Forum » Myślenice

Problem z zasięgiem od internetu T-mobile w Myślenicach

  • 23 cze 2013

    Czy tylko ja to zaobserwowałem? W Mce od kilku dni jest dużo słabszy zasięg internetu mobilnego T-mobile. Ktoś coś wie na ten temat?

    4 1 Cytuj
  • 23 cze 2013

    Często nagłe utrudnienia w odbiorze zasięgu są spowodowane uszkodzeniem nadajnika na najbliższej wieży. Radziłabym zadzwonić na infolinię T-mobile i to zgłosić podając dokładną lokalizację dzięki czemu konsultant będzie mógł sprawdzić czy na danej wieży jest jakaś awaria.

    Miałam taką sytuację z mobilnym orange ( nagle internet i telefony potraciły zasięg) i nawet nie byli świadomi tego, że nadajnik jest uszkodzony. Po moim zgłoszeniu naprawili to w ciągu jakichś kilku dni.

    1 2 Cytuj
  • 24 cze 2013

    z telefonami w t-mobile jest tak samo co jakiś czas brak zasięgu!!

    1 1 Cytuj
  • Jagienka Mur. 24 cze 2013

    Witam.
    Dzwonienie do T-mobile nic nie daje. Oni mają słaby zasięg. Internet "muli". % MB ściągam ok 1 minuty! A w Plusie śmiga. I dlatego przeniosłam się do Plusa.

    2 2 Cytuj
  • 8 sie 2013

    W Radzyniu Podlaskim jest taki sam problem z zasiegiem T-mobile .Kilka razy słyszę "abonent jest czasowo niedostępny" za którymś razem łączy normalnie . Kiedy ostatnio około miesiąca temu dzwoniłem zgłaszając problem z siecią od konsultantki usłyszałem ... żebym ustawił swój telefon , a gdy nie ustępowałem przekazała sprawę do działu technicznego . Ci po dwóch tygodniach przysłali sms za swoją stałą wersją"nie stwierdziliśmy problemów po stronie sieci" sic! . Gdy pytałem o to w punkcie sprzedaży uprzejme panie potwierdziły , że w tym dniu co najmniej 20 osób zgłaszało ten problem , a one również nie mogły połączyć się z siecią. Ja też "nie stwierdzę problemów "rozwiązując z nimi umowę w odpowiednim czasie . To chyba jedyny sposób na lekceważenie i kpinę z klienta . Żal jak traktują ludzi

    2 1 Cytuj
  • 8 sie 2013

    T-Mobile to chyba najgorsza sieć komórkowa. Przez 3 Tygodnie występowały zakłócenia i kłopoty w połączeniu się w tej sieci na naszym terenie. Oczywiście komunikat był informujący o utrudnieniach. Jeśli ktoś prowadzi firmę lub musi codziennie mieć pełną dyspozycyjność i nie możesz korzystać z komórki bo zasięgu brak. Czy ktoś to bierze pod uwagę?. Co mi z tego ,że mi zwrócą za te niedogodności jak bez telefonu w tych czasach to jak bez ręki.

    2 1 Cytuj
  • 9 sie 2013

    Obecnie w t-mobie trwa modernizacja wszystkich nadajników (tak po kolei w całej Polsce). Ostatnio przeczytałam w necie, że Orange też rozpoczyna tę modernizację. W jej wyniku ma być lepszy zasięg 3G i szybszy net.
    Najpierw trzeba poczytać, a później "psioczyć" ;)

    2 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 9 sie 2013
    Lena napisał/a:

    Miałam taką sytuację z mobilnym orange ( nagle internet i telefony potraciły zasięg) i nawet nie byli świadomi tego, że nadajnik jest uszkodzony. Po moim zgłoszeniu naprawili to w ciągu jakichś kilku dni.

    Nie bardzo wierzę, aby nie byli w stanie tak komputerów zaprogramować, aby z automatu wykrywały problemy z którymś nadajnikiem. O ile te problemy to nie tylko minimalnie słabszy zasięg

    Faktem jest, że nierzadko t-mobile u nas zachowuje się tak, jak by po prostu nie wyrabiał się sprzęt z łączeniem wszystkich rozmów i to nie tylko w sylwestra

    1 1 Cytuj

Odpowiedz