Forum » Myślenice

Podatek od psa

  • Agnieszka 17 lip 2013

    Czy w Myślenicach płaci się podatek od posiadania psa? Jeżeli tak to w jakiej wysokości i gdzie?
    Czy płacicie?

    2 8 Cytuj
  • 17 lip 2013

    Nie płaci się na szczęście ale lepiej im nie podpowiadaj bo kiedyś podatek był :P

    9 5 Cytuj
  • 21 lip 2013

    Jeśli ten podatek miałby iść na mądrze zorganizowaną pomoc dla bezdomniaków , stworzenie choć małego przytuliska /punktu przetrzymań psów to ja jestem za ...

    1 5 Cytuj
  • 21 lip 2013
    Malgorzata___ napisał/a:

    Jeśli ten podatek miałby iść na mądrze zorganizowaną pomoc dla bezdomniaków , stworzenie choć małego przytuliska /punktu przetrzymań psów to ja jestem za ...

    Małgorzato - rozumiem Twoją wrażliwość ale jest tyle choćby głodnych dzieci w polsce że z powodzeniem mogłabyć dać co miesiąc jakieś datki na ten cel a nie proponować kolejny podatek od psa bo nie będzie go płaciła samotna emerytka mająca pieska jako jedynego towarzysza gdzie emerytura w naszym państwie to jałumużna, no chyba że z góry zakładasz że zapłacisz za tą babcię ten podatek.

    4 2 Cytuj
  • 22 lip 2013

    Super jeśli chcesz wspomóc biedne dzieci 4 sierpnia w Sovie organizowana jest akcja pomocy dzieciakom - zapraszamy :)
    https://www.facebook.com/events/153492461510662/

    4 Cytuj

Odpowiedz