Forum » Myślenice

Wydział Komunikacji

  • 9 lip 2013

    Czy KTOŚ mógłby wreszcie usprawnić pracę wydziału komunikacji, tak aby ludzie nie musieli czekać pod zamkniętymi drzwiami od 5:30 rano??????????????

    21 3 Cytuj
  • Pietja 9 lip 2013

    Powinni zamknac granice przed sprowadzaniem szrotow do kraju i juz by sie sytuacja zmienila, a tak to Polska stala sie najwiekszym zlomowiskiem pojazdow mechanicznych w Europie, co skutkuje kolejkami w wydziale komunikacji.

    2 20 Cytuj
  • 10 lip 2013
    Mohikanin napisał/a:

    Powinni zamknac granice przed sprowadzaniem szrotow do kraju i juz by sie sytuacja zmienila, a tak to Polska stala sie najwiekszym zlomowiskiem pojazdow mechanicznych w Europie, co skutkuje kolejkami w wydziale komunikacji.

    a jakim ty szrotem jezdzisz?

    15 3 Cytuj
  • 10 lip 2013

    busem hehe

    3 3 Cytuj
  • 13 lip 2013

    Praca przy obsłudze petentów nie należny do łatwych warto jednak aby Panie pamiętały że są dla ludzi nie odwrotnie, a starosta powinien usprawnić funkcjonowanie tej instytucji wydłużyć czas pracy albo zwiększyć stanowiska - ta poczekalnia to skandal?

    8 2 Cytuj
  • 3 wrz 2013

    dziś godz. 08.10 brak numerków. Paranoja zupełna. Może by tak jakiegoś nieroba z sali obsługi klienta UM oddelegować do wydziału komunikacji.

    4 6 Cytuj
  • 3 wrz 2013

    możesz sobie umówić termin wizyty przez internet a UM nie ma nic do wydziału komunikacji bo ten podlega pod starostwo więc z jakiej racji miałby przychodzić nierób z UM?

    3 Cytuj
  • 3 wrz 2013

    tak, mogę sobie umówić na 11.09. Jak dla mnie zbyt odległy termin.
    Gdy widzę nudzące się Panie w sali obsługi ( jedynie w kasie kobieta pracuje i to intensywnie) i tłumy w komunikacyjnym to mnie podatnika nerwy ponoszą niestety. Zapłać za wszystko parę stów, zdobądź numerek ( chyba nad ranem) albo umów się z przeszło tygodniowym wyprzedzeniem tak wygląda urząd w XXI wieku

    3 5 Cytuj
  • 3 wrz 2013

    Przyjdź sobie koło 12-13. Numerki są drugi raz i dostaniesz się bez problemu.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz