Forum » Myślenice

PARKING NA ZARABIU !

  • Monika Jania 29 maj 2013

    7 zł za cały dzien ! Jestem mieszkancem Myślenic jadac z dzieckiem na loda i spacer po zarabiu mam zaplacic 7zl za 1h czy nie mozna np za godzine 2zl zaplacic ! czemu nikt nie mysli o tym ! ciagle tylko płac i płac ...

    29 Cytuj
  • Basia 29 maj 2013

    a widziałeś że to nie z myślenic właściciel?
    zdzierstwo!

    19 Cytuj
  • 29 maj 2013

    takie życie nic na to nie poradzimy na każdym kroku opłaty i niestety duże zdzierstwo!

    13 1 Cytuj
  • 29 maj 2013
    razdwatrzy napisał/a:

    7 zł za cały dzien ! Jestem mieszkancem Myślenic jadac z dzieckiem na loda i spacer po zarabiu mam zaplacic 7zl za 1h czy nie mozna np za godzine 2zl zaplacic ! czemu nikt nie mysli o tym ! ciagle tylko płac i płac ...

    Nie bardzo kapuję . Zapłaciłeś 7 zł za godzinę czy 7zł za cały dzień ? Czy chcesz zapłacić 2zł za godzinę czy za cały dzień ?

    3 11 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 30 maj 2013

    7 zł to opłata stała,obojętne czy parkuje godzinę czy cały dzień.Więc mu o to chodzi że będąc tam godzinkę musi zapłacić tak samo te 7 zł jak by przebywał cały dzień.

    6 Cytuj
  • 30 maj 2013

    Razdwatrzy, to na spacer proponuję wybrać się na piechotę! Nie samochodem. Tym bardziej, że jesteś mieszkańcem Myślenic.

    17 4 Cytuj
  • 30 maj 2013

    O który parking chodzi bo nie jest wyjaśnione?

    6 Cytuj
  • Pablo 31 maj 2013

    Własnie. Dobre pytanie - o który parkin chodzi, bo sam czasami lubię podjechać z dziećmi na Zarabie samochodem i potem trochę pospacerować. Dla maluchów wyprawa na "butach" jest zbyt męcząca, bo z centrum to ponad 2 km....

    4 Cytuj
  • Basia 1 cze 2013

    to jest ten parking co skręcasz przed kebabem jak do kolejki linowej

    3 Cytuj
  • 3 cze 2013

    koło boiska dalinu masz duży parking bezpłatny i spacerek nowym parkiem samo zdrowie

    8 Cytuj
  • Basia 3 cze 2013

    [cytat=alapatala]koło boiska dalinu masz duży parking bezpłatny i spacerek nowym parkiem samo zdrowie

    tylko że w niedzielę nie zawsze wolny

    Cytuj
  • 3 cze 2013

    A czy Wy ludzie ,już nóg nie macie,kaleki czy co?.normalnie to na zarabie już ciężko rowerem dojechać,.Sznurek samochodów.Najlepij jakby parkingi zrobili po 50 zł.

    6 Cytuj

Odpowiedz