Forum » Myślenice

Awaria strony www.myslecnice.pl ?

  • Pablo 31 maj 2013

    Witam !

    Czy ktoś może sprawdzić ten link: www.myslenice.pl ?
    Od kilku dni strona jest nieosiągalna... i to nie po raz pierwszy !!!!
    Problem w tym, że zapewne wielu ludzi własnie poszukuje informacji o tym co zostało zaplanowane na długi weekend i dzień dziecka w naszym mieście. No chyba, ze nic nie zostało zaplanowane....

    Wiecie coś o tej sprawie ?

    2 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 31 maj 2013

    U mnie (Firefox) jak się kliknie ten link pojawia się pusty ekran, ale z jednym małym ale. U góry pojawia się pasek w kolorystyce zlewającej się z kolorystyką menu na którym pisze: "Program Firefox nie pozwolił tej stronie na automatyczne przekierowanie do innej strony" I obok ikonka "zezwól" którą jak się kliknie jest ok. W innym programie strona otwiera się od razu. Może trzeba uważniej przyglądnąć się temu co pojawia się na ekranie, albo opcjach pogrzebać. A jak nie ma pomysłu jak, to innej przeglądarki spróbować. Co prawda możliwe, że się akurat teraz strona naprawiła, ale jakoś dużo prawdopodobniejsze mi się zdaje że problem leży w twoim komputerze albo twojej sieci.

    Cytuj
  • 1 cze 2013

    Mi strona działa (Google Chrome)

    1 Cytuj
  • Pablo 1 cze 2013

    Hmmmm... faktycznie !!! Sprawdziłem z telefonu komórkowego i działa....
    Niestety u mnie w sieci żadne zabiegi nie pomagają. Pingi do tej strony też nie chodzą (mogą być co prawda wyłączone, ale nie sądzę).
    Muszę podpytać o to mojego operatora... Dziwne jest to, że wszystko inne działa...

    Ale to chyba taki urok.... W największą zimę - stok narciarki na Chełmie też nie działał... :-D

    1 1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 1 cze 2013

    Mi ping działa:

    PING www.myslenice.pl (93.157.100.67) 56(84) bytes of data.
    64 bytes from s43-www.ogicom.net (93.157.100.67):

    1 Cytuj
  • 2 cze 2013

    u mnie robi normalnie, wszystko OK

    Cytuj

Odpowiedz