Forum » Myślenice

Czy nauczyciel ma prawo dawać oceny na przyszły rok szkolny.?

  • 25 cze 2013

    Tak jak w pytaniu. :D

    4 3 Cytuj
  • 25 cze 2013

    nie

    9 Cytuj
  • 25 cze 2013

    Czy jest to ujęte w jakimś kodeksie lub w prawach ucznia.?? :D

    anonimowo507 napisał/a:

    nie

    Czy jest to ujęte w jakimś kodeksie lub w prawach ucznia.?? :D

    U mnie w szkole zdarza się to bardzo często np. jutro mam sprawdzian z którego ocena ma być na przyszły rok szkolny.. D:

    3 2 Cytuj
  • klklkl Ala123 25 cze 2013

    Moim zdaniem nowy rok szkolny to nowe wiadomości, nowy materiał i co za tym idzie, oceny powinny być z danego roku szkolnego.

    Czemu ma to służyć.??!! Czyżby nauczyciele nie wyrobili się przez 10 miesięcy z materiałem, żeby 2 dni przed końcem roku robić sprawdziany??!!

    8 1 Cytuj
  • ania 25 cze 2013
    Ala123 napisał/a:

    Moim zdaniem nowy rok szkolny to nowe wiadomości, nowy materiał i co za tym idzie, oceny powinny być z danego roku szkolnego.Czemu ma to służyć.??!! Czyżby nauczyciele nie wyrobili się przez 10 miesięcy z materiałem, żeby 2 dni przed końcem roku robić sprawdziany??!!

    hahahaha!!!!!!! czyli to czego nauczyłaś się w tym roku możesz zapomnieć bo nowe wiadomości będą dopiero w przyszłym i oceny też? Nasza edukacja schodzi na psy, uczniowie też. Po co Wy w ogóle chodzicie do tej szkoły, skoro nie macie zamiaru się uczyć?

    4 17 Cytuj
  • 25 cze 2013
    Ala123 napisał/a:

    Moim zdaniem nowy rok szkolny to nowe wiadomości, nowy materiał i co za tym idzie, oceny powinny być z danego roku szkolnego.

    Czemu ma to służyć.??!! Czyżby nauczyciele nie wyrobili się przez 10 miesięcy z materiałem, żeby 2 dni przed końcem roku robić sprawdziany??!!

    a temu żeby zepsuć wakacje,jeśli dostaniesz złą ocenę to zamiast startować we wrześniu od zera będziesz na gorszej pozycji.Moim zdaniem w nowym roku szkolnym w dzienniku powinny byc czyste kartki.

    13 2 Cytuj
  • 27 cze 2013

    nie wiem czy to jest gdzieś zapisane ale moim zdaniem takie oceny wystawiane na następny rok to głupoty myślenickich nauczycieli. Żal !!!!!!!!!!!!!!!! Jak sobie pozwolicie wystawiać oceny na drugi rok to za chwilę Wam zagrożenie wystawią na przyszły rok, masakra, co za "pedagodzy"

    13 5 Cytuj
  • 28 cze 2013

    A gdzie do szkoły chodzisz?

    2 1 Cytuj

Odpowiedz