Forum » Myślenice

Myślenickie inwestycje

  • 5 maj 2010

    ninja się pochwalił:
    a koniec nowy budynek który ładnie wpisał się w ciąg budowlany ul. Słowackiego
    www.miasto-info.pl/profile/678/gallery/1010

    Ty tutaj nie mydlij oczu pięknym budynkiem tylko powiedz kto wydał tą idiotyczną decyzję pozwolenia na budowę w tym miejscu !
    Przecież to ogranicza widoczność dla pojazdów przejeżdżających przez mostek od strony Bysinki !!!

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    [quote]Jaki piękny ten kolor na policji i ten daszek z piaskowca!!![/quote]
    Za zniszczenie tego budynku Policji jeszcze ktoś beknie.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    "Na koniec nowy budynek który ładnie wpisał się w ciąg budowlany ul. Słowackiego
    www.miasto-info.pl/profile/678/gallery/1010";
    To chyba jakiś żart. Ładnie się wpisał? Udało się utrzymać spójną architektonicznie całość jak mało gdzie w Myślenicach (spadek po komunie i anarchii lat 90-tych) i nagle dobudowują coś kompletnie innego, nie mówiąc o tym że same z siebie paskudne i do tego wyłazi na ulice wręcz. Myślenicka archiszopa
    typ nr 1

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    Czy ktoś wie co za inwestycja powstaje na parkingu w okolicach kortów na ulicy Krótkiej?

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    Przebudowa ul. Mostowej

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    Wczorajsza wieczora ja zaprosiła na pieczona sowa mój przyjaciela burmistrz Ostałowska, która przyprowadziła ze sobą swoja przyjaciela, znana przedsiębiorca i filantropa pan Bronisława. On zgodna z przysłowia stał również moja przyjaciela.
    Pan Bronisława, urocza człowieka ma poważna problema. Jego nieodpowiedzialna syna wygrać przetarga na zagospodarowana szkoła nr 2! Ubiegła roka ciężko harować jako podwykonawca przy budowa boiska koło szkoła! Wtedy gmina zapłacić tylko 1,5 mln. Kto za to zarobić!? Teraz niedopowiedzialna syna podpisać umowa na 1.8 mln!
    Ja wzruszona wysłuchać lamenta pan Bronisława. Burmistrz Ostałowska mieć łza w oka.
    My pocieszać biedna przesiębiorca, burmistrz obiecywała dorzucić pensja własna i przewodnicząca rada miejska. A jak by nie pokryła strata pan Bronisława to jeszcze dać im pieniądza z kluba Dalina co i tak mecza nie wygrywa.
    Pan Bronisława zaklinać, że 3,3 mln nie pokrywać nawet jedna procenta włożona praca i znacznie przekraczać najbardziej nawet fantastyczna wyobrażenia o filantropia!
    Ja gorzko zastanowiła: co zrobić nasza biedna miasto bez ta i inna szlachetna przedsiębiorca? Kto darmowo ratować nasza dobytka od powodzia?

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    Pozwoliłem sobie wykorzystać wypowiedź Wuja zmieniając ją conieco aby uwypuklić inny kontekst jego wypowiedzi; ;)
    "Pan Bronisława, urocza człowieka ma poważna problema. Ja gorzko zastanowiła: co zrobić nasza biedna filantropa bez ta i inna szlachetna samorządowca? Kto darmowo ratować nasza dobytka od powodzia? Ubiegła roka ciężko harować jako podwykonawca przy budowa boiska koło szkoła! Wtedy gmina zapłacić tylko 1,5 mln. Kto za to zarobić!? Teraz niedopowiedzialna syna podpisać umowa na 1.8 mln!
    My pocieszać biedna przesiębiorca, burmistrz obiecywała dorzucić pensja własna i przewodnicząca rada miejska. A jak by nie pokryła strata pan Bronisława to jeszcze dać im pieniądza z kluba Dalina co i tak mecza nie wygrywa.
    Ja wzruszona wysłuchać lamenta pan Bronisława. Burmistrz Ostałowska mieć łza w oka. Pan Bronisława, urocza człowieka ma poważna problema."

    Cytuj

Odpowiedz