Forum » Myślenice

śmiertelny wypadek na zakopiance (tarnówka)

  • 18 kwi 2013

    Ktoś wie może co sie konkretnie stało na tarnówce? ruch wstrzymany, podobno śmiertelny wypadek, ktoś coś wie?

    18 4 Cytuj
  • 18 kwi 2013

    skąd wiesz że śmiertelny? jesteś pewien? wrak samochodu wyglądał tragicznie i najprawdopodobniej tak właśnie było, ale jak nie masz 100% pewności to nie mów. Faktycznie zakopianka zablokowana, ale nie będziemy zgadywać co się stało. Mógł wylecieć z zakrętu i wpaść do fosy, może strzeliła mu opona, może nie dostosował prędkości...?

    3 24 Cytuj
  • 18 kwi 2013

    to że śmiertelny to akurat jestem pewien bo skoro przyjechała karetka i po jakimś czasie odjeżdża bez sygnału przy takim wypadku to sory ale raczej by sie im spieszyło na sygnale szybko do szpitala

    23 8 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    śmiertelny.

    9 3 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    no niestety przejeżdżałem dzisiaj tamtędy i oprócz długich śladów hamowania, porytego brzegu skarpy są też zapalone znicze, więc chyba wypadek skończył się tragicznie...

    6 3 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    wie ktoś jakie samochody w nim uczestniczyły?

    1 4 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    To jest plus zimy - że większość zdarzeń na drodze, to stłuczki bez większego uszczerbku na zdrowiu. Niestety kiedy robi się ciepło, niektórym ludziom wydaje się że są nieśmiertelni a ich samochody niezniszczalne i niezawodne(!)
    A do tego przy takich nagłych zmianach temperatur, ciśnienia itp nasz czas reakcji nie jest bez wpływu i wtedy wystarczy moment nieuwagi...

    16 7 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    Młody kierowca niestety zmarł na stole operacyjnym w myślenickim szpitalu.miał 22 lata

    5 2 Cytuj
  • 19 kwi 2013
    Kamyś napisał/a:

    wie ktoś jakie samochody w nim uczestniczyły?

    Jeden samochód ,,audi''

    4 2 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    Z tego co mozna rozpoznac na zdjeciu to było Audi s3

    5 1 Cytuj
  • 19 kwi 2013
    mirek65t napisał/a:

    Młody kierowca niestety zmarł na stole operacyjnym w myślenickim szpitalu.miał 22 lata

    a skąd ten kierowca jeśli można wiedzieć

    1 4 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    z Jawornika był..

    6 3 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    znałam tego chłopaka bardzo dobrze.. ciężko w to uwierzyć ...

    9 2 Cytuj
  • ryu 19 kwi 2013

    Z Jawornika i 2 godziny go reanimowali

    6 6 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    na stronie orła jest więcej info. Naprawde wielka tragedia aż ciężko w to uwierzyć :(

    4 5 Cytuj
  • 20 kwi 2013
    naslu napisał/a:

    to że śmiertelny to akurat jestem pewien bo skoro przyjechała karetka i po jakimś czasie odjeżdża bez sygnału przy takim wypadku to sory ale raczej by sie im spieszyło na sygnale szybko do szpitala

    Drogi naslu, i teraz wygląda na to, że właśnie wychodzi racja... Dopiero teraz możemy być pewni, bo ś.p. Dominik był reanimowany jeszcze dwie godziny, Ty jednak "tego akurat byłeś pewien", już wcześniej...

    Najszczersze kondolencje dla rodziny...

    1 13 Cytuj
  • gościuuu 20 kwi 2013

    są gdzieś dostępne zdjęcia z wypadku?
    i nie wiecie czy kierowca był wycinany z auta czy po prostu jechał bez pasów i wypadł z pojazdu co było bezpośrednią przyczyną zgonu?

    3 37 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    Sadził solidnie tym AUDI to nie ma się co dziwić. Szkoda chłopaka, ale trzeba włączyć myślenie na drodze.

    14 6 Cytuj
  • 21 kwi 2013

    Życie jest cholernie niesprawiedliwe. Może przekroczył a nawet na pewno jechał szybko a więc złamał zasady bezpieczeństwa. Większość się nad nim pastwi i doszukuje się dna.
    Gdyby tym samym samochodem i tą sama szybkością i tymi samymi skutkami, jechał były prezydent, to nie była by jego wina, ale projektantów i wykonawców drogi, organizatorów wyjazdu, producenta samochodu a w końcu doszukano by się zamachu,
    ale to był zwykły młody człowiek wiec nikt mu już nie pomoże.

    19 21 Cytuj
  • Mmmmmm oooooooooo 24 kwi 2013

    nikt się nad nikim nie pastwi!!!! Szkoda chłopaka bo młody był i całe życie było przed nim ale tak naprawdę zapłacił najwyższą karę za własną głupotę i brak wyobraźni!!! Są tacy co twierdzą że ten zakręt jest źle wyprofilowany itp!! Ja tam niejednokrotnie jechałem 130km/h i nic mi nie jest!! nie wyniosło mnie!!! podobno on jechał 160 bo jak to niektórzy twierdzą licznik w takiej pozycji był zatrzymany!!! nie znam się na tym jale jeśli ten fakt jest miarodajny to weź pod uwagę że to była prędkość w momencie udeżenia!! a tam mamy ze 30m. hamowania, więc musiał mieć pod 200 w w tym zakręcie!!! a to już niestety wykracza poza granice zdrowego rozsądku każdego zdrowego psychicznie człowieka!!!

    18 2 Cytuj

Odpowiedz