Forum » Myślenice

Na Górnym Jazie utonął 7-letni Filipek

  • 25 lip 2013

    Ludzie, czy Wy macie serca?
    Pozwólcie żyć rodzinie ......

    17 1 Cytuj
  • Anna 25 lip 2013

    Ogromne wyrazy współczucia dla rodziców.
    Odpoczywaj w spokoju Filipku.

    19 Cytuj
  • 25 lip 2013

    A w którym to było dokładnie miejscu jazu, bo nie ogarniam jak to się mogło stać. Czy to zasłabnięcie...czy jakieś uderzenie o kamień...przecież tam było sporo ludzi! Sam mam syna w jego wieku...widziałem akcję jak leżał w przerażającym bezruchu, bezwładnie poruszany przez ręce strażaka wykonującego masaż serca. Po prostu dramat. [*]

    19 Cytuj
  • Aga 26 lip 2013

    Taka była wola boża... Nie nam osądzać o czyjejś winie.
    " Filipek powiększył grono aniołków. "

    16 11 Cytuj
  • aneta 27 lip 2013

    CZytajac wszystkie wypowiedzi i krytyki pozostane w milczeniu powiem tylko Wspolczucie dla rodzicow i aby ten Malutki aniolek spoczywal w spokoju:((

    23 2 Cytuj
  • 27 lip 2013
    benio napisał/a:

    w Sułkowicach przy tej większej "kałuży" jest 2 ratowników a przy Rabie nadal nikogo.
    Nawet nie ma punktu medycznego. Parki, ścieżki rowerowe - ale co jeśli komuś znów coś się stanie i trzeba będzie czekać 30 minut na karetkę?
    przeszło 10 lat temu mój kuzyn utonął w Osieczanach.
    kilka lat temu karetka z Myślenic jechała 40 minut do 2letniego chłopczyka na trasie 9km.
    Halo? Szanowni Urzędnicy, mam nadzieję, że z własnej woli zrobicie coś w tej sprawie, a nie zmusi Was do tego tragedia...

    Filipku, niech Ci będzie dobrze wśród Aniołków...

    Jak w Rudniku był wypadek I przyjechała jedna karetka do 8 poszkodowanych strażak się pyta kierowcy karetki czy wezwał więcej karetek to powiedział mu ze w Myślenicach niema i żeby czekali na Wadowice

    15 Cytuj
  • 27 lip 2013

    ja bym na miejscu naszych władz poważnie się zastanowił nad stanem naszego ratownictwa medycznego

    24 Cytuj
  • 28 lip 2013

    Nie wiem jakim trzeba być &^*%$&#$@# żeby nad ciałem zmarłego dziecka ( w prosektorium) wydzierać się na matkę ze to jej wina!!!!!!! dla mnie to jest masakra i zenada

    29 1 Cytuj
  • ziuta ziuta 28 lip 2013

    A ja mam 2 PYTANIA:
    1. dlaczego, miejsce, w którym utonał chłopiec, a wiadomo,że wpadł do zagłębienia, które powstało w wyniku usuniecia olbrzymiego drzewa NIE ZOSTAŁO OZNACZONE,ZABEZPIECZONE ???

    2. DLACZEGO nie ma ratownika???? zaprasza się mieszkańców Krakowa do spedzania weekendu w Myslenicach..wiadomo,że od lat, od zawsze ludzie tam przyjeżdżają z małymi dziećmi nad wodę, dlaczego nie stac urzedu miasta Myslenic na zatrudnienie ratownika w sezonie letnim?? dlaczego ściąga się od turystów pieniądze, a nie zagwarantuje sie minimum bezpieczeństwa?

    śmierć dziecka to jedna z najgorszych rzeczy, którą można doświadczyć w życiu, współczuję, i nikt tego nie zrozumie,jesli sam tego nie przezył

    36 Cytuj
  • Anna 28 lip 2013

    Słuszne pytania małgosiaa!!!!!
    No właśnie kto nam odpowie dlaczego????
    Dajcie juz spokój tym biednym rodzicom. Pewne jest że cierpią okrutnie i nic nie złagodzi ich bólu, po co ich dodatkowo atakować?
    Pomódlcie się za małego Filipka. Odpoczywaj wśród innych Aniolków maleńki.

    14 2 Cytuj
  • 29 lip 2013

    poniedziałek, 22 lipca 2013 00:00 Na podstawie badań wody przeprowadzonych w okolicy Górnego i Dolnego Jazu, Państwowy Inspektor Sanitarny w Myślenicach stwierdził, iż woda w rzece nadaje się do kąpieli.
    Przeprowadzone analizy wykazały, że jakość wody w tych miejscach pod względem mikrobiologicznym spełnia wymagania Ministra Zdrowia. Badania wykonano na początku lipca na prośbę Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Macieja Ostrowskiego. Teraz zarówno mieszkańcy jak i turyści mogą w pełni korzystać z uroku obydwu kąpielisk.

    to fragment artukulu ze strony UMIG

    7 3 Cytuj
  • 14 sie 2013

    a nierozważni rodzice nadal przyprowadzaja swoje dzieciaki w miejsce gdzie utonął Filipek i pozwalaja im na beztroska zabawe... szkoda, że nie uczymy sie na cudzych błedach....

    25 1 Cytuj

Odpowiedz