Forum » Myślenice

Gdzie wyrzucić?

  • 11 lip 2013

    Gdzie można wyrzucić:
    baterie
    żarówki
    leki-czy wszystkie apteki przyjmują, czy tylko niektóre?
    stary telefon komórkowy i ładowarki?
    środki ochrony roślin przeterminowane
    opakowania plastikowe po chemii domowej (płyny do szyb, mleczka)- wypłukane do plastików?

    Dzięki

    2 5 Cytuj
  • 11 lip 2013

    Wszystko możesz zawieźć do ZUO na Borzęte. Byłem ostatnio i jest super.
    Wszystko przyjmują za darmo oprócz nieposegregowanych, których w ogóle nie można przywieźć.
    Tak więc baterie, żarówki, pety, szkło, plastik, agd, szafy, łóżka przywozisz- zostawiasz:)
    Opakowania plastikowe po chemii do worka żółtego można.

    7 1 Cytuj
  • 11 lip 2013

    baterie można wyrzucić w tesco w myślenicach

    6 1 Cytuj
  • 11 lip 2013

    Dzięki za odpowiedzi :)
    Teoretycznie mogłabym wszystko do odpadów pozostałych wyrzucić, ale tek nie chcę.

    A aerozole? Można do żółtego wyrzucać(plastik/papier/metal) czy też tylko do ZUO?

    1 2 Cytuj
  • 11 lip 2013

    Do mieszkań już roznosili informacje w jakie dni i co będą wywozić

    2 4 Cytuj
  • 11 lip 2013
    shy napisał/a:

    Dzięki za odpowiedzi :)
    Teoretycznie mogłabym wszystko do odpadów pozostałych wyrzucić, ale tek nie chcę.

    A aerozole? Można do żółtego wyrzucać(plastik/papier/metal) czy też tylko do ZUO?

    Można do żółtego. Baterii, telefonów, leków, żarówek nie wolno Ci wyrzucać do pozostałych!!! Są to odpady niebezpieczne!

    1 2 Cytuj
  • 11 lip 2013

    Wiem, ze nie można tych baterii itp, dlatego też napisałam że teoretycznie. Bo są pewnie i tacy ludzie, którzy to mają głęboko w d... i i tak wyrzucają. Ja nie.

    3 Cytuj
  • ania 11 lip 2013
    shy napisał/a:

    Gdzie można wyrzucić:baterieżarówkileki-czy wszystkie apteki przyjmują, czy tylko niektóre?stary telefon komórkowy i ładowarki?środki ochrony roślin przeterminowaneopakowania plastikowe po chemii domowej (płyny do szyb, mleczka)- wypłukane do plastików?Dzięki

    baterie, telefony, ładowarki, butelki po płynach sprzedasz, świetlówki(nie mogą być rozbite, lekarstwa i środki ochrony roślin na Borzęcie

    2 2 Cytuj
  • Oliwka 12 lip 2013

    http://www.myslenice.pl/mieszkaniec/images/stories/KALENDARZE_SMIECIOWE/HARMONOGRAM__-Domy_Miasto_problemtyczne_gabaryty.pdf

    http://www.myslenice.pl/mieszkaniec/images/stories/KALENDARZE_SMIECIOWE/HARMONOGRAM_-_MIEJSCOWOSCI.pdf

    Odpady problematyczne będą odbierane w organizowanych zbiórkach w mieście w dniach 20.07.2013, 27.07.2013 w kilku miejscach, z tego co wiem to koło placu targowego, przed domem ludowym, koło basenu, koło strzelnicy na Zarabiu

    1 Cytuj
  • 12 lip 2013

    a folię aluminiowa?

    Cytuj
  • Oliwka 12 lip 2013

    do żółtego worka:)

    Cytuj
  • 12 lip 2013

    pety do pozostałych?

    Cytuj
  • BEata 12 lip 2013
    shy napisał/a:

    Gdzie można wyrzucić:
    baterie
    żarówki
    leki-czy wszystkie apteki przyjmują, czy tylko niektóre?
    stary telefon komórkowy i ładowarki?
    środki ochrony roślin przeterminowane
    opakowania plastikowe po chemii domowej (płyny do szyb, mleczka)- wypłukane do plastików?

    Dzięki

    podczas zbiórek odpadów niebezpiecznych, a kosze w aptekach są i to zobaczysz

    Cytuj
  • Raphaell 12 lip 2013
    asiaS napisał/a:

    pety do pozostałych?

    taaa do pozostałych:))

    1 Cytuj
  • 13 lip 2013
    Tiger72 napisał/a:

    asiaS napisał/a:pety do pozostałych?taaa do pozostałych:))

    no to gdzie?

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 13 lip 2013

    tutaj macie wszystko wyjasnione nawet z miejscami, godzinami i datami

    http://wydarzenia.miasto-info.pl/2858,myslenice-odbior-odpadow-problematycznych.html

    1 2 Cytuj
  • Raphaell 13 lip 2013
    asiaS napisał/a:

    Tiger72 napisał/a:asiaS napisał/a:pety do pozostałych?taaa do pozostałych:))no to gdzie?

    asiaS?;) potwierdziłem Ci-DO POZOSTAŁYCH

    1 Cytuj
  • 14 lip 2013

    Dzięki

    1 Cytuj
  • 17 lip 2013

    A gdzie się podziały kosze do segregacji, które były na Zarabiu?

    2 Cytuj
  • 18 lip 2013

    Segregujemy u źródła tam gdzie produkujemy, ale deficyt koszy na Zarabiu jest zauważalny zwłaszcza naścienne rowerowo biegowej i na plaży trawiastej, widać to po przepełnionych koszach, które nikt nie sprząta. Za to park miejski piękny zadbany rodzinne plenery z dzieciakami to czysta przyjemność. A czy to prawda że na Zarabiu grillować nie wolno?

    2 1 Cytuj
  • 15 mar 2016

    Polecam również zapoznać się z tym artykułem dotyczącym marnowania lekarstw w całej Polsce:
    http://gazetasredzka.pl/forum/viewtopic.php?p=28188#28188

    2 Cytuj

Odpowiedz