lub też próbę obrazy. :)

  6 5 Cytuj
 • 12 mar 2013

  Nie spoko, nie obrażam się. Po prostu mówię to z własnego doświadczenia i osób, które znam :) Siedzą z nosami w TV od serialu do serialu i świata poza tym nie widzą :) Od Dlaczego to ja....przez inne tego typu cuda. To moje zdanie, z osobami, które oglądają tego typu programy po prostu nie mam o czym rozmawiać. I tyle :)

  4 5 Cytuj
 • 12 mar 2013

  Ja się zgadzam z małcinkową.Kobiety, które oglądają taki badziew nie są zbyt mądre. Wszystkie seriale to dno

  2 5 Cytuj
 • 12 mar 2013

  Mnie wydaje się za to, że inteligentny człowiek potrafi wyciągnąć pozytywy z wszystkiego, nawet z największego badziewia.
  Pójdę trochę dalej i powiem, że budowanie opinii o czyjejś inteligencji na podstawie tego, co ogląda w tv (gdzie 85% programów to bełkot), źle świadczy o tejże u wysuwającego takie wnioski. :)

  Jeśli chodzi o Myślenice w "Trudnych sprawach", to nigdy nie widziałem. Zaznaczam, że obejrzałem przynajmniej 3/4 odcinków!

  5 3 Cytuj
 • 12 mar 2013

  A mi właśnie chodzi o tych, co z takiego badziewia nie umieją wyciągnąć pozytywów. Tylko zaczynają się zatracać w tym co oglądają i bardziej od tego co się dzieje np.w kraju interesuje ją kto kogo przeleci w następnym odcinku, z kim będzie miała dziecko albo jeszcze inne z pewnością ważne dylematy. Zresztą.... to moje zdanie i moja opinia. Jak komuś nie pasuje - trudno. Pozdrawiam

  1 4 Cytuj
 • 12 mar 2013

  Chociażby oglądali "Przeminęło z wiatrem", nie wyciągnęliby z niego nic pozytywnego. Może nie każdy ma tak wybitne zdolności jak Ty, dlatego postaraj się szanować takich ludzi.
  Podejrzewam, że niespecjalnie czekają oni na dyskusję z Tobą. Co innego krakowska bohema...

  5 3 Cytuj

Odpowiedz