Forum » Myślenice

Uwaga na komis z telefonami

  • 27 maj 2013

    Jak w temacie. Ul. Słoneczna przed galerią.
    Przyjmują chętnie telefony do naprawy, niestety cena przed naprawą i po gwałtownie rośnie, bez jakiegokolwiek kontaktu z właścicielem telefonu.
    Ich serwis polega na wysłaniu telefonu do serwisu producenta telefonu, cena nieco większa od tej, którą sami uzyskamy w serwisie producenta.
    Nie twierdzę, że oszukują, ale praktyki mają naprawdę na skraju naciągaczy. Opinia potwierdzona u znajomych.

    111 181 Cytuj
  • 27 maj 2013

    Podłaczam się do komentarza kolegi wyżej . Nie dość że ceny rosną, to trzymają telefon o wiele dłużej niżeli na początku zakładają, a co najgorsze z lepszych telefonów wymieniają części na zamienniki lub gorszej jakości.Drugi komis tych samych chłopaczków mieści się przy pizzeri armado . Nie polecam

    85 182 Cytuj
  • 28 maj 2013

    mi pogubili śrubki od telefonu powiedzieli że "każdemu może się zdarzyć", miałem mieć naprawiony głośnik jednak skasowali mnie, głośnik nie działał dalej, a reklamacji nie przyjęli, to są psuje a nie fachowcy !!

    91 179 Cytuj
  • 28 maj 2013

    Tez się podpisuję do kolegów wyżej Inaczej mówią co innego robią Usłyszałam że,naprawa będzie do 70 zł. A potem skasowali 90 zł. A obsługa jakby mi łaskę robił...fuj..

    89 182 Cytuj
  • inkwizytor 11 cze 2013

    Ogólnie drogo mają...
    Aż dziwi mnie, że większość wypowiadających ma 110 minusów - czyżby komis tyle minusów dawał
    ?

    124 68 Cytuj
  • 11 cze 2013

    Też nie mam najlepszego zdania o tym komisie. Kiedyś chciałem coś u nich kupić i koleś wyskoczył z ceną wyższą niż na Alledrogo z opcją kuriera i płatnością przy odbiorze. Podziękowałem.
    A minusy można ładować ile się chce, tylko trzeba usuwać cookies za każdym razem.
    Do admina - może jest możliwość zablokowania tego niecnego procederu?
    Swoją drogą - że się im chce tak bawić? Baby se znajdźcie! :D

    118 69 Cytuj
  • 12 cze 2013

    Podpisuję się pod Kolegami, jeden z cwaniaczków który tam pracuje sprzedał kiedyś znajomej mi osobie telefon, którego nazwę zmienił na całkowicie lepszy model z tego względu, że osoba ta była po prostu laikiem, jeżeli chodzi o telefony.
    Bardzo nieładnie, na takim chamstwie nigdy nie będzie uczciwego i zasłużonego zarobku, ale bardzo dobrze, że już wyrobili sobie opinię i to się ciągnie jeszcze z czasów lokalu na miejscu dzisiejszego Armado.

    124 68 Cytuj
  • 12 cze 2013

    Jest mi przykro. Inni maja po 170 minusów, a ja tylko 60. Buuuuu...hahaha!
    Ale żenada.

    114 11 Cytuj
  • 24 paź 2016

    Stanowczo odradzam tam jakikolwiek zakup, jeśli ktoś nie chce mieć problemów!

    24 5 Cytuj
  • 26 paź 2016

    Lipa

    8 5 Cytuj
  • 27 paź 2016

    Każdy komis telefonów w Myślenicach to lipa. Jak już to komis w bonarce tam mają specjalistę od spawania elektroniki itp.

    5 9 Cytuj
  • 29 maj 2017

    Komis przed galeria myślenicką to istna porażaka. Jak juz ktoś napisał gdy przynosi się telefon do naprawy jest wszystko fajnie miła obsługa a gdy przychodzi przyznać się do błędu ze źle się coś zrobiło to już wszystko wymyślają żeby nie było ich winą.Mój telefon trzymali miesiąc a był do wymiany wyswietlacz .Mówili ze w ciągu tygodnia lub 2 będzie naprawiony a przedłużyło się to do miesiąca.Cały czas byłam zbywana.Nie biorą klientów na poważnie.Mojej koleżance zostało naklejone źle szkło hartowane( połowa kamerki była zakryta szkłem a połowa nie...tak samo z czujnikami przez co telefon nie działał poprawnie.Trzeba być debilem żeby nie widzieć ze szkło nie pasuje do tego rodzaju telefonu.Bardzo odradzam ten komis !!!

    22 7 Cytuj
  • 29 gru 2017

    Podpisuje się do tego zakupiłem u nich ładowarkę która po pierwszym ładowaniu przestała działać okazało się że były w niej urwane kabelki pod koniec sierpnia tego roku kupowałem u nich etui i szkiełko na nowy telefon etui cały czas spadało a szkiełko?! Zsuneło sie w trakcie gry na telefonie nie no pozdrawiam serdecznie

    5 5 Cytuj
  • 30 gru 2017

    Dokładnie, dwa razy kupiłem u nich szkło na telefon (dwa razy "najwyższej jakości") z montażem.
    Wszystko pięknie ładnie... przez tydzień, po tym czasie szkło się odkleja, telefon dodatkowo w etui.

    5 3 Cytuj
  • Beata 11 maj 2018

    Nie polecam serwisu. 0 kontaktu z właścicielami, nie odbierają telefonu, o oddzwonieniu można zapomnieć. Strasznie długo trwa proces gwarancji. Gdybym wcześniej przeczytała opinie na pewno bym nie kupiła telefonu w tym punkcie.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz