Forum » Myślenice

Naprawa pralek

  • Mariusz Marioosz 20 mar 2013

    Jak w tytule,gdzie w Myślenicach znajdę punkt gdzie naprawiają pralki automatyczne?

    2 Cytuj
  • 20 mar 2013

    znam pana który naprawia pralki jak chcesz mogę podać nr :)

    14 2 Cytuj
  • lukasz 20 mar 2013

    unikaj jak ognia tego na osiedlu, w domie rzemiosla.

    11 1 Cytuj
  • 20 mar 2013

    Ja chcę te namiary... Thx;-)

    Cytuj
  • 20 mar 2013

    Wilkołek z Jawornika świetny facet jest tani i przyjedzie na miejsce

    19 4 Cytuj
  • 20 mar 2013
    krzysztof66 napisał/a:

    Wilkołek z Jawornika świetny facet jest tani i przyjedzie na miejsce

    To miałeś szczęście, krzysztofie66. Bo ja mam jak najgorsze zdanie o firmie tego pana. Kiedyś naprawiał mi (on albo jego pracownik, nie pamiętam) pralkę. Miały być wymienione łożyska na nowe i myślałem, że nowe zostały założone. Okazało się, że nie do końca były nowe, bo po jakiś dwóch miesiącach pralka tłukła się jak przed "naprawą". Zapłaciłem 200zł.
    Więc zadzwoniłem do tego koło domu rzemiosła, nad optykiem, ale gość nie kwapił się z przyjazdem (mieszkam w Myślenicach). W efekcie olałem naprawę i kupiłem nową.

    6 Cytuj
  • 21 mar 2013

    Pralka to wydatek ok 1 tyś zł.
    Kup z gwarancją na 5 lat obojętne jakiej firmy i jak po pięciu latach się zepsuje po prostu kup nową.

    5 4 Cytuj
  • 21 mar 2013
    Kaper napisał/a:

    krzysztof66 napisał/a:Wilkołek z Jawornika świetny facet jest tani i przyjedzie na miejsceTo miałeś szczęście, krzysztofie66. Bo ja mam jak najgorsze zdanie o firmie tego pana. Kiedyś naprawiał mi (on albo jego pracownik, nie pamiętam) pralkę. Miały być wymienione łożyska na nowe i myślałem, że nowe zostały założone. Okazało się, że nie do końca były nowe, bo po jakiś dwóch miesiącach pralka tłukła się jak przed "naprawą". Zapłaciłem 200zł.
    Więc zadzwoniłem do tego koło domu rzemiosła, nad optykiem, ale gość nie kwapił się z przyjazdem (mieszkam w Myślenicach). W efekcie olałem naprawę i kupiłem nową.

    1 3 Cytuj
  • 21 mar 2013
    krzysztof66 napisał/a:

    Kaper napisał/a:krzysztof66 napisał/a:Wilkołek z Jawornika świetny facet jest tani i przyjedzie na miejsceTo miałeś szczęście, krzysztofie66. Bo ja mam jak najgorsze zdanie o firmie tego pana. Kiedyś naprawiał mi (on albo jego pracownik, nie pamiętam) pralkę. Miały być wymienione łożyska na nowe i myślałem, że nowe zostały założone. Okazało się, że nie do końca były nowe, bo po jakiś dwóch miesiącach pralka tłukła się jak przed "naprawą". Zapłaciłem 200zł.
    Więc zadzwoniłem do tego koło domu rzemiosła, nad optykiem, ale gość nie kwapił się z przyjazdem (mieszkam w Myślenicach). W efekcie olałem naprawę i kupiłem nową.

    U mnie był akurat szef i też miałem wymieniane łożyska i nic po zatym,i pralka chodzi już około 2 lat a zapłaciłem 150 a teraz jak padnie kupie nową,Pozdrawiam

    6 Cytuj
  • 7 paź 2013
    marzenta_90 napisał/a:

    znam pana który naprawia pralki jak chcesz mogę podać nr :)

    czy móglbym prosić namiary na tego Pana padła mi własnie pralka

    8 1 Cytuj
  • 19 sty 2014

    Witam,
    pilnie poszukuję osoby, która zajmuje się naprawą pralek Whirlpool -fachowca

    1 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 19 sty 2014

    Pan Simsak w domu rzemiosła w Myślenicach ostatnio naprawiał mi trudna pralkę Gorenye i swietnie sobie poradził daje gwarancje na naprawę

    3 1 Cytuj
  • 24 sty 2014

    Dziękuję za namiary :)

    Cytuj
  • Pablo 31 sty 2014

    Gdyby ktoś chciał na prawdę porzadnego fachowca, to moge polecić. O szczegoly pisac na priv.

    2 1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 21 lut 2015

    Pilnie poszukuję kogoś kto poradzi sobie z pralką candy... Przestała grzać wodę...

    4 1 Cytuj
  • 3 wrz 2016

    Bardzo proszę o namiary na kogoś, kto szybko naprawi mi pralkę Beko.

    4 1 Cytuj
  • 3 wrz 2016

    Podnoszą! Potrzebuję fachowca który przyjedzie na miejsce. Proszę o nr tle. Dzięki

    4 1 Cytuj
  • Pablo 11 lis 2016

    OK... słuchajcie. Na tym forum panuje jakiś dziwny zwyczaj, gdzie nawet jeśli ktoś napisze do mnie na priv. to i tak nie dostaję mailowego powiadomienia, żebym sobie zaglądnął tutaj przeczytać te wiadomość, a zapytań dotyczących fachowca od pralek jest multum i czekacie potem po kilka(naście) dni na kontakt z mojej strony - dla tego zostawiam tutaj swój prywatny adres e-mail:

    rxtx(a)poczta.fm. Zamiast (a) oczywiście należy wpisać znak @.

    Piszcie bezpośrednio na ten adres. Uwaga: to nie ja naprawiam ten sprzęt. Generalnie facet specjalizuje się w całym AGD: pralki, lodówki, zmywarki, itd. DO tego na pewno jest autoryzowanym przedstawicielem serwisu jednego lub kilku producentów. U mnie naprawiał kilka rzeczy i po prostu robi to rewelacyjnie, a sprzęt potem działa długo i bezproblemowo. Do tego robi to uczciwie tak, żeby zarobić ale nie zedrzeć z człowieka ostatniej koszuli. Polecam go bez mrugnięcia okiem.

    P.S. Na ok 100 zapytań o numer telefonu do tego gościa nie otrzymałem ani jednego maila zwrotnego, żeby komuś coś nie pasowało po naprawie... To chyba najlepsza reklama ? ;-)

    Pozdrawiam.

    5 2 Cytuj
  • Pablo 10 gru 2016

    Prośba do adminów, żeby ten temat "podwiesili" na stronie głównej, bo maile przychodzą czasami po dwa dziennie. Zatem jest spory ruch w tym temacie.

    3 Cytuj
  • 9 lut 2017
    Marioosz napisał/a:

    Jak w tytule,gdzie w Myślenicach znajdę punkt gdzie naprawiają pralki automatyczne?

    Dobry serwis, sama z niego korzystałam. Dużo tę piszą jak z samego sobie poradzić !!
    http://www.pogotowie-agd.pl/blog/jak-usunac-brzydki-zapach-z-pralki/

    1 Cytuj
  • Pablo 12 lut 2017
    ula1984 napisał/a:

    Dobry serwis, sama z niego korzystałam. Dużo tę piszą jak z samego sobie poradzić !!
    http://www.pogotowie-agd.pl/blog/jak-usunac-brzydki-zapach-z-pralki/

    O samodzielnym sposobie wymiany łożysk niestety nie znalazłem. O naprawie programatora lub wymiany grzałki, też nie... Zatem jak ktoś się nie czuje na siłach, a chce mieć to dobrze zrobione, to polecam skorzystać z usług sprawdzonego fachowca... :-)

    1 Cytuj
  • Pablo 18 lut 2017

    Ponieważ jest sporo zapytań ponawiam prośbę - Piszcie o kontakt na maila:

    rxtx(a)poczta.fm. Zamiast (a) oczywiście należy wpisać znak @.

    1 Cytuj
  • 4 kwi 2017

    Ma ktoś numer do Pana Simsaka? bardzo proszę o wiadomość na priv

    1 3 Cytuj

Odpowiedz