Forum » Myślenice

Przystanek na estakadzie

  • 22 maj 2013

    Jeśli dany autobus np. szwagropol ma w rozkładzie ujęty nasz przystanek na estakadzie, to oznacza to, że on sie faktycznie zatrzyma/ przejedzie dołem, czy jest on tylko na żądanie i można stac czekając do usranej śmierci?

    9 7 Cytuj
  • 22 maj 2013

    każdy szwagropol zjeżdza na dół z zakopianki i przejeżdża koło przystanku zaróno w stronę Zakopanego jak i Krakowa

    12 1 Cytuj
  • 23 maj 2013

    dzięki!

    1 Cytuj
  • 23 maj 2013

    Wiele autobusów, busów jeździ przez estakade, ja np codziennie dojezdzam do Krakowa z estakady, ponieważ zanim nasz myślenicki bus wyjedzie z myślenic, to mija jakieś 20 min. Dlatego wolę isć na estakade i wsiąść w jakiegoś przelotowego, o wiele szybciej, sprawniej, a nawet taniej.

    14 Cytuj
  • 24 maj 2013

    jurek123: Dokładnie tak. Mi róznież nie chce sie jeździć po zacnym łosiedlu i podziwać ów piękny tam widok i płacić może złotówke więcej za min 10min dłuższesz trasy..

    7 3 Cytuj
  • 15 paź 2014

    powiedzcie mi estakada to jaka ulica, jak się nazywa?

    12 9 Cytuj
  • 17 sty 2015

    Witam mam pytanie czy jest jakieś przejście na drugą stronę estakady z przystanek na estakadzie jadąc z Krakowa oczywiście nie jestem z Myślenic dlatego tego nie wiem .

    Cytuj
  • 17 sty 2015

    Jest przejście " podziemne " na drugą stronę zakopianki trochę zasyfiałe ale innego przejścia nie ma , znajduję się ono obok stacji benzynowej .

    9 Cytuj
  • 18 sty 2015

    Witam ponownie dziękuję za odpowiedz i mam następne pytanie.
    Gdzie zatrzymują się busy nie jadące w kierunku na Zakopane .
    Skąd odjazd powrotny do Krakowa (skąd jedzie ich najwięcej)

    2 1 Cytuj
  • 20 sty 2015

    spod tesco

    3 Cytuj
  • 22 sty 2016

    czy ktoś może mi doradzić jak dojechać BUSEM do wyciągu narciarskiego? jadę z Krakowa, więc zapewne z jakąs przesiadką. Czyli zakładam 1 bus: Kraków - Myślenice (jaki przystanek?) i potem 2: Myślenice - wyciąg. Będę jechać z dzieckiem, więc wyprawa na piechotę nie wchodzi w grę. Może jeżdżą jakieś specjalne busy na wyciąg, tylko pytanie skąd?

    1 Cytuj
  • 22 sty 2016
    goszach napisał/a:

    czy ktoś może mi doradzić jak dojechać BUSEM do wyciągu narciarskiego? jadę z Krakowa, więc zapewne z jakąs przesiadką. Czyli zakładam 1 bus: Kraków - Myślenice (jaki przystanek?) i potem 2: Myślenice - wyciąg. Będę jechać z dzieckiem, więc wyprawa na piechotę nie wchodzi w grę. Może jeżdżą jakieś specjalne busy na wyciąg, tylko pytanie skąd?

    W Myślenicach najlepiej wysiąść na ostatnim przystanku na dworcu. Potem wsiąść do busa, który jedzie na Chełm (z tego co się orientuje to on jeździ dosyć rzadko, nie jestem też na 100% pewna czy on odjeżdża z dworca, najlepiej zapytać kierowców). Jeśli z tym Chełmem nie "wypali" to jedzie też bus Bulina i wysiada się obok strażnicy na Zarabiu a potem trzeba kawałek iść piechotą.

    Cytuj
  • 22 sty 2016

    dziękuję za odpowiedź, wygląda dość skomplikowanie :] mam nadzieje, że w rzeczywistości jakoś pójdzie. Mam jeszcze pytanie - dużo busów jedzie zakopianką i zatrzymują się na przystanku estakada właśnie - rozumiem, że z tego przystanku w stronę wyciągu nic nie jeździ i można jedynie dojść na piechotę?

    1 Cytuj
  • 22 sty 2016

    z estakady na piechotę to dość daleko, lepiej podjechać na dworzec, lub chociaż pod carrefour

    Cytuj
  • 22 sty 2016

    Chyba wszystkie busy odjezdza z Dworca obok Galerii, wiec i pewnie ten na Chelm tez. Od estakady do Galerii masz 3 min marszu.

    Cytuj
  • 22 sty 2016

    Bardzo Wam dziekuje, wyszło na to, ze pomyliłam miejsca, myslalam o innym wiadukcie - blizej rzeki. Mam juz poglad, zobaczymy jutro! Dzieki jeszcze raz.

    Cytuj
  • 30 cze 2019

    Witam w którym miejscu dokładnie trzeba stać na estakadzie żeby się zabrać przelotowym tam jest przystanek oznaczony?

    Cytuj
  • Andrzej 30 cze 2019

    Jest oznaczony. Przystanku mieszczą się zaraz za skrzyżowaniem/światłami, niezależnie od kierunku (Kraków/Zakopane)

    Cytuj
  • 1 lip 2019

    Pozdro dla ludzi przepychających się już od Tarnówki podczas jazdy Rab bus-em, Edmarem czy Eurobusem :) Zawsze im mówię że jedzie pod Carrefour, ale tak się usilnie pchają i taranują wszystkich :) A potem wysiadają i tak na eskapadzie :)

    Cytuj

Odpowiedz