Forum » Myślenice

dermatolodzy w Myślenicach

  • 18 lip 2011

    a czy ktos ma moze namiar na dobrego lekarza ktory poradzi sobie z ciezkim azs?

    1 2 Cytuj
  • 18 lip 2011

    polecam dermatologow w wisniowej,krotkie terminy ,skutek gwarantowany,

    3 3 Cytuj
  • adzygmunt 18 lip 2011

    Tutaj byłbym bardziej ostrożny w opinii.
    Ja czekałem ponad miesiąc, i zostałem odesłany do gabinetów kosmetycznych. Pani doktor miała chyba zły dzień
    Ktoś napisze jest lekarz jest od leczenia, ma rację ale podejście do pacjenta także się liczy!
    Tymczasem dr Gdula zajęła się sprawą.

    1 3 Cytuj
  • 19 lip 2011

    nam dr Gdula nie pomagla szukam wiec innego lekarza dermatologa/alergologa*cudotwirce bo w tym przypadku to chyba tylko on cos wskoraznacie wiec jakiegos dobrego lekarza?

    2 2 Cytuj
  • 20 lip 2011

    dr gdula kiedyś wyleczyła mnie z jakiejs wysypki i nidroga jest;)

    2 5 Cytuj
  • 23 sie 2011

    [quote=gość: mm13] a czy ktos ma moze namiar na dobrego lekarza ktory poradzi sobie z ciezkim azs? [/quote]
    tylko i wyłącznie dr. Gdula

    3 6 Cytuj
  • 30 sie 2011

    [quote=gość: gość] Witam, ja u Pani Gduli leczyłam się przez 5 lat z fatalnym skutkiem na trądzik różowaty, zalecane masci, antybiotyki ptzynosiły tylko pogorszenie. Miesiąc temu udałam sie do innego lekarza Pani Doniec z Centrum Medicaver w Krakowie na ul. Rakowickiej 7 (to adres kliniki) i po "trądziku" który okazał się być nieleczoną alergią nie ma śladu. Tam dowiedziałam się,że komórki skóry zachowują pamięć przez rok po przebytym stanie zapalnym i przez to ma się nadwrażliwość na kosmetyki, która przy odpowiedniej pielęgnacji i środkach antyhistaminowych mija. Straciłam przez tą Panią 5 lat, miałam tak wysypaną twarz, że nie mogłam normalnie funkcjonować a o wyjściu na słońce to już nie wspomnę. Wszystkim szukającym pomocy polecam Panią Doniec, dzięki niej już po miesiącu bez antybiotyków i maści mam ładną i gładką twarz wystarczyły testy na alergię pokarmową i środki odczulające. Panią Gdulę nie interesowało to że skóra mnie swędzi , że wypryski są zawsze w tych samych miejscach (pamięć komórkowa po zapaleniu związanym pastą wybielająca do zębów)dla niej to zawsze trądzik. Myliła się przez 5 lat a ja faszerowałam sie antybiotykami. [/quote]

    a ile kosztuje wizyta u tej pani Doniec i jak długo się czeka na termin?

    4 1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    czy ktoś może podac godziny przyjęc l.gduli w szpitalu???

    3 2 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Ja polecam dr. Bochnię tam gdzie dr Gdula. Nie znam Pani Gduli-wiem, że ma pozytywną opinię i absolutnie nie neguję jej pracy, ale ja od samego początku wraz ze swoją córeczką trafiłam do dr Bochni i szczerze nie mam jej nic do zarzucenia a wręcz przeciwnie polecam, bo jest sympatyczna, miła i jak dotąd skuteczna tj. na przykładzie córeczki trafnie oszacowała diagnozę i wdrożyła skuteczne leczenie... Tak więc słowa nie powiem....polecam!
    Niestety terminy miesięczne nawet do 1,5, ale na NFZ to chyba wszędzie takie tasiemce :-(

    4 3 Cytuj
  • 31 paź 2011

    powiedzcie mi czy do dermatologo w Myslenicach (tego w szpitalu) mozna isc bez skierowania? ile czeka sie na wizyte?

    1 Cytuj
  • 1 lis 2011

    Idziesz bez skierowania ja poszlam bez wczesniejszej rejestracij i pani doktor przyjela mnie w tem sam dzien tyle ze musialam czekac ok 2h.

    2 Cytuj
  • 3 lis 2011

    Robił ktoś wypalanie brodawek ? Boli to ? Idę do Gduli na NFZ bo zaproponowała wypalenie ale się pietram trochę termin na przyszły tydzień.

    2 Cytuj
  • 3 lis 2011

    To każdego dermatologa na NFZ idzie się bez skierowania. Podobnie do ginekologa, okulisty, stomatologa, psychiatry, onkologa.
    Oczywiście wypada się wcześniej zarejestrować.

    2 2 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Witam, czy mógłby mi ktoś wysłać prywatny numer do Pani dr. Lucyny Gduli? Pilnie potrzebne. Z góry dziękuję.

    5 Cytuj
  • 6 lut 2012

    witam,

    Czy mogółby mi ktos powiedziec w jakie dni przyjmuje prywatnie dr Gdula? Nie moge się skontaktowac telefonicznie. Czy wogole konieczne jest wczesniejsze umawianie, czy po prostu nalezy przyjsc w dzien kiedy przyjmuje? Dziekuję za odpowiedz.

    1 2 Cytuj
  • 9 lut 2012

    W jakie dni przyjmuje dr Gdula prywatnie? w jakich godzinach? Proszę o odpowiedź.....

    2 2 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Kiedyś napisałem taki post na forum. Jego tytuł brzmiał chyba "Lekarz specjalista". post został usunięty, ale tak dla przypomnienia i ku przestrodze przed wizytą u Pani G. cytuję:

    ''Drodzy forumowicze, piszę ten post około północy z 6 na 7 maja – muszę dać ujście emocjom po takim dniu. Do rzeczy: Historia zaczyna się we wtorek 4 maja kiedy córka rano przed wyjazdem do szkoły pokazuje mi swoją rękę na której w okolicach łokcia pojawiło się kilka Bombli podobnych do ugryzienia komara – marudząc trochę, że swędzi. Pomyślałem – poswędzi i przestanie – pewnie podczas snu „coś” mogło ją pogryźć. Jednak po powrocie ze szkoły żona zauważyła koło ucha czerwone plamy. Reakcja oczywista to wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, której wynikiem jest wstępna diagnoza, że córka ma tzw. Uczulenie. Dostaje clemastinum + calcium. Jednak im bliżej wieczora sprawa robi się poważna. Plamy z bąblami pokrywają już ok. 70% ciała. Bez zastanowienia jeszcze tego samego dnia żona jedzie z córką ponownie do lekarza. Efektem wizyty jest tym razem zastrzyk ze sterydu. Po kilku godzinach objawy zaczynają ustępować. Radość nie trwa długo bo następnego dnia 5 maja rano całe ciało córki było znów w plamach. Znów wizyta u lekarza i znów zastrzyk ze sterydu + tabletki ze sterydem do zażywania w domu. Tym razem jednak nie nastąpiła widoczna poprawa. Przetrwaliśmy kolejną noc… Dziś rano tj. 6 maja kolejna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, który z uwagi na powagę sytuacji daje skierowanie do dermatolog G. z adnotacją na samym początku „Bardzo Pilne”. Jest godzina 11.40 żona rejestrując córkę do dermatolog G. otrzymuje w okienku informację, że w.w. Pani przyjmuje do godz. 13 , ale cytuję „z takim skierowaniem to proszę bez kolejki wejść i pokazać”. Pod gabinetem okazuje się, że są tylko trzy osoby. Żona wchodzi z córką pomiędzy pacjentami do gabinetu ( godz. 11.45) i grzecznie informuje, ze ma pilne skierowanie, na co z miejsca słyszy – „ja już dzisiaj nikogo nie przyjmuję, mam wizytę u dentysty o 13” wstaje, podchodzi do drzwi i rzuca jeszcze „proszę mi stąd wyjść” wypychając wręcz córkę z gabinetu. „Może rzuci Pani chociaż okiem na córkę, lekarz internista zaleciła pilne skontaktowanie się ze specjalistą – zdążyła jeszcze powiedzieć żona. „Poczekajcie sobie, po południu przyjmuje inny lekarz i proszę stąd wyjść” – łapie za klamkę i zatrzaskuje drzwi dosłownie przed nosem. Żona w szoku wraca do lekarza internisty, od którego słyszy, że ile lat pracuje to nie zdarzyło się aby lekarz nie przyjął pacjenta gdzie na skierowaniu pisze BARDZO PILNE ! Sytuacja staje się poważna – córka zaczyna dodatkowo puchnąć – lekarz internista łapie się za głowę radzi „róbcie co możecie, jedźcie do Krakowa….” Córka dostaje kolejny zastrzyk w przychodni - zapisany przez internistę.
    Historia kończy się tak ( na dziś godz23.30 ), że córka po wizycie u lekarza specjalisty w Krakowie w 10 minut zostaje przyjęta z ZAGROŻENIEM ŻYCIA ! do kliniki. Wstępna diagnoza to – ostra pokrzywka. Lekarz informuje nas, że córka ma spuchniętą prawą stronę gardła, co jest poważnym zagrożeniem dla jej życia gdyby została w domu. Lekarz robi rutynowy wywiad o przebiegu choroby - jakie leki córka brała przez te dwa dni itp. Żona ma wszystko spisane na kartce od lekarza internisty. Dlaczego nie byliście z tak poważnymi objawami u „swojego” dermatologa - pyta lekarz widząc wcześniej przytaczane skierowanie. Bo Pani doktor miała wizytę u dentysty o 13 – odpowiadamy…."

    36 7 Cytuj
  • 11 lut 2012

    niezle... czyli lepiej odpuścic wizyte u pani G. ... mam nadzieję, że córka z tego wyszła!!!
    powodzenia!

    8 2 Cytuj
  • 11 lut 2012

    ktoś poleci dermatologa który poradzi sobie z łysieniem?

    1 Cytuj
  • adzygmunt 11 lut 2012

    Z łysieniem kobiety czy mężczyzny?

    2 1 Cytuj
  • 11 lut 2012

    a czy to ma jakieś znaczenie łysienie to łysienie

    3 Cytuj
  • 11 lut 2012

    mężczyzny

    2 Cytuj
  • 16 mar 2012

    halo pomoże ktoś?

    1 1 Cytuj
  • 31 mar 2012

    zdecydowanie polecam panią M. Lijowską-Bochnia która przyjmuje w szpitalu i w TF i chyba w dobczycach prywatnie
    terminy- różnie bywa- zazwyczaj krótkie
    jak chodziłam to zawsze pomagało
    teraz chodzi tylko mój brat i zobaczymy

    4 3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    Ja zdecydowanie polecam panią doktor M. Bochnia. Leczyłam się u doktor Pelc , leżałam dwa razy w klinice w Krakowie i bez pozytywnych rezultatów . Dopiero pani dr. Bochnia wystawiła trafną diagnozę i jej leczenie było bardzo skuteczne. Uważam , że jest bardzo dobrym specjalistą . :)

    6 3 Cytuj

Odpowiedz