Forum » Myślenice

Dlaczego 1 lipca w parku na Zarabiu chodziło pełno kamer?

  • 1 lip 2013

    Byłam 1 lipca na spacerze w parku na Zarabiu i tak w godzinach 17-19 szły dwie dziewczyny, które rozmawiały ze sobą, a przed nimi szły kamery. Usłyszałam nawet urywek ich rozmowy: "Dobra powiem Ci co mi Michał powiedział..." O co z tym chodziło? Czyżby kręcili jakiś odcinek Trudnych Spraw w Myślenicach?

    4 8 Cytuj
  • 2 lip 2013

    "Trudne Sprawy" (oraz inne seriale paradokumentalne Polsatu) są kręcone we Wrocławiu. Więc raczej nie ma mowy o tym by były kręcone w Myślenicach.

    5 2 Cytuj
  • 2 lip 2013

    Może trudne sprawy nie, ale Detektywi i W11 są z Krakowa. Raz już któryś odcinek był kręcony w Myślenicach, jakieś parę lat temu. :)

    8 2 Cytuj
  • Adolf Popartyopopulos 9 lip 2013

    To był film propagandowy"Król Maćiuś I ustawa śmieciowa"

    14 6 Cytuj
  • 10 lip 2013

    Nie chciał bym być negatywnie zrozumiany ale proponuje zmienić nazwę tematu w końcu kamery nie są istotami(są rzeczami) posiadającymi nogi ew łapy i same chodzić nie potrafią :P

    14 2 Cytuj
  • 10 lip 2013
    seba napisał/a:

    Nie chciał bym być negatywnie zrozumiany ale proponuje zmienić nazwę tematu w końcu kamery nie są istotami(są rzeczami) posiadającymi nogi ew łapy i same chodzić nie potrafią :P

    Jak to nie potrafią? :) http://www.pbs.org/art21/files/images/simmons-015.jpg

    Mnie bardziej interesuje "pełno" czego? pełen worek kamer?

    3 5 Cytuj
  • 10 lip 2013

    A co na to nasz gramatyczny nazista- Profesor?!

    2 3 Cytuj
  • 10 lip 2013

    gramatyczny nazista?

    2 1 Cytuj

Odpowiedz