Forum » Myślenice

dermatolodzy w Myślenicach

  • 1 lip 2018

    Można przyjść rano i poprosić Panią Doktor o przyjęcie. Trzeba poczekać, ale przyjmie na pewno ;-)

    1 4 Cytuj
  • mknp@o2.pl 2 lip 2018

    Skierowanie dostaliśmy koło 10 rano, od razu pojechaliśmy i prosiliśmy o przyjęcie, kazała czekać, a po kilku godzinach powiedziała że nie przyjmie i poszła do domu.

    Prywatnie znalazłem 3 dermatologów w Myślenicach, każdy ma bardzo złą opinię w internecie, więc szukamy poza miastem.
    Znaleźliśmy również dermatologów w Dobczycach i Wiśniowej, spróbuję się dowiedzieć czy przyjmują na NFZ i jakie mają terminy, jak dowiem się czegoś konkretnego to napiszę tutaj dla innych potrzebujących.

    3 Cytuj
  • 4 lip 2018

    Niestety ja również nie polecam dr Gduli. Choć jest bardzo miła, uprzejma, wesoła, to niestety mam sporo zastrzeżeń do jej podejścia do problemu pacjenta. Do pani doktor trafiłam jako nastolatka. Miałam może 14 lat. Od razu, bez żadnych badań zaleciła mi kurację hormonalną Diane 35 na ciężką postać trądziku. Nie muszę mówić, że te tabletki to największy syf, jaki można zafundować swojemu organizmowi. Przez ok. 2 lata leczenie u pani doktor (prywatne) nie zaskutkowało polepszeniem ani nawet złagodzeniem ostrego trądziku. Bardzo żałuję, że do niej trafiłam. Teraz szukam dobrego dermatologa na wysypkę skórną, co sadzicie o Pani Bochni która przyjmuje w Telefonice?

    1 Cytuj
  • 10 lip 2018

    Byłam u pani Bochni w Telefonice i cóż. Nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia, ale jej leczenie przyniosło skutek już na 2-3 dzień od rozpoczęcia terapii. Jedyny minus to strasznie drogie leki zapisuje, warto jej powiedzieć, że prosicie o coś tańszego. (jeden krem 80 zł)

    1 Cytuj
  • 15 lip 2018

    Ja mogę polecić prof. Annę Wojas-Pelc, ale ostrzegam, że trzeba się przygotować na 250zł za pierwszą wizytę, kolejne 200zł. Pani profesor natomiast jest przemiłym i bardzo kulturalnym człowiekiem, z dużą wiedzą i empatycznym podejściem do pacjenta. Mój dość złożony problem zdiagnozowała trafnie już na pierwszej wizycie i leczenie było w 100% skuteczne, a dodam, że wcześniej wydałam majątek na totalnie nieskuteczne kosmetyki i terapie u trychologa.

    7 Cytuj
  • mknp@o2.pl 16 lip 2018

    Byliśmy prywatnie u dermatologa w Dobczycach, nie pamiętam nazwiska, ale jakiś młody mężczyzna. Pierwsze wrażenie ok, ładny nowiutki gabinet, wizyta trwała około 30 min, ale nie ma pojęcia o dermatologii, jego diagnozę obaliła jedna pani pielęgniarka podczas rozmowy telefonicznej i dwie kolejne od razu gdy spojrzały na zmianę. Zapłaciliśmy 120 zł i nie mamy z tego nic. Nie wiem jak wygląda reklamacja porady lekarskiej, skontaktuję się w tej sprawie z Rzecznikiem Praw Pacjenta.
    W międzyczasie zrobiliśmy prywatnie na własną rękę badanie, które wykluczyło chorobę którą podejrzewaliśmy.
    Niedawno byliśmy na wizycie NFZ u p. Bochni. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a jej diagnoza brzmi wiarygodnie, zobaczymy czy przepisane leki pomogą.

    Nie wiem jak wygląda sytuacja na NFZ w innych powiatach, prywatne wizyty to czekanie około tygodnia. Do niektórych państwowych szpitali nie da się dodzwonić, zamiast operatora odpala się nagranie o RODO i się rozłącza. Kolejny chory przepis UE, który ma chronić debili przed ich własną głupotą, ale utrudnia życie wszystkim innym.

    3 1 Cytuj
  • 16 lip 2018

    Ja z kolei polecam dr Kamilę Białek-Galas, która przyjmuję w Krakowie. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Spokojnie tłumaczy możliwe sposoby leczenia i idące za tym ewentualne skutki uboczne.

    1 Cytuj
  • 30 gru 2019

    Witam,
    Czy w Myślenicach lub okolicy jest aktualnie jakiś dobry dermatolog ? Chodzi o leczenie trądziku.

    3 Cytuj
  • 18 maj 2021

    Pani Gdula ma luźne podejście do pacjenta. 2 lata próbowałem bez skutku pozbyć się tak zwanych kurzajek. ŻADNE bolesne wymrażania i kwasy nie pomogły. Usłyszałam od pani doktor komentarz że jak tak długo się trzyma, to za niedługo samo zniknie. Serio? Zaniemówiłam. Trzeba było zareagować i nie płacić za wizytę, no skoro samo przejdzie. Kupiłam w zielarskim na Reja środek w fiolce za 10zł, wymoczyłam nogę i posmarowałam. Od razu skóra w tym chorobowym miejscu zmiękła. Po 2 tyg nie było śladu...polecam zamiast bolesnych zabiegów.

    Cytuj

Odpowiedz